5 mitai apie jo penio dydį: ar galima tikėti?

fullsize.jpg
 
Ar galima iš Adomo obuolio spręsti apie tai, kokie lobiai slypi vyro kelnėse? Be abejo, būtų visai įdomu sužinoti! Egzistuoja daugybė prietarų, kaip iš vyro išvaizdos detalių – tų, kurias matome kasdien – galima būtų nuspėti jo penio dydį. Taip, taip, dydis moterims nėra svarbu. Tačiau visos moterys smalsios. Todėl vis tiek nori žinoti, ar tai, ką mato „vitrinoje“, ras ir vyro – galbūt potencialaus meilužio, širdies draugo ar net sutuoktinio – trumpikėse. Pamėginkime išsiaiškinti.

Pėdos dydis

Jei vaikino pėda didelė, vadinasi jo... batai irgi bus dideli! Ir tai – viskas, ką galima pasakyti apie jo kūną iš pėdos dydžio. Taigi jei tikiesi sutikti sekso gigantą batų parduotuvėje, besidairantį 46 dydžio apavo, gali skaudžiai apsirikti. Kadangi jokių moksliškai pagrįstų įrodymų, kad pėdos dydis kaip nors sietųsi su penio dydžiu, nėra. Na, bet paspėlioti tikrai niekas neuždraus – jei tik tau pačiai smagu!

Ūgis

Atrodytų, savaime suprantama, kad kuo didesnis vyras – tuo ilgesnis ir jo penis. Bet ir čia gamta mums nepateikia jokių garantuotų ryšių. Penio dydis visai nepriklauso ir nuo vyro ūgio. Jis gali būti aukštesnis nei 2 metrai krepšininkas, bet su visai mažučiu draugužiu. Ir atvirkščiai – Napoleono ūgio trumpulis gali turėti ohoho kokį pasididžiavimą. Ak, tiesa, tai, kad Napoleonas Bonapartas buvo mažo ūgio, taip pat tėra istorinis mitas. Bet jūs tikriausiai supratote esmę: ūgis ir ilgis neturi nieko bendro.

Adomo obuolys

Vyrų kakluose esantis iškilumas, vadinamas Adomo obuoliu, dažnai taip pat asocijuojasi su vyriškumu. Kuo jis iškilesnis, tuo vyro balsas žemesnis, sodresnis. O tai juk taip seksualu. Tačiau pamėginus susieti Adomo obuolio dydį su vyriško pasididžiavimo dydžiu laukia dar vienas nusivylimas. Pasirodo, nei Adomo obuolys, nei vyro nosis ar ausų forma taip pat nėra indikatorius, ką rastume šio šaunuolio kelnėse. Taigi akys gali būti sielos veidrodis, tačiau jokia kita jo veido vieta nėra jo intymios vietos atspindys.

Rasė

Ak, ta porno industrija su savo „big black cock“, arba dideliu juodu peniu! Ji iš tiesų milijonus žmonių privertė patikėti, kad juodaodžių peniai didesni nei kitų rasių atstovų. Tiesą sakant, pasak mokslininkų, šio mito ištakų reikėtų ieškoti ne filmuose suaugusiesiems, o kur kas giliau – viduramžių epochoje. Būtent tada, kai juodaodžiai dievobaimingiems europiečiams tebuvo „laukiniai“, šis mitas ir paplito. Ko gi galima tikėtis iš „laukinio“? Kažko atvirkščio tavo civilizacijai. Taigi Europoje, kur seksas apskritai buvo tabu, juodaodžiai vergai kaip tik ir simbolizavo laukines, nevaldomas gamtos jėgas, tarp jų – ir seksualumą. Na, o vėliau, gūdiems laikams nugrimzdus užmarštin, net ir patys juodaodžiai vyrai labai mielai palaikė šio mito gyvavimą. Nors joks ryšys tarp vyro rasės ir jo penio dydžio nėra nustatytas, kas gi nenorės, kad aplinkiniai tikėtų, jog tavo kelnėse – šis bei tas daugiau nei „aukso viduriukas“.

Rankos

Ko tik negalima pasakyti pažvelgus į vyro rankas! Ar jis vedęs, ar ne, kokia jo profesija, ar jis prisižiūri, gal netgi pasilepina kosmetinėmis procedūromis? O kartais – pagaliau! – galima įžvelgti ir užuominų į tai, kas slypi jam žemiau juostos. Pietų Korėjos mokslininkų atliktame tyrime atrastas ryšys tarp tokio niuanso: kuo trumpesnis vyro smilius už jo bevardį pirštą, tuo ilgesnis jo penis. Pasak mokslininkų, toks ryšys galėjo atsirasti todėl, kad prenatalinėje stadijoje vyriškas hormonas testosteronas lemia tiek pirštų, tiek penio vystymąsi. Šiaip ar taip, šios mokslinės studijos patikimumu linkę abejoti net patys mokslininkai, nes išvados padarytos ištyrus vos 144 vyrus. Taigi tikėti šia išvada, ar ne – spręsti tau. Tačiau jei spausdama naujam bičiuliui ranką pastebėsi šį pikantišką skirtumą ir dėl to susidomėsi juo labiau – kodėl gi nepatikrinus?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras