5 sekso pozos, kurios padės paslėpti trūkumus

sexxx.jpg
 
Seksas suteikia galimybę patirti neapsakomą malonumą ir leidžia suvokti savo visas savo kūno galimybes. Tačiau kartais kūniškų malonumų džiaugsmams kelią užkerta kompleksai ir gėda. Kartais moterys tiesiog negali patirti visiško seksualinio pasitenkinimo, nes bijo, jog partneris pamatys celiulitą, raukšles ar strijas ant pilvo. Nors dažniausiai lovoje vyrai į tai nekreipia dėmesio, tačiau pačiai moteriai tai sukelia nemažai problemų.

Siūlome kelias sekso pozas, kurios leis paslėpti figūros trūkumus ir suteiks galimybę patirti nepamirštamą orgazmą.

Iš nugaros

Jeigu kompleksuojate dėl pilvo ar tiesiog nejaučiate, kad ši jūsų kūno dalis nėra itin seksuali, šį trūkumą sekso metu gali padėti paslėpti poza, kada vyras patenkins jus iš nugaros. Poza “Šuniuko stiliumi” tiks tiek analiniam, tiek vaginaliniam įsiskverbimui. Ši pozicija yra patogi ir tuo, kad partneris nesunkiai gali stimuliuoti moters G tašką,o galimybė matyti jos sėdmenis ir šlaunis dar labiau sužadins vyro geismą ir susidomėjimą jumis. 

Moteris viršuje

Pozicija, kada moteris yra viršuje, gal ir nepaslėps jūsų pilvuko, tačiau didžiulį susijaudinimą  jam suteiks atsiveriantis krūtų vaizdinys ir ritmingas jūsų klubų judėjimas. Jeigu jums visiškai atsipalaiduoti trukdo nerimas dėl savo šlaunų, rinkitės misionieriaus pozą. Ieškokite jums malonios ir patogios pozicijos. Kada būsite viršuje, atsiloškite ir ištieskite pečius atgal. Toks vaizdas sužadins jo fantaziją, o galimybė pamatyti jūsų emocijas sudarys mylėjimosi su sekso deive įvaizdį.Šonu

Mylėjimasis pasisukus šonu, yra mėgstamos sekso pozos tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Tokia sekso poza puikiai tiks toms, kurios norėtų pridengti savo krūtinę bei pilvą. Mylintis šonu, galite daugiau susiriesti ir pasilenkti į priekį. Tai leis patirti gilesnius įsiskverbimus, o partneriui  bus sunkiau pamatyti tai, ką norėtumėte paslėpti.  Ši sekso poza bus maloni ir tuo, kad vyras lengvai galės stimuliuoti klitorį. 


69

Oralinį seksą dievina daugelis vyrų ir moterų, tad kodėl neišnaudojus laiko seksui maksimaliai! Yra keletas 69 pozicijų. Kad ir kaip įsitaisysite – būsite viršuje, apačioje ar pasisukę šonu, verčiau visus kompleksus pamirškite, nes tikimybė išvysti  pilvą, šlaunis ar užpakalį yra labai maža! Tad belieka tik pasinerti  į neapsakomo malonumą sukeliančius veiksmus bei potyrius.
Sieninis seksas

Viena patogiausių ir maloniausių sekso pozų - mylėjimasis atsirėmus į sieną. Mylintis šia pozicija partneriai yra priversti būti susiglaudę, todėl labiausiai matoma jūsų kūno vieta - veidas. Toks glaudus ryšys leis abiems partneriams patirti tikrą ekstazę. Džiugi žinia, jog seksas pasirėmus į sieną dažnai yra spontaniškas veiksmas. Tad labai tikėtina, jog mylintis neprireiks nusimesti visų drabužių.


Kartais pasiekti orgazmą  ir absoliutų pasitenkinimą lytiniais santykiai sutrukdo įvairūs kompleksai bei kūno trūkumai. Tačiau jie neturėtų būti pagrindinė priežastis, dėl kurios būtų gėdijamasi sekso. Žinoma, psichologinė pusė svarbi, tačiau visais atvejais galima rasti kompromisą. Jeigu jaučiatės nesmagiai, kada seksu džiaugtis sutrukdo  kūno problemos, nepamirškite kamasutros ar erotiškų drabužėlių. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras