15 gudrių būdų suteikti moteriai malonumą

5647517(1).jpeg
 
7 komentarai
Kaip rodo praktika, lovoje viskas praverčia: ir antra, ir trečia mergina, ir ping-pongo kamuoliukas. Svarbiausiai – žinoti, kaip tuo pasinaudoti.

O štai keletą Deivido de Andželo, vieno populiariausio amerikiečių santykių konsultanto (daviddeangelo.com), patarimų. Deividas įsitikinęs, kad bet koks daiktas, užsilikęs bute, gali merginai suteikti nepamirštamą malonumą.

1. Įsiaudrinęs someljė.

Reikalingas įrankis: vyno butelis.

Nurenk moterį ir palik tik kelnaites. Patikrink, ar jos iš 100 proc. medvilnės, jei ne – tuomet paprašyk, kad ji persirengtų, arba padaryk tai pats. Šiuo atveju tinka tik medvilninės kelnaitės.

Pastatyk draugę priešais save, o pats atsiklaupk prieš ją ant kelių. Patemk kelnaičių gumelę ir šiek tiek apšlakstyk vynu. Palauk, kol vynas įsigers į kelnaites ir prisiglausk stipriai lūpomis prie jos vulvos bei trauk vyną per medžiagą. Nenustebk, jei ji apglėbs tavo galvą ir priglaus stipriai prie savęs. Išgėręs viską, gali tai pakartoti. O kiek kartų tai darysi, priklausys nuo to, ar teks šiandien vairuoti.

2. Karštas priėmimas

Reikalingi įrankiai: rankšluostis (o geriausiai būtų du) ir karšto vandens indas.

Pasitelkęs į pagalbą žirkles ar kokį kitą aštrų daiktą, prakirpk maždaug 10 centimetrų vertikalų plyšį. Pamirkyk rankšluostį karštame vandenyje ir išgręžk. Apsidairyk ir patikrink, ar yra netoliese nuoga mergina. Jei surasi, paprašyk, kad ji atsigultų ant nugaros ir šiek tiek praskėsk jai kojas, sulenkus per kelius. Pridenk merginai pilvą drėgnu ir karštu rankšluosčiu taip, kad per prokirpį galėtum pasiekti pagrindinį tikslą. Dabar gali užsiimti su ja įprastu seksu, atlikti jai kunilingą arba nusisukti į sieną ir užmigti, jei praradai bet kokį susidomėjimą tuo, kas vyksta.

Šis efektas atpalaiduoja merginai visus raumenis, pagerina kraujotaką lytiniuose organuose, kas įaudrina merginą. Jei visgi prakirpai du rankšluosčius, atvėsusį iškart pakeisk kitu ir pratęsk savo merginai malonumą.

3. Darbas su ugnele

Reikalingas įrankis: žvakė.

Liepk merginai nusirengti ir atsigulti ant nugaros, sulenkdamas jai kelius ir lengvai juos praskėtęs. Išjunk šviesą (jei viskas vyksta dieną, palauk pilno saulės nusileidimo), uždek žvakę ir pastatyk taip, kad mergina ją matytų. Užimk poziciją, kuri leistų tau vienu metu matyti žvakės šviesą ir daryti merginai kunilingą.

Stebėk degančią žvakę ir ties kiekvienu žvakės sujudėjimu, bandyk tai atkartoti liežuviu. Ugnis blaškosi be jokios logikos ir be pastovaus tempo, todėl tavo draugužė pastoviai jaus įtampą nežinodama, kada ir kaip tęsi glamones, o tai ją užves vis stipriau ir stipriau. Jei viskas vyksta rūsyje, galite išnaudoti degantį fakelą.

4. Šilko kelias

Reikalingi įrankiai: vienas ilgas ir vienas trumpas šilkiniai šaliai.

Paprašyk apsinuoginusią draugę atsistoti keturiomis. Užrišk jai akis trumpu šaliu. Paimk ilgąjį šalį į rankas ir imk lengvai juo vedžioti po kojas, nugarą. Praėjus kelioms minutėms, pravesk šalį jai tarp kojų. Sugriebk abu šalio galus: viena ranka priešais jos veidą, kita – iš nugaros. Mergina turi tarytum joti ant šilkinio šalio. O dabar pastoviai lengvais judesiais trauk šalį pirmyn-atgal. Medžiaga turi slysti labai labai švelniai. Kuo ilgesnis šalis, tuo merginai bus maloniau.

5. OrgazM&Msas

Reikalingas įrankis: saldainiukai M&Ms arba kažkas panašaus.

Kumštyje turėk saldainiukų, kuriais pabarškink, kad mergina suprastų, ką turi. Kartais to užtenka, kad mergina nusirengtų. Jei to užteko, duok jai saldainių ir išjunk kambaryje šviesą. Patark jai išdėlioti šiuos saldainiukus mėgstamiausiose savo kūno vietose. Kai ji susidoros su šia užduotimi, neįjungus šviesos, pradėk ieškoti šokoladinių dražė liežiuviu po visus kūno užkampius. Beje, jei tu ką tik iš lauko, kuriame minusinė temperatūra, tai pasiruošus arbatos ar kavos, šis žaidimas bus dar įdomesnis. Jei tu ir nesugebėsi prisivalgyti, šis žaidimas tau padės sužinoti jos erogenines zonas.

6. Čiupa-čiupso saldus kelias

Reikalingas įrankis: čiupa-čiupsas arba kitas ledinukas ant pagaliuko.

Duok jai lyžtelėti čiupinuko, tada palaižyk pats. Pravesk ledinuku po jos kūną, palikdamas saldų kelelį. Praeik šį takelį liežuviu. Pratęsk šį malonumą, aplankydamas visas jos erogenines zonas. Neužmiršk vis palaižyti saldainiuko. Būk ypač atsargus, kai reikalas prieis prie pačių intymiausių vietų. Taip pat turėk omeny, kad kai kuriuose ledinukuose yra oro burbuliukai, jie greitai skyla ir taip gali subraižyti švelnią moters odą.

7. Aukštas jausmas

Reikalingas įrankis: automobilis su liuku.

Išvežk savo merginą į kokią nors romantišką vietą su mašina. Apsimesk, kad kažkas sugedo. Žodis po žodžio ir nurenk merginą, bent jau iš apačios. Tada liepk, kad ji atsargiai atsisėstų ant automobilio stogo, išlindusi pro liuką. Pats patogiai įsitaisyk ant priekinės sėdynės taip, kad jos apatinė kūno dalis būtų tau prieš veidą. Ir pradėk glamones. Jos dejonės tau įstrigs dar ilgam: viešumas, naujovės ir aukščio baimė padarys savo. O senatvėje ji vis apie tai galės prisiminti.

8. Laikas išspręs

Reikalingas įrankis: bet koks laikmatis.

Žinoma, idealu jei naudotumėte romantišką laikrodį su gegute arba smėlio laikrodį. Tačiau tiks ir mobiliojo žadintuvas. Užstatyk jį trim minutėm. Paaiškink merginai, kad ji tas tris minutes gali daryti tai, ką paskui tu darysi jai. Dabar atsimink, kokias vietas ji tau masažuoja, kaip tave glosto, kada yra šiurkšti, o kada švelni. Iškentėjęs 180 sekundžių, iš naujo užstatyk žadintuvą ir pakartok tai, ką ji darė su tavim. Dažnai merginos gėdinasi pasakyti, ko jos nori – o tai vienas iš būdų jas prakalbinti.

9. Vėl, švieski man vėl

Reikalingas įrankis: daina.

Greičiausiai įsisavinai, kad kunilingas yra vienas svarbiausių moterų patenkinimo būdu – ne veltui jis čia tiek daug kartų minimas. Tačiau tobulumui viršūnės nėra. Patarimas: apgaubk  moters klitorį lūpomis ir niūniuok mėgstamos dainos melodiją. Kuo garsiau niūniuosi, tuo geriau. Paniūniavęs minutėlę,  vėl gali glamonėti kitais būdais, o paskui vėl sugrįžti prie niūniavimo. Tokia kombinacija tikrai patiks merginai ir ji netrukus kažką sudainuos ir į tavo mikrofoną.

10. Bambos panaudojimas

Reikalingas įrankis: ping-pongo kamuoliukas.

Pasaulyje pilna merginų, kurios nori pajusti savo bejėgiškumą lovoje. Todėl dalis jų svajoja, kad būtų pririštos, o kitos – vos tik tu į jas pažiūrėsi, išpurkš į tave dujų balionėlį. Tačiau to galima išvengti.

Išrengęs merginą, suradęs jos bambą, padėk ten stalo teniso kamuoliuką. Išaiškink savo draugei žaidimo idėją. Jos užduotis – neleisti kamuoliukui išriedėti, kol tu ją glamonėsi. Ir viskas. Pradėk procedūras. Dabar tu su ja gali daryti, ką tinkamas, nes mergina bijos pajudėti.

11. Nauji karoliai

Reikalingas įrankis: karolių virtinė.

Moterims patinka švelnios medžiagos prisilietimai, o jei tai perlai... Ir nebūtinai jie turi būti ant kaklo.

Atsisėsk prie gulinčios merginos kojų. Pakabink ant savo didelio piršto galo perlų vėrinį ir prispausk jį šiek tiek žemiau klitorio. Kita ranka po truputį trauk vėrinį link pilvo taip, kad kiekvienas karoliukas praeitų per klitorį. Greitį pasirink priklausomai nuo draugės reakcijos. Orgazmas, nuo tokio karoliukų skaičiavimo, ateis labai greitai. Žymiai greičiau, nei kad ji supras, kad dovanojami karoliai yra iš plastmasės.

12. Įsiaudrinęs someljė 2. Nauja pradžia

Reikalingas įrankis: saldaus vyno butelis, purškiklis.

Daug proto, kad aplietum merginą vynu ir paskui viską nulaižytum, žinoma, nereikia. Tačiau galima ir paįvairinti šią nuvalkiotą procedūrą. Įpilk vyną į purškiklį, tik įsitikink, kad jis švarus ir jame nebuvo chemikalų. Ir tuomet apipuršk erogenines ir kitas merginos zonas, ir tik tuomet nulaižyk vyną nuo jos odos. Purškiklis neleis vynui veltui nubėgti greitais upeliais. Apipurškęs visą merginą vynu, papuršk ir ant savęs. Gal užteks fantazijos, kurią vietą apipurkšti.

13. Ugnis ir ledas

Reikalingas įrankis: ledo ir karštos arbatos puodeliai.

Permetinėdami odos receptorius iš karščio į šaltį, patirsite daug aštrių pojūčių. Procedūra labai paprasta. Geriausiai tai daryti ant grindų, kad iš netikėtumo mergina nenukristų. Gurkštelėk karštos arbatos, nuryk ir pradėk glamones savo liežuviu. Praėjus pusei minutės, į burną įsidėk ledo ir vėl glamonėk jos kūną. Temperatūros svyravimas ir kraujo antplūdis į erogenines zonas padarys savo.

14. Važiuojam?

Reikalingas įrankis: riedučiai.

Jei ji nusijuoks, tu rimtai dar kartą pakartok: „Aš noriu, kad sekso metu tu apsiautum riedučius.“ O kai tu ją įkalbėsi tai padaryti, priparkuok merginą prie sienos ar minkšto krėslo ir įeik į ją. Laikydamas merginą už šlaunų, kontroliuok eismą. Taip galima ir važinėtis po butą. Tikriausiai didelio malonumo nepatirsite, tačiau nauji pojūčiai jums abiems – garantuoti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Labai išradinga, beskaitant pakaitino vaizduotę :)
Labai išradinga, beskaitant pakaitino vaizduotę ????
Man patiko 5 6 ir 10 skyreliai.
cia kalba apie malonuma moteriai, asile tu...
nesamones,man geriausia kai mergina atsiklaupia issizioja ir iskisa liezuvely o pats pribaigi visur - ant veiduko ant liezuvio ir duodi viska nulaizyt,nieko nera yspudingesnio
labai smagus straipsnis,, priijuokiau :)
geras ir idomus straipsnis sakyciau....;DD
Naujas komentaras