3 klaidingos nuomonės apie seksą su moterimi

8883646496_320d8df8ef_o.png
 
1 komentaras
Daugiau nei trečdalis porų intymiuose reikaluose turi problemų, tačiau seksologai mano, kad šis skaičius neatspindi tikrosios padėties. Yra keletas paprastų dalykų, dėl kurių kyla nemažai problemų lovoje, o lytiniai santykiai moterims neteikia malonumo. Šios trys klaidingos nuomonės apie seksą, tikime, padės išvengti lovos problemų.

1 klaida. Seksas – pareiga

Vienas blogiausių dalykų susiformavusių dar protėvių laikais, tai nuomonė, kad moteris turi atlikti savo pareigą.  Toks požiūris meilei ir seksui suteikia buitinį ir blankų atspalvį, todėl moteris su tokiu nusiteikimu vargu ar galės mėgautis meilės žaidimais.  Vyras taip pat neturėtų intymių santykių primesti moteriai kaip jos pareigos. Toks vyro požiūris nuteikia moterį į seksą žiūrėti kaip į paprstą valgio gaminimą ar namų ruošos darbus. Juk tai nėra seksualu, tiesa? Tad ,jei vis dar taip suvokiate seksą, meskite tai iš galvos. Mylėjimasis – vienas didžiausių malonumų kokius tik gali patirti žmogus.

 

2 klaida. Moters orgazmas 

Vyrai turėtų atsiminti, kad moteris nebūtinai privalo pajusti kaskart orgazmo tam, kad seksą galėtų laikyti geru. “Suteikti” jai orgazmą nėra esminis akto principas. Tačiau jei moteriai orgazmą kaskart pasiekti būna sunku derėtų ieškoti priežasties. Tai gali priklausyti nuo daugelio veiksnių– mestruacijų ciklo, nuovargio, nervinio  išsekimo. Kartais moteris negali pasiekti orgazmo dėl vienos labai aiškios ir suprantamos priežasties – baimės pastoti. Net jei ji jos neįvardina, tačiau vyras pastebi, kad moteris negali pajusti to didžiojo “O”, vertėtų pagalvoti apie apsisaugojimo priemones. Jei jūsų antroji pusė nevartoja kontraceptikų, vertėtų užsidėti prezervatyvą. Saugumo jausmas moteriai leidžia geriau atsipalaiduoti, o negalėjimas to padaryti yra viena iš nepilnaverčio sekso priežasčių.
 


Kita moterų klaida, kurią suprasti yra nelengva, tai orgazmo vaidinimas. Matyt šį reiškinį galima būtų priskirti prie pirmosios klaidos, nes moterys tokiu savo elgesiu greičiausiai siekia vyro gerovės ir seksą suvokia kaip pareigą patenkinti jį. Tačiau nustokite tai daryti! Toks malonumo imitavimas tik dar giliau nugramzdins poros santykius, todėl geriausia būtų apie tai pasikalbėti su savo draugu, vyru ar meilužiu. Supratingumas ne ką mažiau svarbus dalykas santykiuose, todėl būkite atviros.

 

3. klaida. Technika valdo

Nemaža dalis vyrų mano, kad orgazmą moteriai garantuoja tinkamo “mygtuko” paspaudimas. Atrodo belieka pasiskaityti šiek tiek literatūros ir raktas  jūsų rankose? Deje ne. Žinoma, tam tikrų erogeninių zonų žinojimas yra labai svarbus, tačiau moteris ne robotas  – tik paspausti mygtuką nepakaks. Stenkitės sukurti paslaptingą atmosferą, jaudinkite ją bučiniais ir glamonėmis ar įneškite daugiau intrigos į savo miegamąjį. Siekiant paįvairinti lovos žaidimus, vertėtų pamąstyti apie vibratoriaus ar penio žiedo įsigyjimą. Sekso žaislai mylintis padės pajusti didesnę stimuliaciją, o taip pat gali prisidėti prie ilgesnio akto laiko, kas moters orgazmui taip pat turi reikšmės.
 

 

www.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (1)
As susiduriau su tuo, kai moteriai sekso trukme su manimi per trumpa. Teko tai pakoreguoti. Kadangi man tai igimta ir be vaistu nelabai ka pakeisi, vartoju Priligy. Padeda atitolinti ejakuliacija, tad mylintis malonuma gali patirti ir antroji puse.
Naujas komentaras