5 priežastys nemiegoti su nekalta

portrait-1579025_960_720.jpg
 
44 komentarai
Seksas su nekalta mergina – populiari vyrų fantazija, tačiau pagalvojus apie realią situaciją, tai dažniau primena tiesiog košmarą. Žinoma, mintys, kad esate jai pirmas vyras, jog su jumis ši moteris prarado nekaltybę, ko gero, visada jus prisimins – gali paglostyti ego, tačiau iš tiesų tai gali būti ne taip malonu.

Kaip bebūtų, kiekvieno teisė rinktis, svarbiausia – prieš to imantis žinoti ir suprasti, į ką veliatės ir kas, ko gero, jūsų laukia. Taigi, pateikiame 5 priežastis, kodėl neverta mylėtis su nekalta mergina.

1. Laukia papildomi pasiruošimo „darbai“

Priešingai nei patyrusi moteris, nekalta iš tiesų nežino, ko gali tikėtis. Tai reiškia, jog prieš seksą turite įdėti šiek tiek daugiau pastangų, suplanuoti viską taip, kad ji iš tiesų jaustųsi patogiai, būtų atsipalaidavusi ir gerai nusiteikusi. Turite būti šiek tiek romantiški, mokėti įtikinti, jog metas atsidurti lovoje... Ir nors tai, ko gero, jūsų nestabdo, tikrieji viliojimo įgūdžiai atsiskleis tik atimant nekaltybę. Beje, kuo moteris vyresnė, tuo gali būti sudėtingiau. Jei ji išsaugojo skaistybę iki 20-ies, prireiks nemažai pastangų įtikinti, jog ją turėtų atiduoti būtent jums.

2. Didelė išgąsčio tikimybė

Kalbant apie seksą su nekalta mergina, tikimybė ją išgąsdinti prieš, per ar po intymumo – iš tiesų didelė. Paskutinę minutę ji gali nuspręsti, jog yra nepasiruošusi arba po sekso jaustis beprotiškai kalta dėl to, kas įvyko. Juk skaistybė jai, ko gero, be galo svarbi, pirmas kartas turi būti emocinė patirtis. Tai reiškia, jog galite susidurti su panika, liūdesiu, kalte ir kitomis nemaloniomis reakcijomis. Tikriausiai nekaltybės praradimą ji įsivaizdavo daugybę kartų ir nori, kad viskas praeitų idealiai. Net mažiausia nepavykusi smulkmena gali lemti ašaras, panikos priepuolį ir pan. Jei negalite matyti moterų verkiančių – nesimylėkite su nekalta.

3. Tikėtina, ji prie jūsų prisiriš

Gana tikėtina, jog neseniai netekusi nekaltybės moteris tikėsis ilgos, rimtos draugystės su pirmuoju vyru. Jei neplanuojate tapti jos vaikinu, ar bent toliau susitikinėti, verčiau nesimylėkite su ja. Tikrai, vos keletas dailiosios lyties atstovių savo pirmąjį kartą įsivaizduoja su atsitiktiniu nepažįstamuoju, kurio daugiau nesutiks. Taigi, jeigu ieškote atsitiktinių santykių, apsvarstykite šį punktą ir susiraskite kitą žmogų, su kuriuo norėsite dalintis lova.

4. Jai trūksta įgūdžių

Ji – nepatyrusi, tad tikėtina, jog nebus labai gera meilužė. Žinoma, yra ir išimčių: daugybę įgūdžių (ypač teorinių) moteris gali įgyti ir prieš pirmąjį kartą. Tačiau jeigu ji apskritai toje srityje nėra patyrusi ir išmani – seksas, ko gero, nebus labai malonus. Puiku, jei jus patenkins vien faktas, jog su jumis kažkas neteko nekaltybės, tačiau jei siekiate abiem malonaus, jaudinančio sekso, verčiau raskite kažką, kas jau turėjo pakankamai laiko išsivystyti tam įgūdžius.

5. Gali kilti netvarka

Pirmoji sueitis – gana skausminga (jai) patirtis, dažniausiai ją lydi ir kraujas. Jeigu jautriai reaguojate į kraują ar jums tiesiog tai atrodo nemalonu – nesimylėkite su skaisčia dailiosios lyties atstove. Pirmoji moters seksualinė patirtis gali palikti nemažai netvarkos aplink.

Kaip matote, seksas su nekalta moterimi – ne toks malonus dalykas, kaip gali pasirodyti. Kyla emocinės problemos, įsipareigojimų ir techniniai klausimai bei kiti nemalonūs reikalai... Taigi, jeigu ji – ne jūsų mergina, jei ieškote nuotykių – verčiau rinkitės tam pasirengusias patyrusias moteris!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (44)
Sako jei prarado nekaltybe iki 20-ies. O kam nors teko sutikti žmonių kuriem per 30 ir dar nekalti (?) O jeigu tikrai žinau - yra tokių. Ar daug atsirastų galinčių patikėti tuo...
Kiekvienai spresti kada ta nekaltybe ir kam atiduoti. Bet kas liecia artima zmogu, zmona, as nekaltos nenoreciau. Kazkada vistiek kils noras paeksperimentuoti su kitu. Kaip kad ir cia kelios rasiusios, buvo nekaltos iki vyro, dabar laimingos, o sekspazintyse sedi.. Uzbegant uz akiu, as cia nes vienisas. Kai esu santykiuose, niekada nelakstau i sona
Kazkokie nesveiki kai kuriu komentarai, aš nekaltybe praradau 21metu su savo dabartiniu vyru ir tuo labai džiaugiuosi, jis taip pat tai vertina, na kam ko reikia ir kas ka vertina, aisku kantrybes vyrui reikejo su manimi nes ilgai sueitis buvo skausminga
Jeigu nei vienas vyras nesiryžtų tai visos būtų nekaltos. Kliedesiai kažkokie. O nekaltybei prarasti tinkamiausias amžius nuo 17-20 metų. Nėra ko čia tempti ir saugoti neaišku kam. Vienetai porų, kurios gyvena be jokių apgaudinėjimų ir nusivylimų. Atiduosi nekaltybę tam vieninteliui, o tas pasirodo paskutinis šunsnukis, visiškai to nevertinantis. Nieko čia nepritaupysi. Viską reikia tik dėl savęs daryti, o ne dėl kažkokio tai nupiepelio.
Nusidrozes ir gaslesnis, tuo labiau jis seilejas dėl nekaltų :D
Ir dar-mergystlės plėves turejimas ar neturejimas nera kaltumo ar nekaltumo irodymas.
Straipsnis nulines vertes. Nei pamokantis, nei kaip nors kitaip pretenduojantis tureti isliekamaja verte. Komentarai atitinka straipsni. Realybeje dazniausiai pati mergina renkasi kam dovanoti savo nekaltybe, o
ne atvirksciai.
Būtent. Kaip vyrams aktualu moterims tą nekaltybę užkabint. Kad tokie nekaltybės garbintojai, patys ir sedekitt nekalti. Bet kur tau...kitam pripirst,primesti, žinoma, bepigu:)
Tai čia vyrų problema. O ne moterų, kurios tiesiog mėgaujas savo gyvenimu ir neprivalo dėl vyro psichavimų teisintis
Galima merginai megautis seksu su daug vyru,bet tai jos gyvenime dazniausiai neilgai.Kai tokios moterys sukuria seimas,daznai lauk problemu- nesutarimu,vyro itarinejimu,agresyvaus elgesio,neistikimybes,kersto,net nuzudymo. Nes daznai vyrai i kiauruskas turi kitoki poziuri.
reikia skirti moteris i 2 grupes-pasismaginimui ir seimai sukurti. Cia kai kurie komentatoriai nepatenkinti,kad yra dar nekaltu,o norisi su jomis pasismaginti. Tada reiketu tokias rinktis is kitos grupes,o ne is nekaltuju. Tada nereiketu drapstyti purvais nekaltuju.
vyras nori apsivesti su nekalta; 1.tai vyro savigarbos reikalas[tegul deveta daikta nesioja nesugebantis isigyti naujo. 2.nes ji netures persileidimu,abortu,o didesne garantija tureti seimoje vaiku. 3.beveik nuline tikimybe,kad ji yra sirgusi uzkreciamomis odos,venerinemis ligomis,kurios ir isgydytos gali tureti blogu pasekmiu moters pastojimui ir t.t.4.kad sutikus sena meile,nebus viliojama i lova.5.nereikes galvoti,kad einant kartu galima sutikti jos buvusius draugus ir galvoti,kad ja nuvertino,o as ja i zmonas paemiau [koks as nevykelis]. 6.kuo ji vyresne[tik ne uz mane],tuo geriau,nes tai parodo jos valinguma,tvirta charakteri. 7.tokios merginos jausmingumas nesugadintas.8.esant merginai graziai,protingai,sugyvenamo charakterio ir esant tiems 7 privalumams,negali jos nemyleti.Net esant seimoje nesutarimams,tada pirmiausia ieskosi kaltes savyje,o ne pas ja.Tada dazniausiai ir vyras savo elgesiu santuresnis. Tai yra asmeniskai patikrinta su keliomis kaltomis ir nekaltomis ir todel,kai sutikau savo busimaja,jai buvo 24m. Ir dabar,jau daug metu,tuo pasirinkimu nesigailiu visais atzvilgiais Linkiu nekaltoms neskubeti i lova su vyru,bet skubeti su busimo vyro kitokio pazinimu.O cia raso daug komentatoriu nevykeliu, neklausykite ju.
esu ne vetes viras noriu andra buse susirasti man reike
mielai turėjo pasijausti nekaltos merginos kurios skaitė šį straipsnį... Totaliai nurašytos :D hmmm juk vistik daugumai turėtų būti malonu jaustis geidžiamai, kad ir dėl to kad esi kitokia, o dabar... vos ne ''Ei vyrai, spjaukit jūs į tas ''žalias'' nėra ko čia su jomis terliotis... ir šlykštu ir malonumo - nulis, juk pilna tų kurios duos ir gerai duos...'' Ech vienu žodžiu - komiška :D
Nurašė vos gimusias, ne?:DD
nebuvo pas mane nekaltos))
pritariu enrikutei
:) briedas
Esi nekalta - ir liksi nekalta. Nes portalas "Suaugusiems.lt" pataria su jomis nesimylėti.
pasidalinsiu savo patirtim. zodziu kai man buvo 13 m. as mylejausi su vaikinu pirma karta jam buvo 16 m. po tos nakties mes karts nuo karto susitikdavom (neslepsiu ir pasimyledavom) man dabar yra 28 o jam 31 .nuo tos nakties mes nebuvom nei isimyleje ar pan. sjp ta nakti mylejomes del malonumo, bet va ligisiol mes esam kartu ir tjurim 2 vaikus. patarsiu - merginos gyvenimas duotas kad rizikuotumem, viska is banditumem. tad jai njorite myletis mylekites, tai gi kam klasit senu. bobuciu paistalu, jai esat siolaikinis jaunimas. aisku nera ko bijot. ir aisku pasairinkite toki vaikina kuriam butu nk negaila. sekmes merginoms ir vaikinam!!!!!!! ;)
Pasimylėjimui mokslo nereikia
Visiskai sutinku kad nekalta nores paekperimentuoti ir su kitai, o gal ilgesnsi o gal kreivesnis. Gal ir ne iskarto bet po kazkiek metu. Svajos apie tai ir pan. Is dalies kiekvienas zmogus renkasi savo kelia. Nereikia teisti. Bet ir kas eina tuo keliu nereikia per daug pergyventi, nes labai matosi kada zmogus kazka slepia, ir bendravimas keiciasi. Sekmes merginom ieskanciom to vienintelio ;) nors visom tas kuris yra yra vienintelis, niekas tiesos nezinos.
kazkokie lopai rase, tikrai....
Nekalta visad nores paeksperimentuoti su kitu...ir patikrinti ar pirmasis ir yra geriausias...)
Esu pamalonintas tokia dovana, kaip mano merginos skaistybė.
Ji 24m. amžiaus daili ir seksuali mergina, kad ji vis dar skaisti sužinojau tik prieš pat pat sueiti, šiek tiek sutrikau, nes maniau jog tikrai viskas bus taip lyg čia pasakojama - problemos, baimė, isterija...
Nieko panašaus, vienintelė problemėlė tai kraujas ir prašymas neskubėti.
nera cia jokios gedos, nebent labai jau norit pasirodyt pries draugus
ei sfinkse, o kaip tau patinka, ar kad vyras pabaksnotų, ar giliai savo b... įkištų į jūsų tarpkojį.
ir aš nekalta, kokia gėda;;;;;
o velnias, aš nenormali.......... po velnių....................ir man 24m. šūdas, o ne ...
Na kagi atsirado jau net 5 priežastys pasakyti savo simpatijai, branguti, aš turėjau labaio daug partnerių. O tai išaiškės kaip tiesa ar melas - lovoje
Tos katros laiko savo skaistybe, veliau jos del to dziaugsis nes tokios su betkokiais sudais neprasideda uz tai as tokias moteris labai gerbiu ir yra padorios ir tokiu laukia geras gyvenimas. O pizutes katros tik apie tai ir galvoj ir turesit sugyventini katras duos jum barzdon, galesit abu prie butelio sukt razinas ir dziaugtis savo gyvenimu su isrinktuoju :) viska reikia saugoti kas yra gyvenime svarbu tas pats ir su nekaltybe, o kad ten vistelas raso '' reikia jaunyste dziaugtis'' prasom dziaukis pasidulkink su vepeziu gal tikrai gyvenimas laimingesnis paliks turbut toks pat jausmas bus koks laimeti milijona?
manau cia reiktu dar vieno labai svarbaus punktelio :) siaip jau ne taip lengva "ten" prasiskverbti :), tad vyrams nuo baksnojimo... ima ir susilpneja erekcija, tad si fakta vyrai ir turetu zinoti :) ypac tie... labai norintys ir svajontys apie paturejima nekaltos merginos :)
Manau nuo 19-20 metu reiketu pradeti myletis, reikia megautis jaunyste, o tokios kaip nijole 26 metu nekaltos, pasens ir gailesis, kad nesimegavo gyvenimo kol galejo..
nėr ko skubėt, gyvenimas ilgas... o su straipsnio idėjomis sutikčiau tik jei kalbant apie pramogą, bet ne apie tikrai mylimą žmogutį.. juk dėl tikrai širdžiai brangios tikrai verta pasistengt ;) manau dėl to protingos panelės ir neskuba :) reik žinot savo vertę ir nesitrint su bet kuo - tiek bachūram, tiek panom!
jus patikekit, kokiu yra graziu ir nekaltu merginu...tiesiog jos gerai zino savo verte ;) negyvenkit stereotipais.
ir dar nekaltos.baisunes turbtu
26-28m? jus juokaujat? :D senmerges, turbut pasaku prisiziurejot apie princus arba jusu snukiai kaip babuinu uzpakaliai :D realybe tokia kad 13-15 metu mergaites jau yra isbandziusios viska...
Nekaltybę 23m praradau xe Iš esmės tai ką čia rašo yra tiesa. Todėl vyrai šį straipsnį, jeigu merginą tenori patvarkyt, bet ne draugaut, turėtų įsidėmėt ;)
Pritariu Marytei:) galiu pridurt, kad pati esu 26m. ir nekalta, mano drauge 28 m. tokia pat,pazistu ir daugiau tokiu merginu. Taip kad dar ne visos sugedusios, jei kas taip mano:)) kad ir esam isvaizdzios, mes pacios renkames vaikinus, kurie mums dazniausiai neitikdavo savo elgesiu, vidum, o tai yra svarbiausia. Dabar susiradom tikrai saves vertus vaikinus ir tuo dziaugiames, o jie vertina tai ka turi. Taigi viskas priklauso nuo abieju zmoniu poziuriu. Retai kuri rimta panele rinksis bet koki vaikina is gatves, visada istyrines juos visais imanomais budais ir tik isitikinusios kad jie verti ju pasirinks tokius:)
Zinoma vyrai, jus tikrai turit teise myletis su kuo norit(jei zinoma ir su jumis del vieno ar kito dalyko nori).O jei ji vyresne nei kitos nekalta dar ir vyrauja tokia nuomone - zinoma ji ziures ar jus tos nuomones, ir jei tos tikrai nesimyles su jumis. Jau nekalbant kad vis tik bet kokio amziaus prarasti nekaltybe su kazkokiu zmogum "is gatves svelniai tariant" nera didziausia merginu svajone.
nu nx bet tik jau ne,, nekalta
turiu drauge 23 metu ir ji visd ar nekalta, tai geriau neskaitykit sito straipsnio (nors cia teisybe) kaip ne kaip... o tai vargse taip ir liks vyro neturejus :)
lopai jūs :D kas rašė šį staripsnį :DDDDD
siais laikas merginos praranda nekaltybe dar nepasiekus paskutiniuju klasiu mokykloje... tad, siulyciau tokius straipsnius pradeti mokykloje skaityti nuo kokios 4-5 klases!!!
Naujas komentaras