5 erotinės prekės, kurias privalo išbandyti kiekviena pora

lz5h9kxf7ae4atajgjwx.jpg
 
Visi žinome (iš pasakojimų arba iš patirties), jog ateina laikas, kai tenka gelbėti savo seksualinį gyvenimą. Tai natūralu – seni dalykai nusidėvi, pabosta. Kaip ir batai ar sena elektronika, seksas turi tendenciją prarasti savo žavesį. Žinoma, nekeisi juk kiekvieną kartą partnerio, kai anas pabosta, bet kažkaip pagyvinti ir paaštrinti žaidimus lovoje būtina, kitaip pats būsi pakeistas.

Taigi, čia daugelis porų pasirenka erotines prekes. Įvairiausius žaisliukus ir prietaisus, kurie sukurti vieninteliam tikslui: kaip reikiant papurtyti jūsų aistras ir atrasti naujas sekso aukštumas. Tačiau kaip žinoti, kas jums tiks? Kiekviena pora skirtinga, todėl ir užgaidos kitokios. Todėl mes tikrai negalime patarti, kokios erotinės prekės tiks jums labiausiai. Tačiau galime išvardinti keletą tokių variantų, kuriuos būtina bent jau išbandyti.

1. Valgomasis kūno kremas. Sekso įžangos ir taip prasideda glamonėmis, bučiniais ir visų kūno vietelių lyžtelėjimais, tai kodėl nepavertus to desertu? Valgomieji kūno kremai gaminami įvairių skonių. Jų čia nevardinsime, tačiau galima drąsiai sakyti, jog savo mėgstamiausių ledų skonį tikrai atrasite. Užtepkite norimą kiekį ant intymiausių partnerio kūno vietų ir bon appetit!

2. Vibratoriai dviems. Vyrai, nesijaudinkite. Į jus skverbti nieko niekur neteks. Šiuolaikiniai vibratoriai taikosi ne tik į vienišas merginas ir moteris, tačiau ir į poras. Jie gaminami taip, kad suteiktų malonumą tiek jai, tiek jam. Dažniausiai šie išdykėliai gaminami tokios konstrukcijos, kad juos būtų galima įterpti į vaginą, bet kartu palikti vietos ir vyriškam pasididžiavimui. Tokiu būdu kiekvienas įsiskverbimas nudilgins malonia vibracijos banga. Argi ne maloniai skamba?

3. Vibruojantys meilės žiedai. Šie, rodos, maži daikčiukai iš tikrųjų savyje turi marias seksualinės energijos, kurios pakaks abiems partneriams. Jų tikslas yra suteikti klitorio stimuliaciją kiekvieną kartą peniui įeinant į vaginą. Kadangi maunami ant varpos, jie kartu suteikia pastovų spaudimą aplink varpos kotą, kas yra neapsakomas malonumas vyrui.

4. Pulteliu valdomi vibratoriai. Taip, mielos damos. Šis malonumas – tik jums. Kiaušinio formos vibratorius įvedamas į makštį, o nuotoliniu valdymo pultelis suteikia vidines vibracijas ir pulsavimą. Tačiau vietoje to, kad valdytumėte pultelį pačios, gal pamėginkite įduoti jį mylimajam? Sensacija, kai jūsų orgazmas beveik tiesiogine to žodžio prasme kažkieno kito rankose, nepakartojama. Tiesiog atsipalaiduokite ir leiskite viskuo pasirūpinti jūsų antrajai pusei. O gal mėgstate riziką? Tuomet palikite miegamąjį ir išeikite į viešumą

5. Masažo aliejai. Pats metas nustebinti antrąją pusę ir pamaloninti ją nepamirštamo erotinio masažo seansu. Šiai pramogai itin pravers kvapniausiai masažo aliejai, kurie ne tik pagerins trintį, sudrėkins odą iki šilko švelnumo, tačiau ir pamalonins uoslę. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras