5 priežastys, kodėl vyrai svajoja apie analinį seksą

analinis-seksas.jpg
 
8 komentarai
Daugelis moterų stebisi, kodėl vyrai taip svajoja apie analinį seksą? Tačiau ir šiam klausimui yra atsakymas. Tad pabandykime suprasti vyrus, kodėl jiems taip norisi analinio.

Tikimės, kad šios penkios priežastys taps svariais argumentais mėgautis analiniu seksu ne tik dėl vyro, bet ir dėl pačios savęs...

1.  Priežastis: kitoks jausmas

Kalbant apie pojūčius, tarp vaginalinio ir analinio sekso yra skirtumas. Dažnai moterys yra prieš analinį iki tol, kol jos tai išbando.  Dvigubas įsiskverbimas jai gali atverti naujus orgazmo horizontus ir tik patyrus tai, galima suprasti koks tai jausmas. Kitokių, neįprastų ir ankštesnių pojūčių gali tikėtis ir vyras. Ir tai yra viena priežasčių, kodėl jiems taip patinka analinis.


2.  Priežastis:  erotinių fantazijų įgyvendinimas

Tai labai svari priežastis. Kiekvienas žmogus svajoja apie neįprastą seksą ir mintimis mylisi pačiais įvairiausiais būdais ir pozomis. Analinis seksas yra viena nekalčiausių sekso rūšių, o šios fantazijos  įgyvendinimas ne toks jau ir sudėtingas dalykas, jei tik su tuo sutinka ir partnerė.

3.  Priežastis: uždrausto vaisiaus skonis

Analinio sekso troškimą galima prilyginti vyrų medžioklės instinktui. Tik skirtumas tas, jog suvedžiojus moterį ir žinant, kad ji yra jo, vyro  sekso poreikis  gali ženkliai sumažėti. O štai analinio sekso troškimą gali patenkinti tik atitinkama seksualinė patirtis. Kas be ko, šio uždrausto vaisiaus skonis – labai saldus. 


4. Priežastis: būti pirmam 

Vargu ar įmanoma sutikti nekaltą moterį, kurios vaginą dar saugo mergystės plėvė. Tačiau analinį seksą  praktikuojančių moterų yra kur kas mažiau. Tad ar nesmalsu būti pirmam ir suteikti moteriai neapsakomą malonumą patenkinant ją per užpakaliuką?

5. Priežastis: lyg trofėjus

Vyrišką seksualinę patirtį  būtų galima prilyginti moterų manijai drabužiams bei batams. Net jeigu jam ir nepatiko tokia praktika, jis tokį įvykį būtinai įrašys į savo seksualinių pasiekimų sąrašą.


Priežasčių analiniam seksui gali būti ne viena, tačiau svarbiausia, kodėl turėtumėte išbandyti šį tą naujo, tai malonumas. Pasimėgaukite tuo.  Kas gi dar daugiau malonumo suteiks  negu dar vienas neapsakomas „O“!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
siaip ne jis o ji, jei nori parasyk kristinala91@gmail.com galesim oer video pasneket tada nebesakysi kad jis :) o siaip patinka kai i vagina pavaro o tada i uzpakaliuka, i vagina, i uzpakaliuka ir baigia arba i uzpakaliuka arba ant veido
Ar norėtum lper užpakaliuką
o lakštingala tai jis :)))))
Lakštingala ,parašyk slaptasdarbas@mail.ru ir susitarsim
Geras dalykas per uzpakaliuka ir nuleist iki galo gali
taip taip,tai saunu kai per uzpakaliuka padaro, As uz toki malonuma
labai būna šaunu, kaip per užpakaliuką padarai.
mielai paisdykauciau su vyresniu vyriskiu
Naujas komentaras