4 paprasti triukai, kurie išves jį iš proto

9(6).jpg
 
Puikiai sutariate, tačiau lovos reikalai kelia neviltį? Vos tik pradėjus mylėtis, jau žinai, kur jis tave bučiuos ir tai tavęs visiškai nejaudina.

Mėgstamiausios sekso pozos jau nusibodo ir norėtųsi išbandyti kažką nauja. Klausimas - ką? Kaip padaryti seksą vėl įdomų?

Nebūk „malka“

Vyrams patinka moterys, kurios lovoje juda. Įvertink save - ar esi pakankamai aktyvi lovoje? Galbūt jis visada inicijuoja seksą pirmas ir imasi iniciatyvos, tačiau turėtum tai daryti ir tu. Pavyzdžiui, ruošdama vakarienę, pasakyk jam, kad nori greitai pasimylėti. Tiesiog dabar, virtuvėje, prie neplautų indų krūvos. Nepamiršk ilgesnių glamonių prieš miegą ar bučinių vos tik prabudusi. Galbūt ryte jo burnos kvapas nebus labai geras, tačiau tai bus geras pretekstas kartu palįsti po dušu ir viską pakeisti.

Gundyk jį ir parodyk, kad ir tu nori sekso ne mažiau nei jis. Vyrams, kaip ir moterims, reikia dėmesio, o tai gali puikiai jam parodyti besiimdama iniciatyvos pati. Nebūk „malka“.

Nestovi? Padėk jam

Tai gana dažna problema, su kuria susiduria ilgą laiką gyvenančios poros. Potencijos priežastys gali būti pačios įvairiausios - nuovargis, sunkumai darbe arba jis taip skuba ir nori tave pamylėti, tačiau jo draugužis visiškai tam nepasiruošęs. Vyrai labai skaudžiai reaguoja į visiškai ne laiku iškilusias problemas. 

Ką tokiu atveju daryti? Pirmiausia, nieko nesakyk. Tokios frazės kaip „viskas bus gerai“ arba „nieko tokio, kitą kartą“ jam tikrai nepadės. Pabučiuok jį ir tęsk glamones toliau. Niekur neskubėk ir tegul kiekvienas tavo judesys būna ilgas ir lėtas. Pavyzdžiui, gali švelniai masažuoti jo galvą ir vėliau pirštų galiukais nusileisti jo nugara iki užpakaliuko. Tokiu atveju svarbu parodyti jam, kad tu nepyksti (kodėl turėtum pykti?) ir nori glamones tęsti toliau. Jis nurims, tęs glamones toliau ir antrą kartą bus pasiruošęs daug geriau.

Analinis malonumas

Greičiausiai jis purtosi vien nuo minties apie tai išbandyti pačiam, bet kodėl to nepadarius? Analinių žaisliukų pirkti iškart nesiūlome, nes prieš tai turi jam pati parodyti, kad tai yra malonu.

Vyro tarpvietė, tai yra vieta tarp sėklidžių ir išangės, yra labai jautri zona. Pabandyk sekso metu pastimuliuoti šią vietą ir stebėk jo reakciją. Vėliau, pabandyk švelniai pirštu leistis žemyn link išangės. Nieko daugiau, be švelnaus lietimo, nedaryk. Jam tai tikrai patiks.

Antrą kartą pasiūlyk jam eiti šiek tiek toliau. Tiksliau, pasiūlyk jam išbandyti prostatos masažą, kuris ne tik dovanos jam stiprų orgazmą, bet ir padės jo sveikatai. 

Duok leidimą

Vyrai kartais elgiasi kaip maži berniukai, kurie nori žaisti. Kodėl tu jo nepakvieti pažaisti?

Bent vieną vakarą ar parą leisk jam elgtis su tavimi taip, kaip jis nori. Aišku, prieš tai aptarkite žaidimo taisykles, t. y. ką jis gali su tavimi daryti ir ko negali. 

Dažnai moterys atstumia bet kokius vyrų sekso pasiūlymus vien dėl to, kad jie atrodo per daug ištvirkę. Iš kur gali žinoti, kad tau TAI tikrai nepatiks? Be to, nepamiršk derėtis ir pasiūlyti savo idėjas, kurios tau patiktų. Kas žino, galbūt jūs abu svajojate apie panašius dalykus, bet nei vienas apie tai nekalbate?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras