6 idėjos aistrai pakurstyti

pora-82790711.jpg
 
Geismas ir aistra - galingas ginklas, verčiantis mus jaustis neįprastai ir velniškai keistai. Užklupus aistrai stipriau atsiskleidžia mūsų seksualiniai instinktai ir imame savęs nebekontroliuoti. Visa tai sukelia euforijos ir ekstazės būseną!

Tačiau su laiku, net ir esant begalinei meilei, aistra ima blėsti, o santykiuose pasigendama netikėtumo, spontaniškumo ir tosios aistros, kuri kadaise liepsnojo tarp dviejų mylinčių širdžių...

Manote, kad šis nuostabus gyvenimo periodas jau baigėsi? Ne, bent jau tol, kol gyvuoja meilė. Siūlome keletą karštų idėjų, nepamirštamai judviejų nakčiai!

Vieši pasilinksminimai dviese. Galbūt jums jau ne 20 ar 30 metų ir manote, jog diskotekos, klubai ir pasilinksminimai – ne Jums. Tai netiesa. Apsilankykite klube, išlenkite po taurelę martinio ir pašokite. Leiskitės liestis judviejų kūnams. Intymi atmosfera jus įkaitins, tačiau leis išlaikyti intymią intrigą iki paskutinio momento. Patikėkite, taip jus kaipmat įaudrins!

Nepraktiškas pirkinys. Dažniausiai bandome suderinti seksualumą, praktiškumą ir patogumą. Tačiau tai pernelyg nuobodu. Karts nuo karto įsigykite nepraktiškus apatinius drabužius ir pabūkite tikra ištvirkėle. Liemenėlė apnuoginanti krūtis ar katės kostiumas, kurio nereikės nusirengti net mylintis pačiomis įmantriausiomis pozomis!

Pakurstykite jos arba jo pavydą.Pasitikėjimas - geras dalykas, tačiau pernelyg didelis pasitikėjimas partneriu neskatina atsirasti pavydo jausmui. Ir nors pavydas neretai laikomas vienu didžiausių santykių griovėjų, iš tiesų būtent  jis ir yra vienas galingiausių ginklų meilėje. Vyras ar moteris pavydėdami savo  antrosios pusės, tuoj pat suskumba žymėti savo teritoriją. O tai pasireiškia agresija ir agresyviu seksu. Ką gi, metas padidinti adrenalino dozę! Tik nepersistenkite.

Spontaniškas seksas - viena populiariausių fantazijų. Nereikia laukti nakties tam, kad pasimylėti. Užklupus aistrai padarykite tai tuojau pat, nepakeitus lokacijos: virtuvės stalas, siena ar veidrodis, skalbimo mašina ar dušas. Ar jūsų namuose yra daug vietų, kuriose dar nesimylėjote?

Kvapų magija.  Dalis gyvūnų kvapais pasižymi savo teritoriją. Nemažai  jų, kvapų pagalba susiranda partnerį poravimosi metu – patinai dažnai turi puikią uoslę ir pasiruošusę poruotis patelę užuodžia iš toli. Tai būdinga ir žmonėms, nors žmogaus uoslė ir  nėra tokia stipri, tačiau kai kurios Afrikos gentys, būtent pagal kvapą pasirenka savo gyvenimo partnerį. Kodėl nesustiprinus šio poravimosi dirgiklio ir jums?Jog kvapo galia atsiskleistų stipriau, rinkitės feromoninius kvepalus, tačiau tik  tokius, kurių kvapas būtų artimas  jums patiems. Gundymui galite rinktis ir bekvapius feromonus. Juos galima naudoti kartu su kitais, savo mėgstamais kvepalais. 

Afrodiziakų virtuvė.  Nušaukite du ar net tris zuikius vienu kartu ir apsilankykite indų ar meksikietiečių restorane. Daugelis populiarių šių virtuvių prieskonių (čili, kardamonas, aistrieji ir kajeno pipirai) veikia kaip natūralus afrodiziakas, žadina lytinį potraukį ir didina pajėgumą. Be to romantiška išvyka vakarienės bus puikus startas jūsų meilės nakčiai. Žinoma, visai nebūtina eiti iš namų, kad praskaidrinti nuotaiką ir skaniai pavalgyti. Pasigaminkite šį tą aštraus kartu, komandinis darbas virtuvėje padidins trintį ir įkaitins temperatūrą!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras