3 pavojingiausios sekso pozos

o-ORGASM-facebook(1).jpg
 
Kartais romantiški žaidimai baigiasi trauma. Pasak specialistų, vis dėlto sekso traumos dažniau gaunamos ne dėl pozos, kuria mylėjotės, o dėl netinkamai pasirinktos vietos. Dažniausiai traumos patiriamos seksui pasirinkus neįprastas, nepatogias vietas. Pavyzdžiui, lėktuvo tualetą, darbo stalą, priekines automobilio sėdynes. Bet vis dėlto yra ir pozų, kurios laikomos kiek pavojingesnėmis už kitas.

Poza: Ji – ant stalo, jis – pasistiebęs ant pirštų galų.

Kodėl ji rizikinga? Ši spontaniško sekso poza labai erotiškai atrodo filmuose. Tačiau dažniau nei kitos, baigiasi penio sužeidimu. Jei moteris sėdi ant stalo ar virtuvės spintelių, užtenka vieno netikslaus judesio – ir vyras peniu gali statmenai įsiremti į moters gaktikaulį ar į spintelę. Be abejo, tai skausminga. Traumos rizika dar labiau padidėja jei vyras nėra pakankamai aukštas ir tam, kad įsiskverbtų į partnerę, tokioje pozoje turi pasistiebti. Vos pavargus kojų raumenims ir nuleidus pėdas, trauma, galima sakyti, užprogramuota. 

Poza: Raitelė. Jis – guli, ji – apžergus jo dubenį.

Kodėl ji rizikinga? Jis – guli, ji – sėdi ant jo. Aistros pagauta ji atsilenkia ir... Pasitempti galima ne tik kelį ar alkūnę. Peniui ši trauma būdinga taip pat, ilgainiui gali išprovokuoti Peirono ligą, kai penis pakrypsta į vieną pusę ar netgi sulinksta stačiu kampu. Dėl to seksas tampa praktiškai neįmanomas. Taigi jei sekso metu vyras pajunta penio tempimą – turėtumėte greičiau pakeisti pozą. Šiuo atveju moteris turėtų palinkti į priekį užuot išsirietusi atgal. Tokį patį pavojų sukelia bet kokia poza, kurios metu penis tempiamas ties pagrindu. 

poza

Poza: Jis stovi ir laiko ją pakeltą už sėdmenų, ji apžergusi kojomis jo klubus.

Kodėl ji rizikinga? Tai – bemaž akrobatinė poza, kuri atrodo gana efektingai. Vis dėlto net jei moteris – lengva, o vyras – stiprus, ilgesni žaidimai tokioje pozoje gali sukelti nugaros skausmus. Be to, šioje pozoje ypač rizikuoja moteris: neapskaičiavęs savo jėgų vyras gali ją tiesiog išmesti.

 
Komentarai
Naujas komentaras