5 priežastys intymių raumenų treniruotei

114876987_Intimnaya_gimnastika_dlya_zhenschin2.jpg
 
Kodėl moteris turėtų išmokti meistriško intymių raumenų valdymo meno? Yra penkios priežastys, kodėl turėtumėte tą daryti. Būkite tikros, jog gebėjimas valdyti vaginos raumenis, praplės jūsų seksualines galimybes ir turės teigiamos įtakos sveikatai.

1. Greitesnis orgazmas. Esminis dalykas, kodėl moterys imasi intymių raumenų treniruotės, tai  seksualinio gyvenimo kokybė. Ištreniruoti intymios vietos  raumenukai padidina vaginos jautrumą ir lytiniai santykiai tampa daug smagesni! Pasiekti orgazmą yra kur kas paprasčiau, kai šie raumenys dirba nepriekaištingai. 


2. Nuostabi preliudija. Gerai ištreniruota makštis deramai reaguoja į bet kokį kontaktą. Ir tam net nebūtina nusirengti drabužių.Tikras malonumas, kada galite patirti glaudų prisilietimą, kada jaučiate jo vyrišką pasididžiavimą tarp savo sėdmenų  ar kojų. Intymaus kontakto metu raumenys taip pat dirba. Tad tokia preliuja leis mėgautis daug ankštesniu seksu. 


 

3. Gera sveikata. Seksas -  ne vienintelė priežastis, kodėl moterys mankština vaginos raumenis. Intymios treniruotės - puiki daugelio ginekologinių ligų prevencijos priemonė.  Jau nuo senų senovės geišos naudojo dramblio kaulo makšties rutuliukus, o tokia mankšta padėdavo išsaugoti puikią seksualinę sveikatą net ir vyresniame  amžiuje. 4. Gimdymas. Jei moteris planuoja turėti kūdikį, vertėtų iš anksto pagalvoti apie intymią gimnastiką. Stipresni vaginos raumenys gerokai palengva patį gimdymą.


5. Neįtikėtinas faktas. Moteris turinti stiprius vaginos raumenukus tampa daug patrauklesnė vyrams! Ir visai ne todėl, jog lytiniai santykiai suteikia ankštumo pojūtį. Pasirodo, kad intymių raumenų gimnastika skatina natūralių feromonų gamybą organizme. Feromonai veikia kaip magnetas. Tad jei siekiate didesnio vyrų dėmesio, skirkite laiko intymių raumenukų mankštai!
www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras