5 žingsniai labiau suartinančiam, intymesniam seksui

AAEAAQAAAAAAAAQbAAAAJDhiMjc1MjgwLWQwZWMtNGYzYS1hNzYyLTYyZjNlZGRmOTI5ZA.jpg
 
Kelias į dvasingesnį seksą prasideda nuo jūsų. Ir net jei pradėjote dirbti su savimi ir įtraukėte partnerį, darbas tuo nesibaigia. Tiesą pasakius, kuo daugiau dirbsite, tuo daugiau darbo teks įdėti. Taip yra todėl, kad kai gyvenate su sielos draugu, neturite kaip pasislėpti, tiesą sakant, slėptis visai nereikia. Jūs esate tarsi veidrodžiai vienas kitam, įkvepiate vienas kitą kasdien.

Bet kas gi tas dvasingas seksas? Tai nėra tai, ką matote pornografijoje, muzikos klipuose, filmuose, televizijos laidose, žurnaluose ar socialiniuose tinkluose. Dvasingas seksas galimas tada, kai du autentiški, vieningi, sąmoningi žmonės pasirenka būti drauge meilėje nebijodami. Tai nutinka tada, kai žmonės atsiveria sau ir vienas kitam ir pasirenka būti paslaugūs kitam žmogui. Štai penki būdai kaip pasiekti dvasingesnį sekso lygį.

1. Praktikuokite visiškai atvirą ir nuoširdų bendravimą

Atvirumas ir nuoširdumas yra būtini dvasingam seksui. Turėtumėte aiškiai dėstyti savo mintis partneriui apie savo norus ir poreikius. Prisiminkite, visi manome, kad partneris skaito mūsų mintis, bet taip nėra. Manome, kad jie stebuklingai išmoks bučiuoti mus taip kaip svajojame, taip pat liesti ir mylėtis su mumis kaip trokštame, tačiau tai netiesa. Dvasingas seksas yra komandinis žaidimas ir abu turite prisiimti visišką atsakomybę, kad pasiektumėte, ko trokštate. Taigi, kalbėkite aiškiai ir nuoširdžiai, be to, praktikuokite tokius pokalbius ne tik miegamajame.

2. Būkite dabartyje

Jei norite atsiverti, privalote gyventi dabartimi. Negalite galvoti apie tai, ką pagaminti vakarienei, kiek daug neatsakytų laiškų jūsų elektroninio pašto dėžutėje ar kada reikės pasiimti vaikus iš mokyklos. Negalvokite apie nieką, kas nesusiję su tema, kuria šnekatės su partneriu. Sutelkite visą dėmesį į savo kūną ir kvėpavimą. Ir kalbėkite.

3. Paleiskite mintis ir pasiduokite

Paleiskite mintis apie savo lūkesčius arba tai kaip seksas turėtų vykti ir pasiduokite dabarties momentui. Dažnai surežisuojame meilės aktą iki jam įvykus (pirmiausia, atsiduriate miegamajame su partneriu, tada jis bučiuoja jūsų kaklą, tada nuima drabužius, tada ima jaudinti, o po to užsiimate seksu). Tokios mintis ne tik neleidžia džiaugtis dabartimi, o taip pat ir neleidžia jums patirti tikro dvasinio sekso. 

4. Neteiskite

Negalite teisti savęs ar partnerio, būti dabartyje ir patirti dvasingą seksą tuo pačiu metu. Seksas yra meilės išraiška. Visai nesvarbu ar jūsų santykiai ilgalaikiai ar ne. Meilė ir dėkingumas skleidžia tas pačias vibracijas, taigi būkite dėkingi savo partneriui ir sau. Taip patirsite kitą sekso lygį.

5. Pasitikėjimą paverskite prioritetu

Pasitikėjimas yra kaip klijai santykiams. Meilė retai kada miršta dėl vienos klaidos, o maži balti melai, kurie, kaip manėte, nereikšmingi, po truputį griauna santykius ir pasitikėjimą. O pasitikėjimas atsiranda per ilgą laiką ir sunkų darbą. Tam, kad puoselėtumėte pasitikėjimą poroje, turite elgtis ir kalbėti nuoširdžiai ir atvirai. 

Jei pasielgėte netinkamai, pripažinkite tai, prisiimkite visą atsakomybę, paleiskite ir judėkite į priekį. Jei jūsų partneris padarė tą patį, tiesiog paleiskite tai. Nenaudokite to prieš savo partnerį kitą kartą pykstantis. Pasitikėjimą, nuoširdumą ir sąžiningumą paverskite prioritetais santykiuose su visais žmonėmis ir jie klestės. 

Veiksmai kalba garsiau nei žodžiai, tai parodykite žmonėms savo veiksmais, kad esate vertas pasitikėjimo, laikotės duoto žodžio ir esate nuoširdus jiems. Negalime priversti kito žmogaus būti nuoširdžiu ir kartais tikrai sunku pastebėti, jog kažkas su jumis elgiasi nenuoširdžiai. Tačiau savo širdyse žinome kuo skiriasi retkarčiais parodomas susidomėjimas ir dirbtinis nuoširdumas, nuo tikros draugystės. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras