5 pozos seksui užrištomis akimis

Amor-a-ciegas.jpg
 
Viskas užrištomis akimis atrodo daug smagiau ir intensyviau nei įprastai. Nors partneriai gali likti tie patys, visi pojūčiai ir emocijos sustiprėja bei paverčia erotinius žaidimus nepamirštamais ir be galo aistringais. Turėkite omenyje, kad pirmus kartus partneriui(-ei), kurio(-os) akys yra užrištos gali būti šiek tiek nejauku ir baisu. Jeigu jūsų akys neužrištos – daug kalbėkite ir būkite švelnesni nei įprastai. Saugumui garantuoti galite pasiruošti ir saugų žodį, su kuriuo galite viską nutraukti. Na ką, pradedam?

1. Tamsos skrajokliai

Pradėsime nuo pozos, kurioje užrištomis akimis yra abu partneriai. Tai pasirinkimas labai nuotykių ieškantiems ir stiprius pojūčius sekse vertinantiems žmonėms. Nesvarbu ar pradedate žaidimus su raiščiais ar esate jų profesionalai, poza, kurią pavadinome ‘Tamsos skrajokliai‘ jums tiks. Gavėjai čia atsigula ant nugaros ir vieną koją užkelia Davėjams ant pečių, o jie priklaupia ir šiek tiek kilsteli jūsų klubus.

2. Akloji sėdinčioji

Čia galbūt geriausiai tinka truputėlis grubumo ar net BDSM elementai. Pasodinkite savo partnerę(-į) į kėdę arba ant gana aukšto paviršiaus. Svarbu, kad jie klausytų jūsų ir paklustų komandoms. Gana svarbu, kad sėdinčio žmogaus kojos neliestų žemės, nes taip susikurs didesnis įspūdis, daugiau adrenalino ir nežinios. Šioje pozoje geriausia atlikti oralinį, kadangi sueičiai poza nėra itin patogi. Galite trumpam net išeiti iš kambario, kad partneriai imtų galvoti kur esate ir ką padarysite grįžę.

3. Mini tiltelis

Ar mokate daryti tiltelį? Tikriausiai prisimenate iš darželio ar pradinių klasių kūno kultūros pamokų. Na, tai šioje tiltelio variacijoje gavėja(-as) yra užrištomis akimis. Po sėdmenimis pakištos pagalvės šiek tiek pakelia gavėjos korpusą, o pečiais ir galva ji liečia čiužinį arba grindis. Davėjas prieina įprastoje misionieriaus pozoje, bet sueitį geriau pakeisti oraliniu arba žaisliuku. Tai yra ypač gera poza po sunkios dienos – atsipalaidavimui.

4. Paslaptingoji jojikė

Įprasta jojikės poza su svarbiu ir pikantišku niuansu – jis jūsų nemato. Jeigu nenorite jausti kažkokios nelauktos kritikos arba norite savo partnerį nuskraidinti į fantazijų šalį pirmos klasės reisu – užriškite jo akis ir išjodinėkite tą eržilą. 

5. Lengvas prisilietimas

Šiai pozai geriausia, jeigu vienas iš jūsų arba abu (bet geriausia, jog jūsų antroji pusė) dar nebūtų bandžiusi sekso užrištomis akimis. Šioje pozoje jūs su jais pažaisite ir juos paerzinsite. Pasiimkite švelnų, šilkinį arba aksominį skudurėlį, šalikėlį ir juo braukykite per vidinę šlaunies pusę bei kitas erogenines zonas. Be abejo – toks variantas tinka pradedantiesiems bei ramesnio būdo partneriams. Jeigu norite nuotykių – vaškinės žvakės, ledo kubelis, grietinėlė ar kažkas kito taip pat tiks. Galbūt sudomins ir žaidimas „Paragauk“, kur partneriai užrištomis akimis turės atspėti ką ragauja. Gal tai šokoladas, gal grietinėlė, o gal jūsų kūnas? 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras