26 dalykai, kurių vyras neturėtų daryti lovoje

pora-lovoje-81042345.jpg
 
10 komentarai
Tu didžiuojiesi savo erudiciją apie tašką G ir pasiruošęs savo merginą privesti iki palaimingo virpėjimo, ištyrinėjęs ir pagavęs šitą žvėrį. Tik nereikėtų knaisiotis po vaginą su žiebtuvėliu! Pabandyk tai padaryti su piršto galiuku, kol pajusi kažką labai mažo ir akyto. Tai ir yra taškas G. Paglostyk. Jei nėra jokios reakcijos, mesk šitą reikalą ir užsiimk kažkuo, kas labiau užveda.

25. Būti egoistu

Leisdamas jai masažuoti savo penį iki pilno pasinerimo į nirvaną, tu tikiesi, kad paslauga už paslaugą nereikės atsiskaityti. Šiuolaikinėje lyčių lygybės visuomenėje šis įprotis nebus suprastas – nelauk mineto, jei nesuteikei savo partnerei oralinių malonumų. Ir nereikėtų įmerkti savo smakro į jos genitalijas. Geriausias elgesio modelis: katė, lakanti pieną, o ne hieną prie nudvėsusio kūno.

24. Bėgioti proceso metu į tualetą

Žinoma, tavo šlapimo pūslė – paskutinė, apie kurią tu galvoji preliudijos metu, todėl nenuostabu, kad per kelias minutes ateina potvynis. Manai, kad mergina su džiaugsmu lauks tavo sugrįžimo? Ne. Ji jausis palikta, šąlanti, ir jos seksualinis apetitas po truputį virsti į apvalų nulį. Nesavalaikis sprintas į vonią gali būti suprastas netaktiškai: kol grįši, ji jau gali būti apsirengusi ir išsikvietusi taksi. Išvada: suvaikščiok į tualetą iš anksto.

23. Griežti dantimis

Bučinys sekso metu – tai romantiška. Ir tu labai stengiesi įtempti savo kaklo raumenis, stengdamasis aistringai apglėbti jos lūpas savosiomis. Deja, tu pats sau trukdai, judėdamas aukštyn-žemyn, tad iš bučinio gaunasi tik džergžtelėjimas dantimis. Nereikėtų sekso metu galvoti apie odontologą – bučiuok merginą prieš ir po to, o ne sekso metu.

22. Atsakinėti telefonu

Tai gali būti pačios svarbiausios dienos naujienos – tarkim, Lietuvos rinktinė išlošė aukso medalį. Tačiau pokalbiui neturi skirti nė sekundės! Tau – tai tik nereikšminga pertrauka, o merginai atrodys, kad romantišką pasimatymą tu išmainai į blevyzgas su draugais. Atsimink, kad yra paslauga „balso paštas“ – ir ja naudokis.

21. Leisti jai pačiai nusirengti

Merginai visai nebūtina, kad tu kiekvieną naktį atsegtum jos liemenėlę. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvieną vakarą ji nori tau rengti striptizo šou. Vietoj to, kad gulėdamas ant nugaros kikentum iš šito pasirodymo, geriau pradėk ją bučiuoti, kol ji apsirengus.

20. Skubėti

Tu esi pasiruošęs sueičiai per tris sekundes ir manai, kad ji neatsilieka. Tačiau jos drėgnumas nespėja kartu su tavo varpa, nes mergina reaguoja į glamones ir bučinius. Bandyti „seksuoti“, nekreipiant dėmesio į merginos drėgmę, tai tas pats kas įsprausti arklį į šuns kailį: grūdimas be jokio pastebimo rezultato.

19. Per stipriai traukti ją už krūties

Kai tu iš apačios, žinoma, norėtum ją tempti tiek, kiek gali. Ir dažniausiai tai pavyksta – jos krūtį trauki link savęs. Tačiau merginai tai ne tik skausminga, bet ir paverčia ją jaustis kaip motinai su 17 vaikų. Moterys jaučia savo seksualumą, kai jų krūtys yra maksimaliai prigludusios. Todėl visuomet jas kilstelk į viršų.

18. Žaisti su jos speneliais

Nepatinka moterims būti kvailelėmis. Todėl vyras, vaidinanstis keturių mėnesių kūdikį ir čiulpiantį čiulptuką, tikrai nesužavės. Niekada neseiliok ir neišleisk čepsinčių garsų: ji greičiausiai tai supras kaip pasityčiojimą iš jos kūno. Būk švelnus, ir burna imk spenelį tik tada, kai įsitikinęs, kad tau užteks kvapo.

17. Reikalauti, kad degtų šviesa

Tau visiškai ne gėda, kai šviesa nušviečia tavo seksualų kūną, tu matai kiekvieną jos kūno linkį, be to, šviesoje labai lengva rasti prezervatyvų. Tačiau šviestuvo įjungimas nesužavės taip tavo draugužės: juk tu pamatysi kiekvieną nereikalingą kūno centimetrą, jos grubią odą ir iškilusius spuogelius. Absoliučios tamsos nereikia, tačiau užteks tik naktinės lemputės: taip ji jausis patrauklesnė.

16. Persūdyti su grubumu

Tai, ką tu laikai kaip aistringą sueitį, jai gali nepatikti. Kartais padeda ir pozos pasirinkimas – misionieriaus poza arba moteris iš viršaus. Ir taip gali reguliuoti įėjimo gylį. O štai „šuniuko“ poza gali ją ir uždaužyti. Jei jau labai nori šios pozos, būk šiek tiek švelnesnis ir judėk patogiu jai ritmu.

15. Inkšti ir dejuoti

Jei nori tapti vokiečių pornožvaigžde, nereikėtų to treniruotis su savo mergina. Vargu, ar jai patiks tavo pomėgis. Gerkliniu rėkimu „Taip! Taip! Pajusk tai!“ – tik prajuokins tavo partnerę, ir vargu, ar tu atrodysi „seksy“. 

14. Grubiai kalbėti

Kažkur tu skaitei, kad grubi kalba pažadina moteryje pirmykštė prigimtį. Taip, jei tai yra tariama laiku ir vietoje. Jei tai netinkamas laikas, mergina atsidurs kvailoje padėtyje, bandydama savo kikenimu užglušinti tavo riebias frazes. Patikėk, užteks švelnių išsireiškimų.

13. Prakaituoti

Suprakaituoti sekso metu – visiškai normalus dalykas, tačiau reiktų vengti visa tai lašinti ant merginos. Parodyti jai, kad tu nesi meilės dievas, o paprastas vyrukas turintis per daug aktyviosios geležies – reiškia, kad ji labai greitai nusigręš nuo tavęs. Nusivalyk alkūne kaktą, o geriausiai – leisk „padirbėti“ merginai ant tavęs.

12. Klausinėti: „Kaip tu?“

Nors tu ir neabejoji, kad gali ištirpdyti moters širdį, tačiau sekso piko metu tikrai ne laikas klausti, ar ji gerai jaučiasi. Ji tik tik įsivaizdavo tave raumeningo mechaniko vaidmenyje, „tratinantį“ ją ant mašinos antvožo – ir staiga viską nutraukia tavo falcetas, primenantis, kad ji čia, žemėje. Kristi iš svajonių debesų taip pat gali būti skaudu...

11. Užsiimti akrobatika

Statyti merginą į bet kokią tavo sugalvotą pozą gali būti ne tik kad žeminatis reikalas, tačiau ir sukelti skausmą. Tavo draugei reiktų žinoti, ką ji iš tikrųjų sugeba. Nesistenk jos sulankstyti taip, kad jos kojos užkliūtų už jos pačios kaklo. Iš pradžių išsiaiškink, ar jai patinka tokios novatoriškos idėjos ir ar tavo mergina yra pakankamai lanksti.

10. Šluostytis

Kai tik tu pradedi leistis, ji iškart jaučiasi nesmagiai. Jai neramu, ar tau patinka jos skonis, ar ji pakankamai drėgna, o gal drėgna per daug... Todėl, kai tu neri iš gilumos, nė kiek nepristabdydamas, ir staiga griebiesi už servetėlių, nesitikėk, kad mergina patirs malonumą. Pabučiuok ją iš pradžių, o jeigu jai tai nepatiks, šiek tiek apsivalyk veidą.

9. Glamonėti tik klitorį

Nustatęs, kur slepiasi klitoris, tu džiaugiesi, kad radai stebuklingą taškelį, kuris suteikia visišką palaimą moteriai. O ji guli ir laukia, kada tu pagaliau pereisi prie kitų kūno dalių – glamonės laukiamos visose jose. Išbučiuok ir išglamonėk ją visą, prieš tai, kai pereisi prie pačios jautriausios zonos.

8. Nuleisti kojas

Kai ji sušnabždėjo „Aš tave myliu visą“. Tačiau ji neturėjo omenyje viso tavęs ir jokiais būdais neturėjo minty tavo pėdų. Atgrubusios kojos – tikrai ne stipriausias tavo arsenalo ginklas, todėl nereiškia, kad ji jas norės glamonėti. Ir įsitikink, ar tikrai jos švarios. Blogas kvapas – pirmas žingsnis išvengti sekso.

7. Neduoti jai išsimiegoti

Seksas tau ne seksas, jei jis trunka mažiau nei valandą. Tačiau per tą laiką jos vagina apmiršta, ir ji nebenori sueities. Jei tu matai, kad ji nepabaigė per pusvalandį, padėk jai orališkai. Akivaizdu, kad ji šiandien nėra nusiteikusi.

6. Pasilikti su kojinėmis

Tu manai, kad apnuoginti juosmenį yra pakankamai, o mylimiausios kojinės niekam nepamaišys. O pagalvojai, kaip tu su jomis atrodai? Jai tikriausiai nesinorės akimis užkliūti būtent už jų.

5. Žnaibyti ją už celiulito

Tu manai, kad taip įrodysi, jog tau ji patinka visa. O mergina gali suprasti kitaip: tu atkreipei dėmesį į tai, ką ji taip ilgai slėpė ir tai, kas jai nepatinka jos kūne. Viskas baigsis pykčiais, ir tu juose tikrai neišeisi nugalėtoju.

4. Pabėgti 

Galbūt ne visos moterys po orgazmo dusina partnerius savo glėbyje ir valandų valandas nori kalbėtis. Tačiau po sekso jai iš tiesų reikia, kad tu būtum šalia. Nereikėtų iškart pabaigus, bėgti lyg nuo karštų anglių. Priešingu atveju jis pasijus vieniša ir nereikalinga. Jei tau taip rūpi pažaisti kompiuteriu, bent jau palauk, kol ji užmigs.

3. Paversti seksą į rutiną

Manai, kad seksas – tas pats, kas taisyti mašiną: suveržei porą varžtelių, pakeitei dirželį – jei tai vieną kartą suveikė, kitą kartą irgi suveiks. Tačiau moteris – tai ne elektrinis įrenginys, tai jausminga ir permaininga asmenybė. Todėl nereikėtų pastoviai „trinti“ toje pačioje vietoje, nes anksčiau ar vėliau sudirginsi jos odą. Įsiklausyk į jos poreikius.

2. Atsiprašinėti už pagreitintą finišą

Tavo merginai reikia šūvio tada, kai ji pati pasiekė malonumo viršūnę. Jai visiškai netiks atsiprašymai, panašūs į mažamečio zyzimą, kad jis pavėlavo į pamoką. Jei jauti, kad tu esi jau pasiruošęs, o ji dar ne – sušnabždėk, kokia ji seksuali. Tai yra šimtąkart geriau nei mokykliniai pasiaiškinimai.

1.Nesiprausti iki to

Taip, tave jaudina jos kūno kvapas, tačiau ji gali ir neatsakyti tokiu pačiu komplimentu. Jei moters tikrasis kvapas primena muskusą, taviškis greičiau primins pernokusio pomidoro. O toks kvapas labai lengvai persisunks į apatinius drabužius – nė viena moteris nesusivilios tokiu vyru. Nebijok muilo, jis turi tapti tavo draugu, jei lovoje nori rasti moterį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (10)
Pirmi 2-3 metai vedybinio gyvenimo būna aistringi ir seksualūs,po to prasideda abipusė rutina.Visos tos taisyklės teisingos ,bet jų dauguma nesilaiko ir nesilaikys.
Ir gal ras dar ką gero savo patirciai:) kvailiai, aišku, susinervuos:)))
pirmo komentaro punktai tinka ir bobom ir nevaidinkit jus bobos kad jus jau gerutes
oho
kaip beatrodytų visa tai banalu, bet dauguma vyrų kažkaip vis pamiršta šitus banalius punktus :)
ot pazvengiau skaniai is ryto,daugiau tokiu anekdotu pirmadieniais :DDDDDD
Labai gerai, kad raso, nes jei zinai tai primena, o nezinai , tai supazindina Aciu autoriui.
?Istikruju cia tokia nesamone parasyta kad net bloga skaityt manau tie patarimai skirti protiskai atsilikusiems pilieciams.
P.S Jei parase ko neturi daryti vyras tai iskart reikejo parasyti ir ko neturi daryti moterisSeip tai uzknisa kai varo tiek ant vyru tiek ant moteru.Autoriui skubiai reikia susiremontuoti stoga nes labai varva...
Feministės ir tiek
Kaip man šis komentaras patiko, vyrams jį reikėtų perskaityti ir SUVOKTI PAGALIAU:
sole,
2011 09 14 11:57
Taigi, seniai moterų nujausta ir dar kartą patvirtinta tiesa, kad didžiausias laimingos santuokos priešas yra vyras. Santuokos intitutas buvo sukurtas išimtinai vyro interesams apginti. Kaip teigia tyrimai, santuokose moterys gyvena trumpiau ir yra mažiau patenkintos savo gyvenimu: joms padvigubėja kasdienių rūpesčių, joms tenka vaikų auginimo našta, žymiai sumažėja laisvalaikio ir karjeros galimybių, o kur dar emociniai pergyvenimai patiriami dėl neatsakingo vyro elgesio ir pan.
Štai septymi faktai, kuriems apsvarstyti moterys turėtų skirti daugiau dėmesio nei vestuvinės sunknelės atspalviui:)

1 faktas. Santuoka visiškai negarantuoja moters asmeninės laimės, nes jos besąlygiška meilė laimę suteikia vyrui. Vyras gi myli su sąlygomis ir išlygomis. Ilgainiui sąlygų daugėja, o laimė tolsta.

2 faktas. Vyras nebus tas artimas žmogus, kuris priims jūsų atvirumą, palaikys norą išsikalbėti bei atsivers pats. Jie išmokyti būti nebyliomis sienomis, ir jau jūsų reikalas, kaip prie to prisitaikysite.

3 faktas. Vyras niekada nekeis savo elgesio del visos šeimos gerovės. Jo giliu įsitikinumu, šeima turi derintis prie jo, o ne jis prie šeimos.

4 faktas. Svarbiausia moteris vyrui jo gyvenime yra jo mama. Jus mylės tiek, kiek būsite tikslus jo mamos atspindys, nepamirštant, kad jai vistiek neprilygsite. Žinoma, miegos jis su kitomis.

5 faktas. Jaukūs namai ir pavyzdingai prižiūrimi vaikai bus jūsų vienos rūpestis, už kurį sumokėsite stresu, nuolatiniu nuovargiu, įtampa ir išsekimu. Vyrui - tai vėlgi puiki dingstis pasivolioti svetimuose guoliuose. Sakote, galėtų perpus palengvinti darbų naštą ir abu pasimėgautumėte abiems maloniu laisvalaikiu? Deja, dėl egoizmo pertekliaus tokios programos įrašyti nepavyko.

6 faktas. Vaikai - ne gyvenimo džiaugsmas ir įprasminimas, bet klastingi priešai ir gerovės griovėjai. Pirmiausia jie blogis vyrui, o tada aišku, ir santuokai. Nes vyras ne lygiavertis partneris savo vaikų auginime ir auklėjime, o didelis ir įnoringas vaikas, pavydžiai sekantis skirstomo dėmesio proporcijas, kuris nusivylęs gali išeiti ieškoti kitos mamos.

7 faktas. Jeigu pasišovėte jaunėti ir vulgarėti kartu su nuolat nuobodžiomis ofiso valandomis prie kompiuterio vyro galvoje perkraunamų lytinių aktų dalyvėmis, tai pamirškite, kad seksas yra dviejų žmonių bendravimas, dalinimasis meile, švelnumu ir aistra. Ir apskritai, pamirškite, kas yra seksas. Na, nebent susirastumėte kitą gyvą ir jaučiantį žmogų, o ne naujų schemų taikytoją savo savimeilei patenkinti. Kai kurie jų tai vadina savirealizacija.
Naujas komentaras