3 pozos, kurios pavers Ją sekso verge

mm.jpg
 
Kas gali būti geriau už Orgazmą? Nieko! Stimuliuojant klitorį vargu ar įmanoma nepajusti šio malonumo, tačiau vaginalinis orgazmas gali pareikalauti šiek tiek daugiau pastangų. Rekomenduojame išbandyti 3 sekso pozas, kuriomis tikrai nenusivilsite ir norėsite jas išbandyti dar kartelį!

Moteriškos orgazmo zona apima vidinę ir išorinę makštį. Išorėje tarp lytinių lūpų yra klitoris, o kažkur ten pat, tik iš vidaus yra G – taškas. Tad svarbu rasti padėtį, jog varpa lengviausiai pasiektų ir stimuliuotų šią zoną (makšties sienelę arčiau klitorio). Ritmas ir  intensyvumas taip pat labai svarbus.

 

Taigi, rekomenduojame išbadyti šias 3 sekso pozas:1. Neteisinga misionierius

Tai kiek patobulinta misionieriaus poza. Moterims ji patinka, nes yra provokuojanti ir labai intymi ne tik dėl glaudaus lytinių organų kontakto, tačiau ir žvilgsnio vienas kitam į akis. Atrodysite labai nepadoriai, tačiau tai tik dar labiau sujaudins, o svarbiausia jo vyriškas lytinis organas bus ten kur labiausiai jo reikia. Taigi pradėkime:

1). Moteris po užpakaliu pasideda dvi pagalves (tam, kad intensyvaus judėjimo metu netyčia nesusimuštumėte ir jaustumėte tik ten kur reikia) .

2) Vyras prieina iš priekio, paima jos kojas už šlaunų ir užsikelia ant pečių (galima ir vieno, tokia poza suteiks ankštumo jausmą, o varpa bus dar stangresnė, tačiau įsiskverbimo gyliui tai netrukdys).  


Šia poza galitės mylėtis ir ore, tačiau minkštas pagrindas po užpakaliu ir galimybė atsiremti bei jaustis laisvai leis visiškai atsipalaiduoti.


Iš pradžių judėkite iš lėto. Priverskite makštį geisti visos jūsų varpos. Įkiškite ir vėl ištraukite galvutę. Taip pat galite pažaisti leidžiant varpai slidinėti tarp jos lytinių lūpų. Vėliau tikriausiai norėsis tik intensyvaus judesio ir laimingos pabaigos.

Rekomendacijos Jam: naujų sekso pozų išbandymas gali atnešti daug jaudulio jam, todėl akto trukmė gali kaip reikiant sutrumpėti. Stipresnei ir ilgesnei erekcijai naudokite varpos žiedus, lubrikantus, kurie sustiprina ir prailgina erekcijos laiką. Taip pat didesniam pajėgumui ir didesnei ištvermei galima naudoti ir tabletes, kurių galima įsigyti specializuotoje internetinėje parduotuvėje. Tačiau svarbu laikytis vartojimo instrukcijų ant pakuotės!
 

! Svarbu, kad mylėdamiesi šia poza jaustumėtės patogiai.

 

2. Šokinėjimas ant varpos

Šokinėti ant vyriškos varpos yra instinktyvus moters poreikis, kadangi ši poza leidžia norimu intensyvumu stimuliuoti priekinę makšties sienelės dalį. Šiai pozai geriau rinkitės ne lovą, o  suoliuką. Pavyzdžiui, jis pusiau gulomis sėdi ant suoliuko. Ji ,apžergusi jį ir atkišusi jam užpakalį, ant jo varpos daro pritūpimus. Tokia pozicija leidžia moteriai valdyti padėtį ir patirti gilią skverbtį.
Rekomendacijos abiems: Žinoma, bene giliausią stimuliaciją leis pajusti mylėjimasis erdvėje. Tai leis sumažinti trintį, o G taško zona bus nesunkiai prieinama. Įmanoma ir tai. Šiuos tikslus padės išpildyti dar vienas seksualus baldas -  sekso supuoklės.
 

 

3. Doggy Style

5 minutės ir mergina jau bus pasiekusi tą didijį  „O“.  Ji atsigula keturiomis  išrietusi užpakalį aukštyn (nugriuvusi ant alkūnių, jomis remiamasi į pagalvėlę,o  po pilvu galima pasidėti  dvi ar tris pagalvėles). Jo darbas, ją patenkinti.


 

Rekomendacija Jai ir Jam: Ši sekso poza jau yra tapusi klasika. Tad galbūt nieko naujo nesužinojote ir esate gerai ją įvaldžiusi, tačiau norėtųsi kažko paįvairinimui? Akto metu naudokite klitorio stimuliatorių. Įsiskverbimo metu jaučiamas pulsuojantis ir stiprus vibravimas ties klitoriu gali net pažadinti kaimynus. 

Taip pat neapsakomą malonumą patirsite, jei partneris tuo pat metu patenkins jus ir analiniu būdu, panaudojus analinį kaištį, mini vibratorių ar rimtesnį dildo. 
 

O dabar, pirmyn! Intensyvaus ir ilgo orgazmo!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras