6 nuostabaus mineto taisyklės vyrams

romantic-couple-bed-smiling_23-2148395970.jpg
 
1 komentaras
Jei ji sutinka užsiimti oraliniu seksu, jums pasisekė! Tačiau kartais moterys persistengia tai darydamos ir malonumą paįvairina dantukais arba jos entuziazmą sugadina miškas, esantis aplink vyrišką lyties organą. Jei norite, jog minetas atneštų maksimalų pasitenkinimą, privalote jai šiek tiek padėti.

Šios kelios taisyklės leis mėgautis oralinio sekso teikiamais malonumais tiek jai, tiek jam. Taigi, kuo privalu pasirūpinti vyrui, norinčiam oralinio sekso daugiau nei kartą?

1. Taisyklė – tinkama atmosfera

Sukurkite jaukią aplinką, moterims tai labai svarbu! Nesvarbu ar aistringą naktį planuojate patalpoje ar lauke, pasirūpinkite plačiu meilės guoliu ir pagalvėlėmis. Tai leis jai atrasti patogią padėtį. Taip pat nepamirškite ir romantiško apšvietimo ir atpalaiduojančios muzikos. 

2. Taisyklė – paslaptis padėkoje

Kartais vyras  klausia savo partnerės, kodėl ji nesiteikia palepinti jo oralinio sekso malonumais? O ar teisingai suformulavote klausimą ir apskritai, ar verta to klausti? Geriau jau darykite taip: įgyvendinus pirmąjį punktą,  griebkitės antrojo ir nudžiuginkite ją neapsakomu kunilingu. Jei nesate tikri, jog tai atliksite taip, jog ji norės pulti jums atsidėkoti, pasiskaitykite kunilingo technikos ir subtilių patarimų internete. 

3. Taisyklė – speciali mityba

Jei mergina kartą yra tai dariusi, tačiau antrą kartą nesiryžta pakartoti, to priežastis gali slypėti jūsų mityboje. Galbūt tą dieną valgėte česnako, svogūnų, šparagų, brokolių arba gėrėte alaus? Šie produktai suteikia spermai blogą skonį. 

Sėklai geresnio skonio suteiks švieži ananasai, mango, citrinos, petražolės, slyvos ar saldainiai (ne šokoladiniai)!

4. Taisyklė – vandens atsargos

Iš anksto pasirūpinkite, kad šalia jūsų meilės lizdelio būtų šalto vandens stiklinaitė. Gali būti, jog ji norės padaryti pertraukėlę ir atsigaivinti. Jums tai tik į naudą. Atvėsintos lūpos ir burna, oralinio sekso metu jums suteiks daugiau svaiginančių potyrių.

5. Taisyklė – plikas pasididžiavimas

Plaukai ten visai nereikalingi. Mažai kam patinka įstrigęs plaukas gerklėje ar tarp dantukų. Be to, nuoga varpa turi ir kitą privalumą – intymios vietos depiliacija optiškai padidins jūsų pasididžiavimą. 

6. Taisyklė – netylėkite ir nesustinkite

Glostykite jos plaukus ir švelniais klubų judesiai parodykite, kas jus ypač jaudina. Išdrįskite paprašyti sėklidžių masažo ar analinės stimuliacijos (tiesa, su šiuo prašymu geriau palaukite, kol įsitikinsite, jog oralinis jai jau nėra tabu). Taip pat nepamirškite, jog turite liežuvį ir to, kad moterys myli ausimis. Girkite ją ir nebijokite nešvankių žodelių. Joms tai patinka!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Visiška nesąmonė. Skuta gėjai ir kompleksuoti.
Naujas komentaras