50 būdų seksualiai paliesti jo vietelę (I)

shirtless-guy-in-shorts.jpg
 
3 komentarai
Žinoma, kai liečiate vyro pasididžiavimą, jis jaučiasi pamalonintas, dėkingas ir nesiskundžia, net jeigu jūsų įgūdžiai kiek prastoki. Tačiau norinčioms iš tiesų nustebinti (maloniai!) partnerį, pateikiame net 50 būdų, kaip seksualiai paliesti intymiąją stipriosios lyties atstovo vietelę.

Kelnes – šalin, rankoms – pirmyn!

1. Pirštais lengvai judėkite partnerio peniu aukštyn žemyn, tarsi viena ranka grotumėte pianinu. Tai paskatins geresnę kraujo cirkuliaciją erekcijos metu.

2. Viena ranka glostykite varpą kryptimi „žemyn“ – pasieksite daugiau nervinių galūnėlių. Tuomet kitą ranką uždėkite ant penio galvutės ir pradėkite judėti aukštyn-žemyn. Beje, patariame nepamiršti lubrikanto: taip būsite tikra, kad nepažeidžiate jautrios jo odos.

3. Paimkite penį tarp savo delnų, ir lengvai muškite nuo vieno delno prie kito (kaip ping-pong žaidime). Staigūs prisilietimai padidins kraujo cirkuliaciją į odos paviršių.

4. Rodomaisiais pirštais apglėbkite penį, o nykščius atremkite į jo galvutę. Lengvai spaudžiant nykščius judinkite ratu: dešinįjį – pagal laikrodžio rodyklę, o kairįjį – priešingai.

5. Uždedant ranką ant penio rodykite „OKEY“ ženklą (iškeltu nykščiu), nuslinkite ranka žemyn ir nedelsiant taip pat uždėkite kitą ranką – vėl nuo viršūnės. Kartokite tai keletą kartų, vėliau pakeiskite kryptį – nuo apačios į viršų.

6. Viena ranka į kumštį paimkite apatinę vyro penio dalį, kitą – viršutinę. Lengvai ir atsargiai pasukite rankas priešingomis kryptimis – tarsi gręžtumėte rankšluostį. Nepamirškite lubrikanto!

7. Nykščiu ir smiliumi ant penio suformuokite žiedą, lengvai suspauskite. Tai veiks kaip tikras penio žiedas – sulaikys kraują ir padidins malonumą. Kita ranka suimkite penį į kumštį, nuslinkite prie galvutės, šiek tiek pasukite ranką ir grįžkite prie žiedo.

8. Naudodamos tą patį žiedą, keletui sekundžių suspauskite pirštus, tuomet atleiskite ir judėkite nuo viršūnės prie galvutės. Grįžę veiksmą pakartokite. Spaudimo įvairovė padidins malonumą!

9. Duše: Prisiglauskite prie vyro nugaros, krūtimis trinkitės, glamonėkite. Apglėbkite partnerį, kad galėtumėte pasiekti jo penį. Paimkite jį kumščiu ir judėkite aukštyn-žemyn, imituodama jo paties žaidimą su savimi (masturbaciją). Vyras bus sujaudintas!

10. Gerai lubrikantu išteptus delnus priglauskite prie penio ir judėkite taip, tarsi bandytumėte įžiebti ugnį. Būkite švelnios!

11. Viena ranka apglėbkite penio viršų (prie pagrindo), kitos rankos pirštus dėkite ant galvutės – taip, kad jie „žiūrėtų“ į kitą jūsų delną. Tuomet nuo apglėbtos vietos judėkite žemyn ir vėl aukštyn, pirštais žaisdama galvute.

12. Uždėkite ranką ant viršūnės ir slinkite link galvutės. Pradėdama judėti prie viršūnės uždėkite kitą ranką, ir taip pat slinkite žemyn. Kartokite tai daugybę kartų! Taip nei sekundės neatitrauksite rankų nuo mylimojo pasididžiavimo ir nenustosite jo maloninti!

13. Suspauskite jo penį tarp labiau neįprastų savo kūno dalių. Keletas idėjų: suspauskite penį tarp vidinių šlaunų ir judėkite pirmyn atgal; krūtimis žaiskite penio galvute, kartkartėmis pakutendama speneliu; galite varpą suspausti net tarp sėdmenų žandukų... Žinoma, ir tarp lūpų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Gal norinčių pasipraktikuoti.?
vau
olialia
Naujas komentaras