18 patarimų tikrai moteriai ar prestižinės klasės meilužei

 
12 komentarai
Vyrams patinka seksas. Taip pat jiems patinka moterys, kurios mėgsta seksą. Todėl neverta gaišti laiko pasakojimais apie prastas meilužes arba nelabai protingas moteris, nes kažin, ar nuo to jos bent kiek pasikeis ir ims išmintingai elgtis su vyrais? Vargu... Todėl patarimai – tikroms moterims, kurios kasdien bent pagalvoja apie seksą...

1. Nelepinkite vyro maistu prieš meilės aktą, nes nuo sotaus valgio jis aptings, taps mieguistas ir apatiškas, o kraujotaka sustiprės pakeliui į skrandį, o ne ten, kur reikia. 

2. Pasistiprinimui prieš seksą geriausiai tinka šie produktai: afrodiziakai arba jūros gėrybės. Pavyzdžiui, visiems žinomas „Kazanova“ tiesiog dievino austres. Taip pat geras patiekalas – pieno kokteilis su šviežiais vaisiais ar uogomis, sumuštiniai su ikrais, įvairios daržovių ir vaisių salotos, taurelė gero konjako ar vyno taurė, žalia ar mėtų arbata ir panašiai.

3. Gera meilužė visada žino, ko nori jos mylimas vyras. Greičiausiai ji tai tiesiog jaučia ar spėja, nes nestokodama seksualinės patirties, sugeba pritaikyti net tikimybių teoriją. Kaip žinia, seksas baigiasi lovoje, o prasideda... nuo minties apie jį. Vyrai mylisi su vertomis pasitikėjimo ir supratingomis moterimis, o „dulkina“ tas, su kuriomis nenorėtų ilgiau užsibūti. 

4. Ilgai negalvojant reikia vyrams duoti tai, kas jiems patinka: apipilti jį glamonėmis, vykdyti jo norus, bet nebūti įkyriai asmeniniuose santykiuose. Pavyzdžiui, atakuoti jį telefono skambučiais, reikalaujant dėmesio ar dar ko nors daugiau. Patys tampriausi ryšiai – nematomi. Būtent tuo talentinga viliotoja užkariauja vyro kūną, sielą ir protą.

5. Dar iš japonų geišų laikų atkeliavo vyro „apkerėjimo receptas“ – „kopijuoti“ partnerio gestus, žodžius, mimiką. Kitaip tariant, pritarti jam. Psichologai tvirtina, kad atkreipti naujo partnerio dėmesį – visų lengviausia, nes tai vyksta instinktyviai pasąmonėje. Tačiau išlaikyti jį – daug sudėtingesnis uždavinys, nes kontaktas turi turėti ir grįžtamąjį ryšį. Jei pirmomis bendravimo minutėmis „randi kalbą“ su pašnekovu, vadinasi, greičiausiai pateisinsi jo lūkesčius. 

6. Prestige klasės meilužė niekada neleis sau tapti „skudurų verge“. Kitaip tariant, pirmoje vietoje jei bus ne drabužiai (jei vyriškis staiga pasiūlytų užsukti į parduotuvę), nors ir geros kokybės, sukurti žinomų dizainerių, skoningi, ir, žinoma, brangūs, o pats vyras. Visi rūpesčiai ir mintys turi būti tik apie jį. Jei jam reikia naujų marškinių ar kaklaraiščio, prašom. Palydėkite jį į parduotuvę, patarkite, padėkite pasimatuoti. Kitaip tariant, tikra moteris prie aprangos klausimo prieina iš kitos pusės. O kam moteriai prabangūs drabužiai? Juk vyras žiūri ne į moters drabužius ( net jei jie ir būtų pirkti už jo pinigus), o į pačią moterį. Po karštos meilės susitikimo retas vyras galėtų pasakyti, kuo moteris buvo apsirengusi. Ir jam visai tas pats ar moters drabužėliai pirkti turguje, kinų gamybos ar žinomo drabužių dizainerio firminėje parduotuvėje.

7. Svarbiausia santykiuose su vyrais – pirmiausiai duoti jam, negalvojant apie save. Be jokio egoizmo ir išskaičiavimo, o kas bus toliau... Reikia palepinti vyrus bent pradžioje, o paskui tikėtis to paties ir iš jo... ir nieko negauti. 

8. Didelė moterų klaida klausiamai spoksoti vyrui į akis po pirmos kartu praleistos nakties:“Kada ateisi kitą kartą?“ Vyrui labai svarbu jaustis padėties šeimininku. Skambindamos jam į darbą ir namus, jūs pastatysite jį į nepatogią padėtį prieš kolegas, o gal net ir kitą moterį, su kuria neišsiskirs tol, kol neįsitikins, kad jūs geresnė. Kam viską gadinti iš pat pradžių? Žodžiu, gera meilužė niekada neleis sau būti įkyriai ir lipti jam ant sprando. 
9. Vyrams mažiausiai patinka, kai moterys pradeda skelbti ultimatumus. Dažnas vyras sutrinka, pradeda abejoti ir ima visai nelogiškai elgtis, o paskui dėl to gailisi arba ne. Kam ultimatumais tikrinti jo jausmų tvirtumą, jei ir be to galima padaryti santykius tampresniais. 

10. Skųstis vyrui – paskutinis reikalas. Paprastai jūsų problemos jam atrodys nereikšmingos ir juokingos, o skundai – vien moteriški kaprizai. Štai jų, vyrų, problemos – tikros, apie kurias galima kalbėti valandų valandas. Todėl, kai moterys susiduria su gyvenimo sunkumais, geriau pasikliauti savimi. „Pamirškite“, kad netoliese - mylimas žmogus arba kreipkitės į jį tik kraštutiniu ir pačiu rimčiausiu atveju. 

11. Apskritai vyrams nusispjauti, bent jau santykių pradžioje, patiria moteris malonumą lovoje ar ne. Tik nedaugelis vyrų gali atpažinti apsimetėlę, kuri vaizduoja aistrą. Ne moters seksualumas, o jos noras mylėtis įveikia vyro savimeilę. Nemažai „pelyčių“ ir gana kvailokos moterys užkariavo protingų, gražių ir pinigingų vyrų širdis vien dėl to, kad griežtai laikėsi šių taisyklių. Tik pasiekusios jų meilę, jos pradėjo tikėtis ir laukti dėmesio sau, kuris galėtų nunešti į palaimos viršūnes. 

12. Gyvuoja neteisingas suvokimas, kad vyrams nepatinka protingos moterys. Ne visai taip. Jiems patinka ne protingos moterys, o tos, kurios pernelyg demonstruoja savo protą, peršokdamos vyrą ir nurodinėdamos, kaip jis turėtų elgtis. Protinga moteris niekada neparodys, kad ji protingesnė už vyrą, bet pabrėžia savo išskirtinumą seksualiuose dalykuose.

13. Padaryti namus gražiais ir jaukiais dar niekam nepamaišė. Mylimam vyrui malonu ateiti į namus, kuriuose – tvarka, ramybė ir dvasinis komfortas. 

14. Prestige klasės meilužė žino, kad vyrams įsimylėjimas –gerokai mažiau reikšmingas, nei moterims. Todėl neverta vyrų kankinti klausimais, ar jis stipriai myli? Vyrų atakavimas tokiais ir panašiais klausimais stumia prie minties, kad moteriškei rūpi tik visokie romantiški kliedesiai, bet ne seksas. 

15. Net jei vyras „užgastroliavo“, nereikėtų jo įtarinėti neištikimybe, o juo labiau klausti, kur buvai, ką veikei? Meilužėms taip pat nereikėtų „kaišioti pagalius į ratus“: ištepti jo drabužius lūpų dažais ar pašlakstyti kvepalais, aistros metu suleisti nagus į nugarą. Vien dėl to, kad namuose jo laukia žmona. Jis – ne jūsų nuosavybė.

16. Dar vienas labai svarbus dalykas: niekada nemokykite vyro gyventi. Mes visi nemėgstame moralų ir pamokslavimų dar nuo mokyklos laikų. Priimkite jį tokiu, koks yra ir viskas. 

17. Mokėti atleisti, tai ir mokėti nepriminti praeities klaidų. Atleisti, vadinasi, pamiršti ar apsimesti, kad pamiršai.

18. Prestige klasės meilužė žino, jog dauguma vyrų galvoja, kad moterys nori tik pasinaudoti jų pinigais, statusui ir... palikti, kaip niekam nereikalingą daiktą. Todėl jie pažinties pradžioje itin nepatiklūs ir atsargūs.

 
Komentarai (12)
Geras straipsnis. O tos, kurios sako, jog tai patarimai kaip vergauti vyrui, niekada gyvenime nesupras kokia turi buti tikra moteris ir su savo kvailais isitikinimais ir feminizmu lieka paliktos nes ju vyras pabego pas kita ta kuri vadovavosi siomis taisyklemis. Bobos atsipeikekit pagaliau jus nesat pasaulio bambos ir viskas neturi buti taip kaip jus norit.
vyrui reikia, kad moteris butu namuose seimininke, lovoje prostitute, o sveciuose karaliene ir viskas bus gerai :) jei nors viena pozicija maisosi reiskia jam tokios moters nereikia...
Lepinti vyrą reikia ir norisi. Ir būti jam visada įdomiai, viliojančiai ir seksualiai labai gera. Bet turbūt ir kalbama tik apie meilužių statusą - juk poroje be normalaus bendravimo nebus nieko, tik seksas, tai reiškia, būsim tik meilužiai. Nieko čia mandro. Tokie romanai greitai baigiasi - reikia būti antžmogiu, kad aplenkti visus kasdienius rūpesčius ir supančią aurą nuolatos dirbtinai versti pulsuojančia sekso nuotaikomis. Reikia apskritai būti nenormaliu, kad tobula moterimi laikyti tik tai tą, kuri visados pasirengusi mylėtis ir dėvi šilko apatinius, kas vakarą pasitikdama vyrą iš darbo išskėstomis kojomis ir masažiniu aliejumi rankoje. Negi žmonėms daugiau nieko nereikia?:)
na matau moterys nieko taip ir nesuprato.... O juk is esmes cia ir yra receptas KAIP TAPTI ta vienintele ir nepakartoja moterimi vyrui del kurios jis net ta "tikraja' paliks... kuri apkirmyjo, nusiramino gyvenime tarsi savo tiksla jau pasiekusi... tokios "nusiraminusios" ir yra neidomios, nors pries kuri laika ir buvo "vieninteles" ir isrinktosios.... zmona su plauku suktukais lovoje .. brrr.... ir agurkais ant akiu voku lovoje salia kai vakaras galetu buti svelnaus buvimo kartu momentu... MOTERYS- GALVOKIT ka paraset.
O Staripsnis- kaip ir visa kita interneto rasliava tik tam, kad galima butu salia reklama prideti.... (taip sakant cia kitas poziuris) :):):)
Rimtas, tiesus ir tikrai gyvenimiškas straipsnis, ačiū autoriams.
Protingos - pasinaudos, o kvailutėms tikrai neverta skaityti...
geri patarimai, kaip tapti tuscia vieta :)))
net iki galo perskaityt nejo, nes visiska nesamone. cia ne prestizine meiluze o verge..
o kodel santykiai taip greitai pasibaige??
tikrai kvailas straipsnis... moterys nesilaikykit siu patarimu, nes po kiek laiko vyras ir ant galvos jums uzlips, o galiausiai taip uzknisit su savo pataikavimu, kad leks is namu ieskoti dar "tikresnes" moters.

"Skųstis vyrui – paskutinis reikalas. Paprastai jūsų problemos jam atrodys nereikšmingos ir juokingos, o skundai – vien moteriški kaprizai. Štai jų, vyrų, problemos – tikros, apie kurias galima kalbėti valandų valandas. Todėl, kai moterys susiduria su gyvenimo sunkumais, geriau pasikliauti savimi. „Pamirškite“, kad netoliese - mylimas žmogus arba kreipkitės į jį tik kraštutiniu ir pačiu rimčiausiu atveju." - didesnes nesamones dar nesu skaiciusi, kaip, kad sis patarimas. tokiu atveju geriau vienai, nei su vyru kuriam nerupi tavo problemos..
Teko laimė pažinti ir bendrauti su tokia mergina, nors tai truko tik kelis mėnesius, tačiau jie man buvo patys laimingiausi per visą gyvenimą..
manau vyrai čia gali tik pasvajoti ;)
slykstu ir skaityti. viso straipsio esme-buk tarnaite ir sliausk vyrui palei kojas, gal tau numes koki kasniuka.
Naujas komentaras