4 girto sekso privalumai

sexlife.jpg
 
Seksas, kada esi gerokai įkaušęs- gana populiarus ir netgi visiškai normalus reiškinys. Ir nors alkoholis yra viena didžiausių pasaulio blogybių, lytiniai santykiai išgėrus turi savų pliusų.


Visi yra seksualūs ir patrauklūs. Šiek tiek degtinės ir visos moterys bei merginos patampa gražiomis. Moterims ši taisyklė taip pat galioja. Šiek tiek svaigiųjų gėrimų ir štai, gal ir ne pats išvaizdžiausias vyrukas tampa panašus į patį  J. Bond`ą. Manote tai yra žiauru ir taip tik apgaudinėsite patys save? Pažvelkite į viską iš kitos pusės. Ar gi taip jau blogai pasimėgauti vienos nakties nuotykiu merginai, kuri yra absoliučiai išranki ir kuriai įtikti - labai sunku. Tačiau štai, vienas audringas vakaras, kurio įspūdžiai bent šiek tiek praskaidrins įprastą išrankios rimtuolės gyvenimą!
 

Daugiau drąsos. Ar pastebėjote, kaip skirtingai kiekvieną žmogų veikia alkoholis? Vieni tampa agresyvūs, kiti pralinksmėja, treti beatodairiškai pradeda kabinti ir kalbinti merginas. Ir viskas tik dėl to, jog alkoholiniai gėrimai žmogų padaro drąsesniu! Tikrai nereikia priliuobti, jog vaikščiodami pakeistumėte savo judėjimo trajektoriją, tačiau jei jums yra sunku užkalbinti merginą ir žodžiai tiesiog susivelia gerklėje,  prieš užmegzdami naują pažintį, galite sau leisti išgerti šlakelį viskio.
 

Lengviau atsipalaiduoti lovoje. Viena iš priežasčių, kodėl tiek damos , tiek vyrukai nesiryžta sex nuotykiui , tai gėda ir baimė, jog nusimetus visus drabužius, naujasis partneris nusivils savo grobiu. Žinoma, tokia baimė vargu ar turi rimtą pagrindą , tačiau faktas, jog tokie neužtikrinti jausmai trukdo mėgautis intymumu ir neleidžia atsipalaiduoti. Šiuo klausimu, jums gali padėti alkoholis! Svarbiausia viena taisyklė – nepadauginti. 
 


Seksas trunka ilgai. Jei jums yra tekę mylėtis išgėrus, o gal net visiškai girtiems, tikriausiai sutiksite su teiginiu, jog lytinius santykius pradėti būna labai lengva, o užbaigti - sunku. Toks aktas gali tęstis net dvi valandas ar daugiau, kol išsiblaivoma arba užmiegama! Žinoma, šis privalumas gali turėti ir daugybę kitų atspalvių, bet tai nebūtinai turi reikšti, jog girti lytiniai santykiai bus nuostabūs ir įsimintini!
 

Atlik testą!

Kaip alkoholis veikia Tavo privatų gyvenimą?

1. Ar yra tekę mylėtis visiškai girtam/girtai?
Taip
Ne
 

2. Ar alkoholį vartojate dažniau kaip 2-3  kartus į savaitę?
Taip 
Ne
 

3. Ar išgėrę laisviau bendraujate su žmonėmis?
Taip
Ne


4. Stiprieji gėrimai Jūsų mėgstamiausi?
Taip
Ne
Sunku pasakyti
 

5. Ar išgėrę tampate lengviau prieinami?
Taip
Ne
Žinau ribas, nors ir būnu išgėręs/išgėrusi
 

Daugiau TAIP nei NE

Alkoholiniai gėrimai jums padeda atsipalaiduoti ir būti savimi! Išgėrę jūs tampate sukalbamesni nei būdami blaivūs, o intymiame bendravime, alkoholis jums yra tiesiog būtinas (bent santykių pradinėje stadijoje). Būdami apsvaigę nuo alkoholio jaučiatės gerai ir labiau džiuginate bei traukiate  aplinkinius nei būdami blaivūs. Būkite atsargūs, nes nesunkiai galite įklimpti į alkoholio liūną, o jei tai jums ir negresia, vertėtų labiau pasigilinti į savo pasąmonę. Kas jums trukdo būti atviriems ir atsipalaidavusiems visada?
 

Daugiau NE nei TAIP

Esate nepalaužiami ir alkoholis neturi jokios įtakos jūsų gyvenimui, pažintims ir santykiams su priešingos lyties atstovais. Kiek atsipalaidavę esate, priklauso tik nuo pačios situacijos, o ne nuo išgerto alkoholio kiekio. 

 

TAIP IR NE po lygiai

Alkoholis jūsų gyvenime neatlieka lemiamo vaidmens. Jeigu staiga iš parduotuvių lentynų dingtų visi svaigieji gėrimai, vargu ar jus tai supykdytų ar išprovokuotų. Jums svarbiausia produktyvios ir turiningos pramogos, o ar jos bus su, ar be alkoholio, ne taip ir svarbu. www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras