5 tingios, bet dėkingos sekso pozos

1-wishboned-1479914377.gif
 
Artėja gražiausios metų šventės ir daugelis mūsų esame pasiryžę ateinančias šventes sutikti ypač šventiškai, seksualiai ir maloniai. Tačiau kartais, dovanų pakavimas, buities darbai ir galiausiai, soti vakarienė, nepadorias mintis nugena kažkur labai toli. Tačiau atminkite, geras seksas nebūtinai turi būti energingas ir aktyvus. Rekomenduojame išbandyti kelias tingias, bet daug žadančias kamasutros pozas!


Sekso poza "Kaulų valdovė"
 Padidinkite abipusį artumą ir tuo pačiu sumažinkite fizines pastangas. Užkelkite koją partneriui ant peties ir traukite jį į save. Tai puiki sekso poza moterims, mėgstančioms lovoje perimti valdžią į savo rankas, tačiau nedrįstančioms to pasakyti partneriui. Vyrui tokia poza taip pat turėtų patikti, nes įsiskverbimai bus gilūs, pakankamai intensyvūs, tačiau vos po poros minučių jėgos neišseks.

Patarimas! Jei įprastai nuo nepageidaujamo nėštumo saugotės nutraukus lytinį aktą, mylintis šia poza, tai padaryti gali būti sunku, todėl iš anksto pasirūpinkite prezervatyvų atsargomis.

 

                                             

                                     Sekso poza "Dvigumas malonumas"

 

Ši pozicija atneš naujų vėjų į jūsų miegamąjį net jei ir manote, jog jūsų namai nėra pati tinkamiausia vieta seksualiniams eksperimentams (už sienos miegantys vaikai ar kiekvieną šnaresį fiksuojanti anyta). Viskas, ko jums reikės, tai tyliai veikiančio vibratoriaus ir gebėjimo susilaikyti nuo garsių aimanų. Moteris atsisėda ant vyro atsukdama jam nugarą. Jis įsiskverbia  ir  sex žaisliulko pagalba patenkina ją analiniu būdu.

Patarimas! Analiniai skverbčiai galite rinktis nebūtinai vibratorių. Puikiai tiks Tailando lazdelė, mini vibratorius ar kiti žaislai, skirti analiniam seksui. 


Sekso poza "Atbulas krabas"
 

Atbulo krabo pozicija gal ir nėra labai seksuali bei romantiška, tačiau ši sekso poza leis patirti kitokius gilaus įsiskverbimo potyrius. Vyras guli ant nugaros, o moteris, rankų ir kojų raumenų pagalba pakelia nugarą ir tokioje padėtyje suranda reikiamą poziciją. Jog išlaikyti norimą tempą, vyras laiko ją už sėdmenų ir juda norimu tempu. 
 

Patarimas moterims! Mylėkitės šia tingia poza, jei norite sustiprinti viso kūno raumenis.
                                                     Sekso poza "Vergė"
 

Naujų vėjų į jūsų miegamąjį gali atnešti paklusimo žaidimai. Tam visai nebūtina panaudoti botago ar antrankių, tačiau be beržinės košės vargiai apsieisite. Išsinerkite iš kelnių diržą bei keletą kartų mostelėkite  juo  savo partnerei per sėdmenis, tada paprašykite jos  pritraukti kelius prie krūtinės ir užveržkite diržu jai kojas ir rankas bei imkitės darbo!
 

Patarimas!  Ši poza puikiai tiks tiems, kurie trokšta išbandyti vaidmenų žaidimus (pavyzdžiui, auka ir nusikaltėlis, dėstytojas ir mokinukė bei kt.).
                                                      Sekso poza "Slidumas"

Tingumą apvainikuojanti paskutinė kamasutros poza, kuria tikrai pasimėgaujate bent kartą per savaitę! Tai tikrai puiki poza, tačiau dar daugiau jaudulio ir malonumo ji atneš, jeigu šiai pozicijai suteiksite daugiau slidumo. Ištepkite vienas kitą mėgstamo aromato erotinio masažo aliejumi ir sutaupykite jėgų bereikalingai trinčiai.
 

Patarimas! Romantišką naktį užbaikite duše ar vonioje bei nuplaukite vienas nuo kito slidaus sekso likučius ir nuodėmes.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras