5 mitai apie analinį seksą

peach_1296x728-header-1024x575.jpg
 
1 komentaras
Bene vienas iš paslaptingiausių meilės žaidimų – analinis seksas. Vieni juo mėgaujasi ir apgailestauja, kad anksčiau to neišbandė; kiti teigia, kad jis prieštaraujantis visiems įmanomiems gamtos dėsniams ir tiesiog tai nėra natūralu, palyginti su vaginaliniu seksu.

Bene vienas iš paslaptingiausių meilės žaidimų – analinis seksas. Vieni juo mėgaujasi ir apgailestauja, kad anksčiau to neišbandė; kiti teigia, kad jis prieštaraujantis visiems įmanomiems gamtos dėsniams ir tiesiog tai nėra natūralu, palyginti su vaginaliniu seksu

Šia tema būtų galima kalbėti kelias paras iš eilės, bet šį kartą pateikiama penkis mitus apie analinį seksą, kuriais vadovaujasi kai kurios poros. 

Pirmas – tai skausminga

Niekam nepatinka skausmas. Dažna pora bijo išbandyti analinį seksą būtent dėl to – esą ne tik pirmas, bet ir visi kiti kartai bus labai skausmingi. Išangė yra standesnė už vaginą, todėl partneris turi būti itin švelnus. Analinio sekso metu yra būtina naudoti lubrikantą. Apsilankykite erotinių prekių parduotuvėje ir išsirinkite silikono pagrindo lubrikantą, kuris padės jūsų partneriui lengviau į jus įeiti.

Antra – kadangi moterys neturi prostatos, jos negali pajusti tikro malonumo

Skaudžiai klysta tie, kurie mano, kad analinis seksas moteriai yra tikra kančia. Žinoma, ne visoms pasiseka jau pirmo karto metu pajusti didįjį O, bet atsipalaidavimas bei pasitikėjimas partneriu padės daug labiau mėgautis pačiu procesu. Be to, ginekologė Alyssa Dweck iš Vestčesterio apygardos Niujorke sako, kad dažnai moterys patiria daug didesnį malonumą analinio sekso metu nei vyrai. Analinėje angoje yra daugybė kraujagyslių ir nervų ląstelių, o jų stimuliacija gali suteikti didžiulį malonumą moteriai.

Trečia – nereikia naudoti prezervatyvo

Daugelis analinį seksą mėgsta vien dėl to, kad nėra jokios galimybės pastoti. Vadinasi, nereikia naudoti prezervatyvo. Tai nėra tiesa – prezervatyvo naudojimas yra būtinas, nes jis gali apsaugoti nuo lytiškai plintančių ligų. Be to, prezervatyvas gali sumažinti trintį (visi prezervatyvai yra lubrikuoti), todėl tai dar viena priežastis jį naudoti. Bet nepamirškite, kad po vaginalinio sekso analiniams žaidimams yra reikalingas naujas prezervatyvas.

Ketvirta – tai yra nešvaru

Tinkama asmens higiena yra svarbi sekso dalis. Analiniam seksui reikia pasiruošti, todėl iki sueities vertėtų išsituštinti (kad sekso metu netektų abiems raudonuoti) ar net atlikti valomąją klizmą. Žinoma, tai nėra itin malonu, bet ko nepadarysi dėl naujų potyrių, ar ne?

Penkta – heteroseksualūs vyrai nemėgsta „gauti“

Įprasta manyti, kad tik homoseksualūs vyrai mėgaujasi analiniu seksu. Sekso terapeutė Tammy Nelson teigia, kad dauguma vyrų mėgaujasi analiniu stimuliavimu, nes tuo pačiu metu gali būti stimuliuojama prostata. Kodėl gi to neišbandžius? Išbandykite analinį sekso žaisliuką ir mėgaukitės pačiomis maloniausiomis akimirkomis!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Kodėl nerasot,kokios pasekmes ateityje??!!! Kokios ligos atsiranda moteriai??!!!!
Naujas komentaras