20 kartų stipresnis orgazmas - misija įmanoma

ooo(2).jpg
 
G taškas - vienas iš tų dalykų, kuris jums suteikia didžiausią pasitenkinimą. Tačiau norint gauti šį tą itin malonaus, svarbu mokėti "pažadinti" G zoną.

 

G taškas yra priekinėje makšties sienelėje (5,4 cm gilyje). Tai ultra sensorinis apvalkalas, kurio dydis apima 1,5 iki 2 cm plotą. Vadinamojo taško G kvadratiniame milimetre yra apie 30 nervų galūnėlių, o visa ši erogeninė zona apima šešis šimtus nervinių galūnių. Tai reiškia, kad didesnė šios srities stimuliacija gali iššaukti iki dvidešimties kartų stipresnį orgazmą! Stimuliuoti šią intymią zoną nėra sudėtinga.Tai galite padaryti naudojant net ir nedidelį, tinkamos formos ir reikiamų funkcijų vibratorių. Mylintis su partneriu, greičiau priartėsite prie tikslo pasirinkus tinkamą sekso pozą, o jei nebijosite ir naujų eksperimentų bei į dviejų žaidimus atsinešite tam skirtų žaislų, būtinai pagarsinkite muziką! Gali būti, kad pavydiems kaimynams to nesinorės girdėti...

 


Pirmiausia apžvelkime kelis žaisliukus, skirtus Jai, Jam ir abiems:


1. Orchidėja

Nęįprastos formos G taško vibratorius yra pagamintas atsižvelgiant į moters anatomiją. Stipri stimuliacija ir šeši vibracijos rėžimai leidžia lengvai pasiekti ir stimuliuoti G tašką. Abi atšakos sukelia galingus virpesius, tad nereikia ir sakyti, kokį komfortą ir malonumą tai suteikia moteriai. Viena atšaka yra skirti vidinei vaginos stimuliacijai, o kita - atlieka klitorio masažo funkciją. Nors vibratorius "Orchidėja" turi itin galingus variklius, žaisliukas veikia tyliai. Vibratorius turi ergonomišką rankeną ir yra pagamintas iš hipoalerginio medicininio silikono bei yra atsparus vandeniui. Ką gi, belieka tik pasidžiaugti, jog gamintojai pagalvojo apie viską, ko reikia moteriai!


 

2. We-Vibe IV+ vibratorius

Porų numylėtinis į  neatrastų pojūčių aukštumas. Patobulinta We - vibe  versija yra dar aptakesnių formų ir tiesiog tobulai prisitaiko prie kūno linijų. Du galingi motorai, vibratoriaus dizainas ir patogus šio daikčiuko valdymas leidžia apie jį pamiršti ir suteikia progą visą dėmesį bei pojūčius sutelkti į savo ir partnerio kūną. Dvipusis vibratorius suteiks jai papildomą vidinę ir išorinę lyties organų stimuliaciją sekso metu,o partneris galės džiaugtis virpinančiu sėklidžių masažu. Didžiulis privalumas, kada žaisliuko funkcionalumas palieka jums laisvas rankas. Tiesa, valdymo pultą gali tekti paimti, tačiau tik vardan dar didesnio malonumo!


3. Vibe Therapy bevielė vibro kulka Reign

Poroms norinčioms daugiau žaismo ir pasirinkimo laisvės eksperimentuojant, rekomenduojame nuotoliniu būdu valdomą mini vibratorių - kulką. Šis žaislas sukėlė perversmą ne vienos poros miegamajame. Ir visa tai ne tik dėl patogaus nuotolinio valdymo (kulka veikia net ik 30 metrų atstumu), bet ir kompaktiškumo bei galimybės plačiau panaudoti  žaislą intymiuose užsiėmimuose. Daugelis vibratorių turi konkrečias funkcijas (G taško, klitorio ar prostatos stimuliacija), o kulkos išskirtinės tuo, jog jos atveria kelią tiek vyro, tiek moters kūrybiškumui. Tai tikrų išdykėlių žaisliukas!Pozų pasirinkimas ir paįvairinimas

Atminkite, kad net ir pats inovatyviausias sekso žaisliukas su laiku gali pabosti, o, kad taip nenutiktų, svarbu eksperimentuoti su sekso pozomis. Nesvarbu, ar žaislą naudosite masturbacijai, ar mylintis, nepamirškite būti lanksčiais. Rekomenduojame kelias sekso pozas, kurios neleis įstrigti monotonijos gniaužtuose.

 

Baleto šokėja

Moteris stovi priešais vyrą ant vienos kojos, o kita koja apkabina jo juosmenį. Vyras laiko ją už šlaunies ir apkabina ją per nugarą. Ši sekso poza leidžia pajusti glaudų ryšį, o taip pat įdomi ir tuo, kad toks mylėjimosi būdas leidžia pakeisti tradicinę mylėjimosi vietą - lovą. "Baleto šokėjos" poza dar daugiau malonumo suteiks į pagalbą pasitelkus  porų vibratorių. 

 

 

Kaubojė

Moteris apžergia vyrą ir kontroliuoja judesius šlaunų pagalba. Šią sekso pozą paįvairinkite porų vibratoriumi, kulka ar masažuokliu, stimuliuojant  klitorį ir  sėklides. 

 

X- faktorius

Moteris guli ant dešiniojo šono. Vyras klupomis apžergia jos koją ir įsiskverbia. Sekso poza suteikia galimybę pasiekti tokį įsiskverbimo gylį, kaip ir mylintis šuniuko stiliumi, tačiau tokia padėtis ypatinga tuo, kad galite stebėti vienas kito emocijas. Pažvelkite į jos veidą, kada sueitį paįvairinsite mini vibratoriumi - kulka. Kulkos vibracijos ties lyties organais ar išange, šiai pozicijai suteiks didelį pranašumą. 


 
www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras