3 „ups“ sekso metu arba netikėtumai, kurie neturėtų priversti sutrikti

laughing_feature.png
 
1 komentaras
Seksas – ne vien aistringas dviejų kūnų žaidimas, lydimas pasitenkinimo dejonių bei geidulingų, o kartais ir gašlių žodelių. Tai – procesas, sukeliantis neprognozuojamą kūno reakciją, tad nusiteikite, jog kartais jūsų partnerio elgesys gali būti toks, kokio nesitikite. Pateikiame 3 populiariausias situacijas „ne į temą“, su kuriomis susidūrę sekso metu ar po jo, turėtumėte išlaikyti sveiką protą ir reaguoti adekvačiai. Žinokite, jog tai – normalu.

Juokas. Sekso metu patiriant fizinį bei emocinį pasitenkinimą, kūną užlieja hormonų banga. Vienas iš galimų jų padarinių – šypsena ar net nesutramdomas juoko priepuolis, ištinkantis paties veiksmo įkarštyje ar pasiekus orgazmą. Retas atvejis, jog tokia emocija abu partnerius aplankytų vienu metu: tuo tarpu, kai vienas kvatoja, kitas, tikėtina, žiūri sutrikęs ir pradeda ieškoti šios gana keistos situacijos priežasties. Tikriausiai padariau kažką ne taip? Atrodau juokingai? Nepradėkite problemų ieškoti savyje – tik susigadinsite nuotaiką. Kaip minėjome, pro kraštus trykštančios teigiamos emocijos – viena iš galimų organizmo reakcijų į seksą. Džiaukitės: jei partneris juokiasi, vadinasi, gerai padirbėjote!


Verksmas. Tie patys išdykę hormonai gali sąlygoti ir kardinaliai priešingą elgseną: užuot pradėjus juoktis, imama...ašaroti. Dažniausiai hormonų audros būdingos moterims, tačiau kūkčioti gali pradėti ir didžiausias mačo. Tokia situacija gali kelti grėsmę teigiamam jo paties savęs vertinimui, tad moters užduotis – adekvačiai reaguoti ir pabandyti įtikinti partnerį, jog tai – visai normalu. Pagalvė ašaromis sekso metu sušlapti gali ir nuo stiprių emocijų: mintis, jog esi taip arti šalia sau brangaus žmogaus, natūralu, jaudina. Aišku, verksmą sekso metu gali sąlygoti ir stiprus skausmas ar negatyvaus atspalvio emocijos, tačiau tai – jau kita tema.


Kraujavimas. Rūtų vainikas jau seniai pamirštas, tačiau staiga seko metu pasirodo...kraujas? Tikėtina, jog vieną susijaudinimo formą pakeičia kita ir noras pažaisti suaugusių žaidimus išgaruoja. Jei tai – vienetinis atvejis, lėkti į priimamąjį nėra būtina. Tikėtina, jog dėl intensyvaus ar dažnai besikartojančio lytinio akto moters kūne įvyko nedidelė mikrotrauma, nekelianti pavojaus pastarosios sveikatai. Taip pat reikia nepamiršti, jog seksas gali šiek tiek paankstinti menstruacijas. Tačiau jei kraujavimas kartojasi dažniau, be specialistų pagalbos apsieita nebus: gali būti, jog tai – lytinių susirgimų ženklas. 
Be šių situacijų, seksas gali iššaukti ir kito pobūdžio neprognozuojamas reakcijas. Žinokite, jog tai – normalu ir reaguokite ramiai. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Ups *I did it again
Naujas komentaras