22 nepatogios situacijos, kurios gali ištikti sekso metu

Cameron.JPG
 
Kartais nelaimės tyko visur ir net tada, kai atrodo, kad jūsų laimei niekas negali sutrukdyti. Deja, kartais ima ir nutinka šis tas netikėto. Jums tikrai pasisekė, jei niekada neteko atsidurti vienoje iš šių situacijų!

1. Ji daro viską, bet jis nenori stovėti. Kaip nemalonu! Ką gi, belieka tik tikėtis, kad daugiau  taip nenutiks...

2. Mergina sekso metu tyli, nesigirdi nei menkiausio garselio, lyg ji būtų frigidiška. Tuo metu belieka tikėtis, kad  ji ne miega.

3. Moterys atsisegti liemenėlę gali ir viena ranka, bet štai vyrams kartais nepavyksta to padaryti ir turint dvi laisvas rankas. Situacija tikrai nesmagi. Pagalbos skambutis draugui šiuo atveju nepadės.

4. Moterims tikrai patinka išbandyti savo viliojimo jėgą. Kažkodėl moterys seksui nusiteikia tada, kai prasideda futbolo ar krepšinio varžybos.

5. Mergina nori jums padaryti blowjob, tačiau jus apima paniška baimė, kai pagalvojate, ką tie breketai  padarys su jūsų pasididžiavimu . Kita vertus, gal taip dar įdomiau!

6. Laukėte to momento, kada pagaliau išvysite tą gėlelę, bet pirmiau suprantate, kad iki tol reikės prasiskverbti pro visą džiunglių lauką. Trauktis nebelieka kur, kai gėlėlė laukia. 

7. Šis tas blogiau už mišką - pūslelės ir įtartini dariniai ant gaktos. Kas žino, gal šiuo atveju plynas laukas yra geriau. Turite pakankamą priežastį atsisakyti sekso. 

8. Jūsų naujoji draugė paprašo išdulkinti ją giliau, bet jūs suprantate, kad centimetrų gali ir pritrūkti. 

9. Esate įsprausti į situaciją, kada mylėtis tenka pačioje nepatogiausioje padėtyje. Tad belieka tik į savo seksualinių pasiekimų knygą įrašyti: "diletantiškas seksas". 

10. Po filmo "50 pilkų atspalvių" jūsų mergina užsimanė brutualaus sekso. Įsijaučiate į vaidmenį ir degate noru išdulkinti savo kekšytę, bet staiga ji pasijaučia per daug įžeista, kad užsiimtų su jumis seksu. 

11. Mergina ant kūno turi daugiau plaukelių nei jūs. Ką gi, greičiausiai tai reiškia laukinį seksą.

12. Vėl baigėte per greit.

13. Jūs esate per daug girtas patekti į reikiamą  angą. 

14. Analiniam seksui reikia pasiruošti ar bent jau būti kurį laiką nevalgius, bet kartais gyvuliški instinktai užvaldo netikėtai. Tik gali pasirodyti keista, kai užuodžiate tai, ko užuosti visai  nenorėjote.

15. Jūs pataikėte ne ten kur reikėjo. Ar atsiklausėte prieš tai jos leidimo?

16. Mylintis su mergina netikėtai išvystate jos motinos  veidą. 

17. Jūsų mergina įsigijo vibratorių, kuris yra dvigubai didesnis už jūsų pasididžiavimą. Ką tai galėtų reikšti, ar jau didintis varpą, ar ji ieško kito? 

18. Ji puola bučiuotis po blowjob. 

19. Jūs pažiūrėjote porno filmą ir užsigeidėte išbandyti įmantriausias kamasutros pozas, deja savo poelgio pasigailėjote jau po 5 minučių ir vykstate į ligoninę dėl "lūžusio" penio. 

20. Ji nori pasiekti orgazmą ir jai reikia jūsų dar bent pusvalandžiui. 

21. Ji vis dar  prisimena, kaip negražiai kalbėjote apie jos draugę ir vadinote ją kekše. Dabar jūsų mylimoji mano, kad jūs esate tokios pat nuomonės ir apie ją. Dėja klystate, šįkart sekso nebus. 

22. Ji sako "pakartojam!", bet jūs juk ne robotas. 
 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras