13 naudingų oralinio sekso patarimų vyrams

img16.jpg
 
Jei mergina yra pasirengusi užsiimti oraliniu seksu, galite tiesiog atsipalaiduoti ir leisti jai daryti tai. Tačiau feliacija suteiks daugiau pasitenkinimo jei kai kuriuos veiksmus pakoreguosite.

1. Jei jaučiate, kad oralinis galėtų būti ir geresnis, pabandykite pakeisti padėtį. Tegul mergina  sėdi ant kėdės ar lovos krašto, o jūs atsistokite prieš ją. Taip bus lengviau kontroliuoti įsiskverbimo gylį.

2. Svarbu, kad mergina jaustųsi patogiai, tad jei pastebėjote, jog ji nenatūraliai atsitraukė atgal, bandykite ieškoti kitos padėties. Galite pasikeisti vietomis. Jūs atsisėskite ant lovos krašto, o ji tegul atsiklaupia. Pasiūlykite jei po keliais pasidėti pagalvėlę. 

3. Jei ji sutinka daryti oralinį tik su prezervatyvu, nesiginčykite. Nors tikimybė užsikrėsti daugeliu infekcijų oralinio sekso metu yra mažesnė nei užsiimant analiniu ar vaginaliniu seksu, atmesti ligų pavojaus negalima. Pasirinkite tinkamus prezervatyvus ir atkreipkite dėmesį, jog jie nebūtų sutepti lubrikantu ir būtų bekvapiai.

4. Jei reguliuojate įsiskverbimo gylį ir tempą patys, per daug neįsijauskite. Burna ne tik drėgna ir švelni ertmė. “Įjungdami” greitą tempą rizikuojate susidurti su jos dantukais. 
 


5. Visada perspėkite ją, kai būsite arti finišo tiesiosios. Moteris turi teisę nuspręsti, ar ji yra pasirengusi paragauti jūsų sėklos. 

6. Deja kai kurie produktai gali paveikti spermos skonį. Tad lemiamą  dieną geriau atsisakykite brokolių, alaus, aspirino, česnako bei svogūnų. Bet keletą valandų prieš seksą būtinai  paskanaukite greipfrutų, ananasų ar apelsinų. Šie vaisiai suteiks tavo spermai malonesnį skonį. 

7. Energingi klubų judesiai gali ją ne juokais išgąsdinti ir po tokio gilaus blowjob mergina gali daugiau niekada neimti jūsų varpos į burną. Judinkite klubus, tačiau nepersistenkite.

8. Jei gėrėte nemažai skysčių, geriau atsikratykite jais dar prieš aktą. Perplildyta šlapimo pulse daro spaudimą prostatai, todėl jums gali būti sunku kontroliuoti orgazmą oralinio sekso metu. Tai – labai svarbu.

9. Šalia lovos turėkite šalto mineralinio vandens. Tai naudinga abiems. Mergina atsigaivins, o jūs pajusite malonių dilgčiojančių potyrių jos liežuvio ir šalto gėrimo dėka. 

10. Netylėkite, jei visa laiką ji kandžiojasi. Moterys neturi penio ir kartais jos būna šventai  įsitikinusios, kad stipriajai lyčiai tai patinka. Kas geriau paneigs šį mitą, negu patys vyrai?

11. Ji su didesniu noru mėgausis jūsų peniu ir sėklidėmis, jei tam  nebus jokių kliūčių. Kruopščiai depiliuokite plaukus lytinių organų srityje. Jie čia nereikalingi. 

12. Pabūkite žaismingi ir apipurkškite savo pasididžiavimą plakta grietinėle ar aptepkite šokoladu. Tačiau prieš tai būkite tikri, jog ji nesilaiko dietos. Jei ši versija pasitvirtins, tuomet grietinėlę ar šokoladinį kremą pakeiskite jogurtu. 

13. Jei įmanoma, pažvelkite į jos akis. Tokia jau tiesa, kad moterims atliekant oralinį kartais pasidaro nuobodu. Akistata oralinio sekso metu, įkvėps jai daugiau entuziazmo. 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras