50 būdų seksualiai paliesti jo vietelę (II)

Man_Bed-Smile_Naked_Tattoo-1296x728-Header-1024x575.jpg
 
1 komentaras
Tęsiame kūrybiškų ir seksualių idėjų seriją, kaip liesti jautriausiąją vyro kūno vietelę ir suteikti didžiausią malonumą. Šį kartą patarsime, kaip žaisti su jo sėklidėmis. Taigi:

14. Kai bučiuojate vyro penį, rankomis švelniai liūliuokite jo sėklides. Tiesiog laikykite jas rankoje – šiluma (drauge su bučiniais) privers partnerį kaip reikiant susijaudinti.

15. Rodomojo piršto pagalvėle lengvai kutenkite partnerio varpos viršų (prie sėklidžių). Jūsų pirštas turėtų vos liesti vyro pasididžiavimą.

16. Lengvai suspauskite odą ties penio kapšeliu – kur varpa susijungia su sėklidėmis. Žaiskite tik tuo odos lopinėliu, o ne visu turtu!

17. Nykščiu ir smiliumi švelniai masažuokite sėklides „ties pagrindu“ , pirštais jas šiek tiek pakelkite, kad atitrūktų nuo kūno – taip įaudrinsite daugiau nervinių galūnėlių!

18. Abejomis rankomis apglėbkite vyro penį (sunerkite rankas vieną ant kitos), tuomet viena ranka judėkite žemyn link galvutės, kita – aukštyn link sėklidžių. Palaikykite minutėlę ir grįžkite atgal bei viską pakartokite.

19. Kojomis apsižerkite gulinčio vyro krūtinę taip, kad jūsų veidas būtų netoli jo pasididžiavimo. Viena ranka suimkite jo sėklides bei penį, pirštais lengvai tempkite link pilvo. Galite kartkartėmis į žaidimą „įjungti“ bučinius, keiskite rankas bei priminkite partneriui, kad jis taip pat gali jus pamaloninti aistringu intymiu masažu.

20. Patrinkite sėklides plokščia savo pirštų nagų puse (tik plokščia!) – tai dovanos mylimajam neįprastus pojūčius. Nagai – kietesni, lygesni ir kiek vėsesni nei pirštų pagalvėlės.

21. Oralinio sekso metu į burną įsidėkite vieną ar abi sėklides (atsargiai nesužeiskite dantimis!). Laikykite burnoje, švelniai laižykite, glamonėkite liežuviu. Atminkite, kad sėklidės – labai jautri kūno vieta, tad spauskite labai švelniai.

22. Raskite vagutę, esančią maždaug ties sėklidžių viduriu ir švelniai paglamonėkite ją liežuviu.

23. Viena ranka švelniai glamonėkite sėklidės, kitos pirštais (vieta ties sulenkimu) švelniai judėkite jo tarpviete – odos lopinėliu tarp išangės ir penio.

Suaugusiems.lt

1 dalis: 50 būdų seksualiai paliesti jo vietelę (I)

 
Komentarai (1)
https://www.facebook.com/viralmotion/videos/1599140333548741/
Naujas komentaras