50 būdų seksualiai paliesti jo vietelę (IV)

il_570xN_2045518110_isc9.jpg
 
1 komentaras
Tęsiame patarimų seriją toms, kurios nori nustebinti mylimąjį kūrybiškai ir seksualiai liesdamos intymiausias vieteles. Aptarėme, kaip tai daryti ranka, burna, kaip glamonėti sėklides...

Šį kartą – visų minėtųjų technikų mišinys. Taigi:

39. Nuimkite jo šilkinį kaklaraištį (galite panaudoti ir savo šilkinius apatinius), uždėkite ant vyro penio ir švelniai patrinkite, paglamonėkite.

40. Lūpomis prisiglauskite prie varpos pagrindo ir judėkite link galvutės. Elkitės taip, tarsi su šiaudeliu bandytumėte „išsiurbti“ paskutinius gėrimo lašus stiklinės dugne. Daugelis vyrų nepratę prie tokios stimuliacijos, tad nauji pojūčiai turėtų ypač sujaudinti.

41. Jeigu turite pakankamai ilgus, tačiau ne per aštrius nagus, pabandykite jais lengvai braukti per penį, sėklides, judėkite link krūtinės ir grįžkite atgal.

42. Eksperimentuokite pasitelkdama temperatūrų skirtumo malonumus. Pavyzdžiui, prieš pat oralinį seksą išgerkite karštos arbatos, kitu metu įsidėkite į burną leduką – įkaitinsite ir atgaivinsite mylimąjį.

43. Panaudokite lengvą, švarų ir švelnų makiažo šepetėlį. Ratais braukite per sėklides, varpą, vidines šlaunis, pilvą... Taip suteiksite malonią, subtilią stimuliaciją – lengvesnę, nei darant tai pirštais ar burna.

44. Lieskite mylimojo penį anksčiau, nei pradėsite intymius žaidimus. Pavyzdžiui, kol vyras bus su trumpikėmis, stipriai suimkite už jo pasididžiavimo – dar labiau sujaudinsite ir priversite labiau jūsų geisti.

45. Pabandykite dar vieną triuką: visų pirma, penį ištepkite lubrikantu, tuomet paėmusi kokį perlų vėrinį, sukiokite jį aplink penį, lengvai trinkite, žaiskite. Būkite atsargios: šiurkštūs judesiai gali sužaloti partnerį.

46. Užsidėkite gumines ar lateksines pirštines, ištepkite jas lubrikantu ir masažuokite penį. Naujų seksualių pojūčių suteiks ne tik lengva bei slidi pirštinių tekstūra, bet ir asociacijos su daktarės ar seselės prisilietimais...

47. Ant penio (viršuje) uždėkite varpos žiedą ir imkitės oralinių glamonių ar masturbacijos – lengva vibracija sustiprins pojūčius.

48. Paimkite plaušinę, lengvai patrinkite ja partnerio penį, apglėbkite plaušine sėklides. Tai bus ne tik neįprasta stimuliacija, bet ir ženklas, jog trokštate sekso duše.

49. Pasidalinkite savo mergaitiškais žaisliukais: rankomis drauge su peniu apglėbkite ir vibratorių – tuomet tenkinkite mylimąjį burna. Nedidelį vibratorių oralinio sekso metu galite priglausti prie vyro sėklidžių, net prie sėdmenų – visa tai dovanos intensyvesnį orgazmą.

50. Pabandykite penį laižyti ir tuomet staiga pūstelėkite į jį. Tai lems drėgmės išgaravimą ir staigų atgaivinimą – galų gale, nepaprastą pasitenkinimą!

Suaugusiems.lt

1 dalis: 50 būdų seksualiai paliesti jo vietelę (I)

2 dalis: 50 būdų seksualiai paliesti jo vietelę (II)

3 dalis: 50 būdų seksualiai paliesti jo vietelę (III)

 
Komentarai (1)
Įdomu būtų 50 būdų paliesto jos intymią vietą.
Naujas komentaras