4 būdai dar tobulesnei Doggy style versijai

11.jpg
 
1 komentaras
Kai galvojate apie Doggy style, tikriausiai prieš akis iškyla vaizdinys, kaip jūs atsistojate keturiomis ir staiga būnate pagriebta už klubų bei patenkinta iš nugaros... Tačiau tai nėra vienintelis Doggy style variantas. Iš tiesų, kaip ir daugelis kitų populiarių sekso pozų, taip ir ši, turi savo privalumų ir minusų. Šaliname trūkumus ir pasiliekame tik tai, kas geriausia!

Aptarkime situacijas, kuriose norėtumėte šį tą pakeisti mylintis šunišku  ritmu. Taigi, būdai, kurie įprastą Doggy Style pozą pavers unikalia ir tiesiog tobula pozicija jūsų atveju. 
 

Skverbtis jaučiama pernelyg giliai. Doggy style įprastai leidžia patirti gilią skverbtį, galbūt todėl ši sekso poza yra tokia mylima tarp moterų! Tačiau jeigu partnerio pasididžiavimas didesnis už vidutinio dydžio varpą, gili skverbtis gali būti ir per gili. Ką daryti tokiu atveju? Skirkite laiko preliudijai. Seksas, kada makštis nėra pakankamai sudrėkusi būna ankštesnis. Taip yra todėl, jog susijaudinus, moters  vagina gali padidėti net iki kelių kartų, todėl jei nenorite, jog Doggy style poza taptų skausminga, privalote šiek tiek daugiau laiko skirti glamonėms ir bučiniams arba naudokite lubrikantą. 


Jums nepatogu, nes pilvas neturi atramos. Kai kurios moterys sako, jog nemėgsta šios sekso pozos dėl nepatogios pilvo ir nugaros padėties. Jei esate viena iš tų damų, vertėtų alkūnėmis atsiremti į nemenką kalną pagalvių. Tokioje padėtyje jausitės kur kas patogiau. Be abejonės, to neprireiks jei mylėsitės atsirėmusios į lovos atlašą, kėdę ar kitą baldą.

 

Skverbtis nepakankamai gili. Dažnai ši sekso poza yra vertinama tų, kurie negali pasigirti įspūdingo dydžio lyties organu, tačiau net ir tada, kada varpa nėra maža, su laiku, norisi patirti gilesnę skverbtį. Kaip tai padaryti neprailginus varpos? Naudoti sekso dirželį, kuris yra standartinio dydžio ir mylintis su juo, bus lengviau patirti gilesnius įsiskverbimus, nes toks daikčiukas turi didelį svertą, kuris suteikia galimybę sureguliuoti tinkamą įsiskverbimo kampą, o visa tai reiškia – gilesnius įsiskverbimus. Be to, toks diržiukas pilnai išpildys sekso pozos Doggy style pavadinimą. Ar jau atėjo laikas pavedžioti savo kalaitę?
Jums norisi šio to daugiau. Žinoma, šio to daugiau gali norėtis mylintis bet kuria kita poza, tačiau Doggy style suteikia puikių galimybių išbandyti dvigubo įsiskverbimo ar papildomos klitorio stimuliacijos malonumą. Tai tikrai nesudėtinga įgyvendinti, ypač jei turite pilnavidurį strap - on ar klitorio stimuliatorių. Naudokite šiuos žaisliukus kartu su Doggy style. Drebinantis orgazmas garantuotas! www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Tai katra kalaite noretu, kad butu pavedziota?
Naujas komentaras