5 mažai žinomi faktai apie vyrišką pasididžiavimą

screen_shot_2013-02-25_at_12_51_40_pm.png
 
Gamta tiesiog tobulai sukūrė žmogų. Ji apgalvojo viską. Pasirodo, kad bet koks išlinkimas ar tam tikros kūno dalies išskirtinės savybės sukurtos ne šiaip sau, o turi konkrečią paskirtį.

Šie penki faktai padės geriau suprasti vyro  anatomiją ir šį tą įdomaus atskleis apie vyro prigimtį.


Varpos galvutė

Pasirodo, grybą primenanti varpos forma – gerai apgalvotas gamtos triukas, leidžiantis vyrui tinkamai elgtis su sėkla. Penio galvutė, primenanti grybo kepurę padeda vyrui tapti tėvu. Kai vyras santykiauja su moterimi, jo galvute atlieka kamščio funkciją ir neleidžia spermai taip greit ištekėti iš makšties. 


Pasididžiavimas ir smegenys

Pasak tyrimų, pasvirusi į kurią nors pusę varpa, gali byloti apie vyro smegenis. Jei pasididžiavimas pasviręs į kairę pusę, tai labai tikėtina, kad vyro kairysis smegenų pusrutulius yra labiau išvystytas, o tai reiškia, kad jis yra apdovanotas analitiniu mąstymų, jam gerai sekasi tikslieji dalykai. Jei vyro varpa labiau pasvirusi į dešinę pusę, toks vyras yra dominuojantis ir jam geriau sekasi įgyvendinti kūrybines idėjas. Taip pat tokie vyrai turi geriau išvystytą intuiciją. 


Rūkymas ir varpa

Rūkymas gali sukelti ne tik erekcijos sutrikimų, bet gali sumažinti ir varpą. Rūkymas turi įtakos kraujagyslių darbui ir kraujo apytakai. Dėl to gali pablogėti ir lytinių organų kraujo apytaka, susiaurėti kraujagyslės.


 

Galinga ejekuliacija

Iš spermos kiekio ejekuliacijos metu galima spręsti apie vyro orgazmo stiprumą.  Didesnis ejekulianto kiekis reiškia galingesnį orgazmą.


 

Varpa ir klitorius – vienas ir tas pats

Tiksliau tariant, šie du dalykai turiu tą pačią kilmę ir struktūrą. Iki aštuntos savaitės, augančio vaisiaus   mamos įsčiose lytis nėra žinoma. Priklausomai nuo gautų chromosomų pastojimo metu, tik vėliau išaiškėja būsimo vaikelio reprodukcinės sistemos struktūra. Iš to paties gemalo susiformuoja arba klitoris, arba varpa.www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras