5 požymiai, kad jos krūtys – netikros

GETTY_breasts_060519_1120.jpg
 
1 komentaras
Moters krūtys – magnetas vyro žvilgsniui. Ir neretai būtent krūtinės grožis bei dydis tampa lemiamu kriterijumi sprendžiant: susipažinti ar ne. Puikiai tai žinodamos, moterys savo krūtis ne tik puoselėja stangrinamaisiais kremais, bet ir noriai kreipiasi į grožio peilio specialistus. O vyrai, šiaip ar taip, mėgsta natūralumą. Taigi kaip atpažinti, kad jums į akį kritusios gražuolės krūtys – ne gamtos dovana, o chirurgo darbo vaisius?

1. Jos pernelyg arti viena kitos. Dauguma moterų tarp krūtų turi 5-7 centimetrų tarpelį. Jį sumažinti galima parinkus tinkamą liemenėlę. Net jei moters krūtys putlios ir didelės, nusisegus liemenėlę jos šiek tiek nusvyra į šonus, tarpelis padidėja. Tačiau jei net ir nuėmus liemenėlę krūtys lieka idealiai prigludę viena prie kitos, tiksliai nukreiptos į centrą, o ne nusvirę į šalis – galima lažintis, kad moteris turi silikono implantus. Kai grožio chirurgai deda implantus, dauguma jų pasistengia, kad krūtys atsidurtų kuo arčiau viena kitos, tiksliai ties krūtinės viduriu, ir nesvirtų į šonus.

2. Jos pernelyg aukštai. Tai – dar vienas išdavikiškas ženklas: krūtys pernelyg aukštai. Natūraliai jos neturėtų būti stipriai iškilusios pažastų aukštyje. Kad krūtys pernelyg aukštai, labiausiai pastebima paplūdimyje, kai moteris dėvi maudymosi kostiumėlį. Kai ji apsirengusi, aukštos krūtinės iliuziją gali sukurti liemenėlė ar viršutiniai rūbai.

 3. Jos forma primena obuolius. Natūralios didelės krūtys yra labiau kriaušės nei obuolio formos. Natūrali krūtis šiek tiek pilnesnė apačioje. Implantai – atvirkščiai, krūties pilnumą sukoncentruoja ties jos pagrindu, todėl krūties forma tampa tobulai apvali. Ir kaip tik ji išduoda: prie moters grožio pasidarbavo chirurgai!

 4. Yra randų. Kad ir kur būtų pasidarbavę grožio chirurgai, po jų intervencijos lieka didesnių ar mažesnių randų. Jei tobulinta krūtinės forma – randas paprastai lieka po krūtimi, ten, kur krūtis „susijungia“ su krūtinės ląsta, arba aplink spenelį, taip pat – po pažastimis (pjūvio randas – maždaug 5 cm ilgio). 

 5. Girdisi kliuksėjimas. Be abejo, kad jį išgirstumėte, kambaryje turėtų būti visiška tyla, o jūsų klausa – nepriekaištinga. Jei moters krūtinė suformuota ne silikoninių implantų, o fiziologinio tirpalo implantų pagrindu, krūtims judant galima išgirsti lengvą kliuksėjimą. Jei implantas nėra pilnai užpildytas tirpalu, jame susidaro oro kišenė, taigi garsas taip pat atsiranda. Be abejo, šio požymi nepajusite prieš užkalbindamas moterį. Tačiau perėjus prie intymesnio bendravimo, faktas tampa akivaizdus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
netikros jega
Naujas komentaras