50 būdų seksualiai paliesti jo vietelę (III)

7970476-3x2-940x627.jpg
 
2 komentarai
Ir toliau dalinamės idėjomis, kaip seksualiai paliesti mylimojo intymiąją vietelę ir suteikti nepakartojamą malonumą! Šį kartą – apie burnos ypatumus... Taigi:

24. Oralinio sekso metu švelniai, bet užtikrintai liežuviu suspauskite vyro penio galvutę ir tuo metu žiūrėkite jam į akis – tai partnerį nepaprastai sujaudins.

25. Atpalaiduokite liežuvį, pliaukštelėkite juo per penį ties sėklidėmis, pradėkite laižyti tarsi gardų ledų kūgį.

26. Atsigulkite ant nugaros, o partneris tegu tiesiog atsistoja greta. Paimkite jo penį į burną – leisite pasimėgauti nepaprastai giliu malonumu, tik iš anksto paprašykite nejudėti per stipriai, gylį verčiau reguliuokite pati.

27. Pabandykite tokį triuką: liežuvį prispauskite prie burnos viršaus, taip apsaugodami gerklę. Peniui susidūrus su jūsų liežuviu vyras jausis, tarsi jūsų gerklė būtų kur kas gilesnė nei iš tiesų.

28. Tuo metu, kai vyro pasididžiavimas bus jūsų burnoje, pradėkite ratu sukti kaklą – partneris jaus, kaip jūsų burna sūkuriuoja aplink jo penį.

29. Iškiškite liežuvį, priglauskite jį prie penio ir skubiai judėkite nuo vienos varpos pusės prie kitos, taip pat kartkartėmis liežuviu lengvai spustelėkite. Tokie intensyvūs judesiai jautriausioje vietoje orgazmą gali dovanoti labai greitai...

30. Rankomis glamonėkite penio viršų (ties pagrindu), tuo tarpu varpos galvutę greitais judesiais dėkite į burną ir atgal. Taip vienu metu judėsite net keturiomis kryptimis. Keturgubas malonumas!

31. Įsidėkite penį į burną ir priglauskite jo galvutę prie vieno žando. Tuomet judėkite pirmyn-atgal. Kontūrai skruoste varys mylimąjį iš proto!

32. Tenkindama vyrą oraliniu būdu, nepamirškite savo entuziazmo išreikšti „aah“ ir „ooh“ garsais. Vyrą pamalonins tai, kad procesas teikia pasitenkinimą ir jums, be to, burnos virpėjimas primins lengvą vibraciją.

33. Kas 10 lyžtelėjimų, visa burna apglėbkite jo sėklides, žaiskite jomis. Tuomet keletui sekundžių sustokite, nusišypsokite – priversite partnerį dar labiau trokšti tęsinio – ir grįžkite į pradžią.

34. Liežuviu apsukite ratą aplink varpos pagrindą – tai dažnai pamirštama, bet ne mažiau jautri vieta.

35. Burna lengvai glamonėkite penį, kartkartėmis apglėbdama jį kuo giliau – taip priversite vyrą spėlioti ir laukti, kada ateis tas gilusis momentas.

36. Priglauskite lūpas prie dantų ir lengvai krimstelėkite penį (be tiesioginio dantų kontakto).

37. Kai burna judate aukštyn-žemyn peniu, trumpam sustokite ir liežuviu stipriai suspauskite galvutę – dovanosite intensyvesnių pojūčių.

38. Nepamirškite mažosios skylytės penio galvutėje, pro kurią išsilieja sperma. Joje – gausybė nervinių galūnėlių: liežuviu glamonėkite ir spauskite aplink tą vietą – suteiksite naują, gundantį malonumą.

Suaugusiems.lt

1 dalis: 50 būdų seksualiai paliesti jo vietelę (I)

2 dalis: 50 būdų seksualiai paliesti jo vietelę (II)

 
Komentarai (2)
man labai patinka
Kažką panašaus su draugu jau esame patyrę, tad galima sakyti nieko naujo ir nesužinojom.;]
Naujas komentaras