3 dažniausiai pasitaikančios problemos lovoje: viskas labai paprasta – tereikia imtis veiksmų

pora-72711518.jpg
 
Seksas neabejotinai yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų, bent trumpai leidžiantis pamiršti ne visada šviesią kasdienybę. Deja, metams bėgant, dažna pora susiduria su juodais „debesimis“, užtemdančiais ir šią sritį. Kokios yra dažniausiai pasitaikančios bėdos lovoje bei kaip šias spręsti, jog pastarosios neperaugtų į ilgai trunkančius nekalbadienius, sekso „badą“ ar net neištikimybę poroje?

Nevienodas seksualinis „charakteris“. Seksualinis temperamentas apibūdina elgesį lovoje. Vieni nori „čia ir dabar“ kelis kartus per dieną, tuo tarpu kitiems seksualinis instinktas atbunda vos kelis kartus per mėnesį ar dar rečiau. Tikriausiai net nereikia sakyti, jog kardinaliai skirtingų seksualinių poreikių turintys asmenys netruks susidurti su tarpusavio nesutarimais (tiesa, tokių porų santykiai dažnai nespėja išsirutulioti į kažką rimtesnio ir „subyra“ dar draugystės pradžioje). Tais atvejais, kai žmonės pamato vienas kitame šį tą, daug svarbesnio nei seksualumas, sėkmingai parterystei gali nesutrukdyti ir akivaizdžiai nevienodas seksualinis „apetitas“. Be supratingumo bei atidumo antrajai pusei apsieita nebus. Aktyvioji poros pusė turėtų stengtis savo didelę seksualinę energiją išlieti kitose srityse (sportas – įvairiapusiškai puiki veikla), tuo tarpu pasyvioji – ieškoti būdų save jaudinti arba būti pasiruošus padėti savo partneriui lytiškai pasitenkinti.


Ėjimas iškart prie reikalo. Net 75% vyrų, praėjus vos porai minučių nuo sueities pradžios, jau pradeda galvoti apie galingą „išsiliejimą“, tuo tarpu 10-20 minučių trunkantis seksas – optimali sąlyga moterų orgazmui. Vyrų nuomone, 2-3 minučių visiškai užtenka įžanginiams meilės žaidimams, o dailiosios lyties atstovės svajoja bent apie 15 minučių trunkančias glamones...Atliktų mokslinių tyrimų rezultatai jau kalba apie gresiančią problemą santykiuose...Tiesa, laimė, jog išeitis yra visai paprasta – vyrams tiesiog reikia pasistengti neskubėti.  Skiriant pakankamai laiko mylimosios „užvedimui“ bei lėtinant tempą ejakuliacijai artėjant, netik džiaugsitės ilgai trunkančiu kokybiškesniu seksu, bet ir padidinsite tikimybę moteriai patirti orgazmą. O ir antroji pusė niekada neprikaišios, jog su ja elgiamasi tarsi su daiktu ar norima tik „to“.


Skirtingos seksualinės fantazijos. Neabejotinai kiekvieno mūsų galvoje sukasi intymios mintys bei svajonės: skiriasi tik pastarųjų pobūdis bei polinkis šias atskleisti ar, priešingai, slėpti po devyniais užraktais. Puikus interesų išsiskyrimo pavyzdys: 85% vyrų svajoja apie seksą su dviem moterimis, tačiau vos 9% partnerių „pasirašytų“ šiai avantiūrai. Seksualinės fantazijos – sveikintinas dalykas, galintis praturtinti santykius bei suteikti šiems naujų spalvų Būtina sąlyga – atvirauti apie savo slaptus norus, skatinti išsipasakoti partnerį bei priimti šio fantazijas ir, žinoma, ieškoti abiems pusėms priimtino kompromiso. Pavyzdžiui, partneriui pageidaujant daugiau grubumo lytinės sueities metu, būtina išsamiai aptarti „grubumo“ sąvoką bei nubrėžti ribas, kurių peržengti nevalia. 


Užbėgimas už akių aptartoms problemoms ar dėmesys jų sprendimui gali ne tik apsaugoti nuo santykių krizės, bet ir atverti galimybę į seksą pažvelgti kitomis akimis: tai, į ką žvelgėte kreivai, gali pasirodyti itin priimtina patirtis. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras