3 vietos seksui namuose

c1f8ae34-a307-11e3-_532186c.jpg
 
Ilgainiui seksas lovoje ima nusibosti ir poros ima ieškoti būdų, kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą. Ne visada yra galimybė ištrūkti iš namų ir nuvykti į viešbutį ar kitą vietą, tačiau yra kelios vietos namuose, kurios abiems partneriams suteiks daugiau adrenalino ir, žinoma, malonumo!

 

Taigi, rekomenduojamos 3 vietos seksui namuose...

 

1. Kilimimas

Idealu jei kilimas ar kiliminė danga yra minkšta ir švari. Vyras atsisėda ant kilimo lotuso poza (nugara ištiesta, o kojos sukryžiuotos), moteris užlipa ant jo. Seksas ant kilimo tokia poza suteiks daug malonumo akims ir atvers galimybę glamonėtis ir jausti partneriams vienas kito kūną. Šis mylėjimosi būdas neskirtas greitam orgazmui, tad jei norite ilgiau trunkančio sekso, mylėkitės ant kilimo lotuso poza.


 

2. Palangė

Moteris atsisėda ant palangėmis ir rankomis remiasi į ją. Vyras prieina prie jos ir įsiskverbia iš priekio. Mylėjimasis ant palangės suteikia galimybę surasti neįprastą įsiskverbimo kampą, o orgazmo tikimybė abiems yra labai didelė. Taip pat galima ir kitokia mylėjimosi ant palangės poza, kai moteris rankomis pasiremia į palangę, o partneris patenkina ją "DoggyStyle" ritmu. 

 

3. Tarp durų

Moteris rankomis remiasi į durų staktą, o jis patenkina ją iš nugaros. Ši poza maloni dėl gilių įsiskverbimų ir yra mėgstama vyrų dėl atsiveriančio vaizdo, žinoma visai ne kambario. Tokia pozicija leidžia jam mėgautis moters kūnu visu gražumu!
 


Galbūt atrasite dar įnoringesnių, malonesnių ir ekstremalesnių sekso pozų ir vietų tiesiog namuose. Svarbiausia pasitelkite fantaziją ir tinkamai nusiteikite seksui!

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras