12 vengtinų dalykų meilės guolyje

12-spouse-fell-out-love-couple-bed.jpg
 
4 komentarai
Patarimų, kaip pagerinti sekso kokybę buvo rašyta jau devynios galybės, tačiau reikia nepamiršti ir dalykų, kurių lovoje niekada nederėtų daryti.

Naujoje knygoje „Seksas su buvusiaisiais ir 69 kiti dalykai, kurių daugiau niekad neturėtum daryti... Bei keletas, kuriuos turėtum“ (ang. „Sex with Your Ex & 69 Other Things You Should Never Do Again... Plus a Few That You Should“) autorė dr. Yvonne K. Fulbright išvardijo dalykus, nuo kurių privaloma susilaikyti, siekiant išlaikyti sveiką seksualinį gyvenimą.

Pasak autorės, didžiausi „NE“ yra šie:

1. Niekada nebandyk pajusti kažkokio tipo orgazmo – jausk savąjį

Užuot nuolatinių pastangų pajusti krūtų, klitorio, G-taško ar daugybinį orgazmą, derėtų užmiršti etiketes ir pajusti savąjį. Nereikia jaudintis dėl specifinės rūšies, o daug geriau pamaloninti visą savo kūną, bet kuriuos jo taškus.

2. Niekad nekalbėk apie buvusius romanus

Būtų neprotinga įvelti sielvartą į dabartinius santykius dalinantis prisiminimais apie senus gerus laikus ar net blogus potyrius, kuriuos teko patirti su kitais partneriais. Geriau susikoncentruoti dabarčiai ir padaryti ją kuo įsimintinesne.

3. Neleisk, kad seksas taptų rutina

Gerai, jei sekso siekimas taps rutina, tačiau nieko gero, jei ja taps pats seksas. Taip tik atsiras monotonija ir nuobodumas. Norint nuolat miegamajame palaikyti įkaitusią temperatūrą, reikia nuolat pridėti naujų dalykų ir nebijoti eksperimentuoti.

4. Negulėk tarsi baslys

Didelis priekaištas, kurį galima išgirsti ir iš vyrų, ir iš moterų apie jų partnerius yra tai, kad sekso metu jie veik nieko nedaro. Dažnas vyras skundžiasi, kad jo partnerė mylėdamasi nejuda. Daugumai žmonių patinka aktyvūs meilužiai, kurie atsako į jų veiksmus ir parodo, kad taip pat mėgaujasi intymiu momentu.

5. Niekada nepradėkite gyventi kartu (taip pat nesituokite) dar kartą

Tikriausiai pirmą kartą reikalai nenusisekė ne dėl menkos priežasties. Gal jūs ir mylite vienas kitą, tačiau jei esate nesuderinami arba per daug pykstatės, geriau jau sumažinti nuostolius ir pasistengti pradėti santykius, kurie bus labiau nusisekę.

6. Niekada nešėliok per naktį ir negerk pigaus alaus

Nesusikurk įvaizdžio tarsi būtum tuščias svečias. Geriau jau pajusk gėdą anksčiau, nei vėliau, kad neprismardintum kažkieno miegamojo ar vonios kambario. Tai ne tas įspūdis, kurį palieka tikri viliokliai.

7. Niekada negerk daugiau kaip 1-2 stiklų alkoholio

Nors alkoholiniai gėrimai gali padidinti pasitikėjimą savimi ar net pakelti libido, gerti reikėtų kuo mažiau. Daugiau kaip keli stiklai gėrimo gali sukelti erekcijos poblemų vyrams ir turėti įtakos moters vaginos sausumui. Girtumas taip pat gali vesti į rizikingą seksualinį elgesį.

8. Niekada nelygink savęs su „Victoria's Secret“ modeliais

Kvaila manyti, kad šie podiumu vaikščiojantys modeliai yra tas standartas, pagal kurį turėtų būti vertinamos moterys. Kiekvienas žmogus yra unikalus ir dėl to gali būti ypatingai seksualus, reikia tik tinkamai tai atskleisti. Šypsena gali būti tuo ginklu, kuris įtikins kitus, kad žmogus jaučiasi savimi patenkintas.

9. Niekada aklai nepasitikėk žurnaluose pateikiamais sekso patarimais

Iš pradžių reikėtų pagalvoti apie patarimą. Ar jis tikrai karštas, o gal tiesiog juokingas? Ar tai tikrai padės pagerinti santykius lovoje? O gal greičiau tai tik padarytų žalos?

10. Niekada prieš seksą neik į dušą

Nepaisant populiarios nuomonės, dušas yra nesaugus ar nesveikas būdas plauti vaginą. Tai suardo trapų vaginos cheminį balansą, didina galimybę susirgti uždegiminėmis dubens ligomis ar susidurti su kitomis sveikatos problemomis.

11. Niekada nebandyk sudėtingų Kama Sutros pozų, jei nesi lankstus

Reikia mylėtis tokiose pozose, kokios yra patogios.

12. Neklausyk, jei kas nors smarkiai kritikuoja tavo seksualumą

Vaikinas siūlo įsidėti krūtų implantus? Kažkokia mergužėlė juokiasi iš penio dydžio? Bet kuriuo atveju tokią kritiką derėtų ignoruoti arba, blogiausiu atveju, atsikirsti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Tai ir nereikia jos plauti. Uztenka isorinius organus apsiplauti. O kas liecia ta varske po apyvarpe, tai cia jau visiskas vyro apsileidimas. Slyksciau buti negali.
Čia kalba apie maksties plovima, o ne apie normalu apsiprausima. Jei nesuprantant tai ir nerasykit nesamoningu komentaru. Nes maksties plauti isvis negalima paskui visokie nemalonumai prasideda, nes suardoma normali maksties terpe ir zuna gerosios bakterijos.
prauskites vieada pries seksa,nieko nera baisiau uz prakaito kvapa ir smekta,kuri susirenka po vyro lytine oda,nesnekant jau apie tai,kad nehigieniska,kvepekim muilu pats geriausias kvapas sumises su svelniu odos aromatu
Su nejimu i dusa pries seksa biski perlenke lazda. Nieks nesako, kad reik, atsiprasant, susigrusti duso galvute, kur nereikia, kad nusiprausti. Turbut nuo knygos autores trenke, kaip nuo silkes salotu :)
Naujas komentaras