4 gero sekso priešai

kasjdka.jpg
 
Galime rasti šimtus, o gal net tūkstančius patarimų, kurie padės pagerinti seksualinio gyvenimo kokybę ir leis pasiekti orgazmą, kokio dar neturėjote. Tačiau net pačios įmantriausios kamasutros pozos, naujausi sex žaislai ir net entuziastingas nusiteikimas nepadės, jei iš savo gyvenimo nepašalinsite kelių trukdžių, neleidžiančių mėgautis nuostabiu seksu!

Pasirodo, intymiam gyvenimui įtakos gali turėti tokie veiksniai, kaip auklėjimas ir religija, draugų ir pažįstamų patirtis, idealų siekiamybė ir netikusi seksualinė praeitis. Džiugi žinia ta, jog identifikavus savo priešą, jį įveikti bus kur kas lengviau. Taigi, kokie yra padrindiniai intymaus gyvenimo varžovai ir kaip su tuo kovoti...

Tėvai

Kaip tėvai gali paveikti suaugusio vaiko seksualinį gyvenimą? Gali ir netgi labai stipriai. Pirmiausia, mes iš savo tėvų paveldime aukštą arba žemą libido. Antra, būtent tėvai mums įskiepija svarbiausias gyvenimo vertybes. Auklėjimas mus įpareigoja būti tam tikroje aplinkoje, kuri iš esmės ir formuoja mūsų pasaulėžiūrą. Žmogus, užaugęs griežtoje katalikiškoje šeimoje kitaip žiūri į intymų gyvenimą, nei tie, kurie augo hipsterių ar menininkų šeimose. 

Draugai ir pažįstami

Ar draugai gali kištis į jūsų intymų gyvenimą? Labiau nei įsivaizduojate. Ne paslaptis, jog suaugusieji savo draugų rate mėgsta pasidalinti seksualinio gyvenimo detalėmis. Ypač apie savo sex žygius mėgsta pasigirti vieniši lovelasai ar merginos, nuolat trokštančios patirti ką nors nauja. Tačiau kai kurie žmonės  matydami tokią draugų, kolegų, pažįstamų sėkmę, savąją sekso patirtį ima menkinti. Tad pasitikėjimas savimi dar labiau blėsta, libido ima mažėti. O tai tik dar labiau komplikuoja seksualinio gyvenimo kokybę. Nelyginkite savęs su kitais ir tas faktas, kad jūs nesate linkę su pašaliniais dalintis savo seksualinio gyvenimo įspūdžiais, dar visai nereiškia, kad jūs jų neturite! 

Praeitis

Neretas pirmas kartas ar seksas su ankstesniai partneriai asocijuojasi ne su malonumu, o baime, galbūt kritika, gėda ar tiesiog netikusiu partneriu. Tokios mintys iš praeities gali turėti įtakos dabarčiai ir ateičiai. Jei  sekso metu negalite patirti malonumo nei su vienu, nei su antru, trečiu ar ketvirtu partneriu, vertėtų pagalvoti, ar bėda neslypi jūsų mąstyme. Ar bloga patirtis ir praeities prisiminimai nevaržo jūsų? Galbūt jūsų prisiminimai  jums trukdo judėti  pirmyn? Šalin praeitį, kas buvo, pražuvo!

Idealai

Kino filmai ar žmonės, rodomi per televiziją sąmoningai ar ne, mūsų galvoje sukuria tam tikrus idealus. Matydami tobulus santykius, savuosius sumenkiname, o tai be abejonės, nėra gerai. Tačiau vertėtų atminti, jog tobulų nėra ir kiekvienas mūsų kuriame  savo gyvenimą pagal save. Kas liečia intymius reikaliukus, nereikėtų jų lyginti su erotinių filmų scenarijumi, kur orgazmas visada garantuotas, o pats seksas yra tiesiog laukinis. Žinoma, keleto triukų iš erotinių filmų pasimokyti galima, tačiau nereikėtų kopijuoti pačių personažų ir visų jų atliekamų veiksmų. Jūsų gyvenimas yra jūsų, o kinas ir lieka tik kinu. Jo kartoti tikrai nereikia, geriau kurkite savo paties scenarijų. 

Vieniems seksas yra smagus, lengvas bei maloningas nuotykis, kitiems – tikras išbandymas. Tačiau kuo mažiau galvosite apie kitų patirtį, idealius pavyzdžius ir tą, ką jums kadaise sakė tėvai, tuo greičiau galėsite pradėti mėgautis intymumu. Atsipalaiduokite, pamirškite viską, kas yra aplink ir pasinerkite į malonumų kupiną jūrą su savo geidžiamu partneriu!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras