5 karštos misionieriaus pozos variacijos

mylejimosi-pozicija-misionierius-59dcc2df54d65.jpg
 
Visi žinome misionieriaus pozą. Klasikinė, ko gero dažniausia viešnia miegamajame, misioneriaus pozicija dažniausiai būna pirma, kurią pabandome, o vėliau be jos net nelabai įsivaizduojame sueitį. Ji nereikalauja daug pasiruošimo, yra pakankamai intymi bei leidžia lengvai reguliuoti gylį ir stiprumą davėjui. Moteris jaučia vyro svorį, o akių kontaktas tik prideda papildomą kibirkštį. Tačiau su šia poza rutina yra neišvengiama, todėl reikia truputėlio variacijos.

Pakeltos kojos


Paprasta misionieriaus poza kartais stokoja dinamikos bei „karštumo“. Ši misionieriaus variacija turėtų labai patikti tiek vyrams, tiek moterims, kadangi ji užsikels kojas ant jo pečių, arba jis tą padarys pats ir tada galės įeiti į jus labai patogiu kampu. Šioje misionieriaus variacijoje moteris jausis geidžiama, o tai – užveda labiausiai.


Sukryžiuotas misionierius


Atsigulkite į įprastą misionieriaus padėtį, tačiau pasisukite maždaug 45 laipsnių kampu į priešingas puses. Perspėjame, jog vyro pasididžiavimas turėtų būti pakankamo ilgio, kad tokia variacija pavyktų. Be abejonės, jeigu jo palinkimo kampas tinkamas, tai gali kompensuoti dydį, tačiau dažniausiai reikia arba gana gero susiderinimo arba didesnio penio. Šioje variacijoje moteris matys karštą vyro kūną, o jis galės mėgautis jos aimanomis bei iš kito kampo matomais rankų ar viršutinės kūno dalies judesiais.


„Murkianti katytė“


Tai misionieriaus pozos variacija, kuri geriausiai tinka ant siauro paviršiaus. CAT (maksimalios klitorinės stimuliacijos) kategorijoje esanti poza, reikalauja tik tinkamos padėties. Vyro klubai turėtų būti aukščiau už moters, o sueities metu jo gakta turėtų liesti moters kūną. Šioje pozoje vyrui suteikiama daugybės judesių laisvė. Galima sukti ir rotuoti, judinti penį į šonus, erzinti švelniai liečiant peniu lytines lūpas ir klitorį, arba tiesiog daryti stiprius ir gilius įėjimus. Kadangi pozos metu partnerė turėtų būti atsigulusi ant nugaros ir šiek tiek susirietusi link jo, labai seksualu bus tada, jeigu ji apsivynios jo kūną savo kojomis. Karšti bučiniai, stimuliuojamas klitorius ir visiška vyro kontrolė turėtų nesunkiai privesti prie orgazmo.


Plokščiai ant nugaros


Tikriausiai žinote pozą kada moteris guli plokščiai ant pilvo, o vyras įeina iš viršaus, maždaug 45 laipsnių kampu. Stimuliacija labai sustiprėja, jeigu moteris būna kojas suglaudusi. Tie patys patarimai galioja ir šiai variacijai. Moteris turėtų gulėti plokščiai ant nugaros, suglaudusi kojas. Ši variacija labai tiks visų dydžių pasididžiavimus turintiems vyrams. Sueitis bus maloni, kadangi vyro penis neišslys, o moteris galės beveik bet kuriuo metu perimti vadovavimą į savo rankas. Rotuodama klubus aplink ji galės išvaryti jį iš proto net sąlyginai „tinginiaudama“.


Lankstesnė


Šiai variacijai reikėtų turėti nors truputėlį lankstumo. Nors daug jo tikrai nereikės, šis misionieriaus pozos variantas „veža“ tuo, jog moters kojos būna atlenktos bei atloštos. Atsigulkite ant paviršiaus arba lovos, sofos, fotelio, stalo krašto ir pritraukite kojas prie krūtinės. Nepamirškite jų sulenkti. Įsivaizduokite, kad stengiatės priartinti kelius prie pečių. Jis turėtų pagriebti jus už blauzdų arba čiurnų prieš įeidamas ir šiek tiek kojas praskėsti, prispausti prie jūsų ar kitaip sužaisti su seksualiomis kojomis, kad abu turėtumėte didžiausią malonumą. Po to kai atrasite tinkamą kojų padėtį ir sueities stiprumą bei gylį, didysis „O“ bus tikrai ne už kalnų. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras