4 maži patarimai dideliam jos “O”

8883645990_e0ae069c11_b(1).jpg
 
Kartais būna sunku įtikinti moterį užsiimti seksu. Galbūt taip yra todėl, jog damos ne visada patiria orgazmą, o kartais netgi tyliai kenčia ir imituoja didijį “O”. Jeigu siekiate iš tiesų jai suteikti neapsakomą malonumą, vertėtų ją patenkinti taip, jog ji norėtų dar ir dar!

Siūlome pasinaudoti keturiais vertingais patarimai, kurie padės jai pasiekti galingą orgazmą. 
 

Sekso trukmė

Viena didžiausių intymių santykių problemų, tai per greit pasibaigiantis lytinis aktas. Minutės ar kelių greičiausiai nepakaks, jog ji patirtų dangiškąją palaimą, todėl norint prailginti lytinio akto trukmę, rekomenduojama naudoti penio žiedus ar specialius kremus, kurie leidžia pratęsti lovos žaidimus. 
 


Tačiau persistengti taip pat nederėtų. Kai kurie vyrai mėgsta perlenkti lazdą ir galvoja,  jog  ilgesnė akto trukmė  reiškia geresnį seksą. Deja, kelias valandas ar per naktį trunkantys lytiniai santykiai moteris vargina, makštis išsausėja ir tampa sudirgusi. Tad nesistenkite atitolinti ejakuliacijos jei aktas trunka ilgiau kaip  15-20 minučių. Tiek laiko visiškai pakanka, jog ją patenkintumėte.
 

Prisilietimas ir pasiruošimas

Geras seksas – ne tik sueitis. Joms reikia stiprių ir smarkių apsikabinimų, švelnių žodžių ir romantikos! Nusiveskite ją vakarienės į restoraną ar patys pagaminkite šį tą skanaus namuose. Taip pat nepamirškite ilgų pasivaikščiojimų mėnullio šviesoje ir pakuždėkite jai į ausį šį tą seksualaus. Tai veikia!


Nepamirškite klitorio

Manoma, jog G taško orgazmą  patirią tik apie 15% moterų. Tai reiškia, jog moterys labiau linkusios patirti malonumą stimuliuojant klitorį. Kiekviena moteris skirtingai reaguoja į išorinę stimuliaciją. Vienoms patinka intensyvesnės glamonės, kitas labiau sujaudina lėtesnė stimuliacija. Sekso metu ir prieš aktą, masažuokite šią  zoną pirštais arba pasitelkite į pagalba tam skirtus žaisliukus. Ji jums liks dėkinga!


Seksas ekspromtu

Nuobodulys – pagrindinis meilės žaidimų priešas. Meskite iš galvos seksą pagal grafiką ir išsižadėkite prietarų bei kuklumo. Sekse kur kas geriau pasitarnaus atvirumas, naujų pozų išbandymas, nenuspėjamumas ir  eksperimentai.  Paįvairinkite savo meilės  gyvenimą žiūrėdami erotinį kiną ir nepabūkite patys pabūti filmo herojais. Jei visiškai pasitikite savo partneriu, fotografuokite bei filmuokite intymiausias akimirkas. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras