4 mėnesius trunkantis orgazmas

 
5 komentarai
Sekso instruktorė Nicole Daedone išleido knygą „Lėtas seksas“ (ang. „Slow sex“). Antraštė byloja, jog knyga yra apie moteriškojo orgazmo meną, kuriam, anot autorės, būtinas tinkamas partneris, gera technika ir laikas. Kartais tai gali trukti net 4 mėnesius!

Gyvename dešimties sekundžių orgazmo amžiuje, mums sunku rasti laiko net atviram pokalbiui su mylimu žmogumi... Nicole Daedone pasaulyje moterys gali patirti net 4 mėnesių ilgio orgazminę meditaciją – tai padeda išjudinti gyvenimą, seksualinį jautrumą, jausmingumą, išlaisvina geismą ir suteikia energijos.

Autorė įžangoje rašo: tai būdas, padedantis bet kuriam vyrui dovanoti orgazmą bet kuriai moteriai vos per 15 minučių. O juk stipriosios lyties atstovams labai svarbu gebėjimas patenkinti partnerę.

Žinoma, vyrų orgazmas – menkai paslaptingas reikalas, dažniausiai daugiausiai problemų kelia moterų (ne)sugebėjimas pasitenkinti. Vieno tyrimo duomenimis, orgazmą yra patyrę vos 26 proc. dailiosios lyties atstovių, tuo tarpų vyrų – net 76 proc. Autorės teigimu, tai tarsi perša prielaidą, jog moterims seksas – problema, dažnai „pridedama“ moters seksualinė disfunkcija ir rekomenduojamas rimtas gydymas moteriška viagra.

Spaudimas siekti erotinių filmų sukurto įvaizdžio priverčia dailiosios lyties atstoves atitrūkti nuo jų natūralaus jausmingumo, geidulingumo. Svarbiausia, anot rašytojos, yra suprasti, jog moterys orgazmą patiria ir išgyvena skirtingai nei vyrai. Apskritai, daugybė moterų jaučiasi suvaržytos malonumą patirti taip, kaip tai įsivaizduoja vyrai. Reikėtų suprasti, jog orgazmas – tai kūno sugebėjimas priimti malonumą, į jį reaguoti ir atsakyti. Kulminacijos momentas, viršūnė – orgazmo dalis, bet tai dar ne viskas. Supraskite, kad moterys nusiteikę orgazmui ne mažiau, nei vyrai, sekso jos trokšta taip pat nemažiau –  ir jau šį tą pakeisite.

Atsakymas į visus amžinus moterų orgazmo klausimus paprastas. Jai svariausia – glostymas. Į tai reikia susikoncentruoti taip, kad aplinka negalėtų jūsų blaškyti. Taigi, vyras turėtų būti apsirengęs, o moteris apnuoginusi tik užpakalinę kūno dalį. Detalios glostymo „instrukcijos“ atskleidžiamos tik knygoje, tačiau minima, jog labai svarbu yra šviesa (įjungta lempa), buvimas namuose, patogumas. Moteris mintimis turi be galo susikoncentruoti į kylančius jausmus, prisilietimų emocijas... mintys negali nė trupučio nukrypti! Vyras privalo susikoncentruoti į moterį, geriausiai, jei glostydamas ir liesdamas ją gali komentuoti, apibūdinti ką mato. Žinoma, čia svarbus ir vyro gebėjimas intymiai atvirauti su partnere –  emocinis atvirumas.

Nicole Daedone teigia, jog norinčios išbandyti orgazminę meditaciją poros tam turėtų skirti bent 45 minutes kasdien – bent 10 dienų (pirminiam, nedideliam rezultatui). Žinoma, dažnai porai sunku rasti net 10 minučių intymumui kasdien... tuomet prasideda santykių problemos, neištikimybė... Norint gero rezultato, privalu investuoti!

Orgazminė meditacija – tai intymumas, tačiau kitoks, nei mums įprasta. Tai praktika, padedanti sužadinti moters jausmus, troškimą. Autorė pabrėžia, jog orgazminė meditacija – tai ne įžanginės glamonės – praktika atliekama ne lovoje ir atskirai nuo sueities. Čia svarbiausia – dailiosios lyties jautrumo ir noro seksui, pasiruošimo orgazmui sužadinimas. Tai tarsi paruošia kūną geresniam, intensyvesniam seksui. Daugeliui tai gali nuskambėti neįtikėtinai, tačiau Nicole Daedone teigia, jog begalė žmonių dar nesupranta prisilietimo svarbos, nežino, kiek daug jausmų tai gali sukelti moteriai.

Rašytoja prisipažįsta, jog pati turi 10 000 valandų praktikos – sėkmingos. Beje, ateityje planuoja net kurti dokumentinę laidą BBC kanale.

Knygoje moteris taip pat paliečia ir santykių temą, net yra skyrius „Ką moterys turi žinoti apie vyrus“. Jame minima, jog vyrai sutrinka, kai moteris nustoja kalbėti, dalintis informacija, nori, kad šie patys kažką suprastų ir t. t. Daedone prieštarauja idėjai, jog seksu (jo atsisakymu) galima manipuliuoti vyrais, daryti įtaką jų poelgiams. Autorė sako: jeigu trokštate lygybės su vyrais, tai ir elkitės lygiai.

Kaip matote, Nicole Daedone labai svarbus ne tik moterų, bet ir vyrų orgazmas. Ji tarsi kuria naują drąsų pasaulį, kuriame vyrai nusipelno gerumo, o moterys – daugiau orgazmo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
noretusi, kad vyrai taip ir elktusi
beraščiai? nebenusišnekėk. čia klaida, o neberaštingumas. tavo komentaras tikras beraštingumo pavyzdys
atsiprašome, pataisėme, dėkui už pastebėjimą.
berasciai jus, jei rasot straipsni, tai bent jau be klaidu rasytumet, ne pirma karta matau klaida...
"praktika atliekama ne lovoje ir ATKIRAI nuo sueities."
Puikus straipsnis, butu indomu paskaityti knyga :))
Naujas komentaras