6 pavojingi sekso eksperimentai: to geriau nekartokite!

af5ec2609a946b96.jpg
 
Prieš keletą metų JAV įvyko tragedija: Tobis Teiloras atsitiktinai nužudė savo žmoną Kirsten nutrenkdamas ją elektros srove, tekančia iš apnuoginto feno laido. Pasirodo, sutuoktiniai taip mėgdavo kurstyti savo santykių ugnį, sekso metu „pakutendami“ vienas kitą elektros srove. Tam jie naudodavo elektros šoko aparatus arba buitinius prietaisus. O tą lemtingą dieną vyras paprasčiausiai neapskaičiavo įtampos, taigi savotiškos glamonės buvo mirtinos.

Deja, tokie nutikimai – ne retenybė. Žmogaus psichika turi specifinę savybę – sinesteziją. Tai – gebėjimas painioti įvairius potyrius. Pavyzdžiui, viršsvorio turintys žmonės dažnai neskiria alkio ir vienišumo jausmo. Pavojingiems sekso eksperimentams paskatina savisaugos instinkto ir susijaudinimo painiojamas. Taip nutinka todėl, kad galvos smegenų neuronai, atsakantys už išlikimą ir giminės pratęsimą, aktyviai sąveikauja.

Šį kartą pateiksime jums 6 pačius pavojingiausius sekso eksperimentus, kurių metu geriau nepainioti susijaudinimo su išlikimo instinktais.

Kvapą gniaužia

Seksas nestipriai smaugiant partnerį dažnai naudojamas BDSM žaidimuose. Gydytojai tai vadina žaidimu su asfiksija. Aistrą tokiems sekso eksperimentams paaiškinti nesunku: deguonies stygius skatina aktyvių medžiagų, kurios savo ruožtu sukelia euforiją ir susijaudinimą, išsiskyrimą organizme. O kadangi tuo momentu žmogus jau ir taip būna susijaudinęs, jis patiria dvigubą malonumą. Tačiau verta pastebėti, kad šis malonumas labai pavojingas. Ne visi geba laiku sustoti. Smaugimui dažnai naudojami šalikai, polietileniniai maišeliai, virvės, rankos. Dažniausiai šio sekso aukomis tampa vyrai, kurie jį praktikuoja masturbuodamiesi, vieni. Nors netrūksta ir laiku nespėjusių sustoti porų. Taigi tokie žaidimai visada kelia padidintą riziką ir gali baigtis mirtimi – nepriklausomai nuo to, kaip seniai juos praktikuojate ir kaip tiksliai mokate apskaičiuoti smaugimo laiką.

Aukšta įtampa

Šio ekstremalaus sekso gerbėjai tikina, kad nedidelė elektros srovė lytinio akto metu suteikia žvalumo, pojūčiai tampa intensyvesni. Tai, beje, taip pat ne toks jau retas pomėgis, jam netgi kuriami specialūs sekso žaisliukai, leidžiantys nedidelę elektros srovę. Jie sukurti tam, kad žmonėms nekiltų rizika rimtai nukentėti nuo neapskaičiuotos elektros srovės. Bet net ir nedidelė elektros įtampa gali sukelti kvėpavimo sutrikimus, širdies fibriliacija, nervų sistemos veiklos sutrikimų. Todėl kur kas saugiau elektros srovę palikti lemputėms, o sekso žaidimams ir eksperimentams rinktis saugesnius daiktus.

Vaško figūros

Viskas, kas susiję su žvakėmis, dažniausiai siejama su romantika. Minkšta žvakės šviesa, kapsintis vaškas... tai taip erotiška. Jei leisitės į tokius eksperimentus – nenustebkite, kad romantika kartais baigiasi įvairaus laipsnio nudegimais. Jie bus dar sunkesni ir gilesni, jei prieš tai lepinotės erotiniu masažu ir jūsų kūnas ištrintas aliejumi. Taigi jei vis dėlto labai labai norisi pažaisti su vašku, geriau užsukite į erotinių prekių parduotuvę. Ten galima įsigyti specialių žvakių, kurių vaško lydymosi temperatūra nėra labai aukšta, taigi jos įkaista mažiau. O varvinti vašką ant mylimo žmogaus kūno geriausia iš 40-50 cm aukščio – taip krisdamas vaškas spės šiek tiek atvėsti.

Su ugnele

Jei jau prakalbome apie ugnį ir žvakes, vertėtų prisiminti ir pirolangiją. Jei jums patinka prieš meilės seansą visą kambarį nusagstyti daugybe žvakių, traukia arčiau židinio, o lengviausiai susijaudinate po pasisėdėjimo prie laužo – galima įtarti, kad ugnis tapo savotišku jūsų fetišu ir padeda susijaudinti stipriau, paaštrina pojūčius. Tačiau jei tiesiog negalite apsieiti be sekso rusenančios ugnies fone ir aistros įkarštyje negalvojate apie priešgaisrinę saugą (o kas tokiu metu apie tai galvoja?!), jūsų aistros ugnis gali įžiebti patį tikriausia gaisrą. Taigi jei statote žvakes visur, kur papuola, ne tik ant specialių žvakidžių – kruopščiau apgalvokite vietą ir pasistenkite kad žvakių niekaip nepasiektų paklodės kraštas ar jūsų rūbai.

Kaip ekrane

Norinčių išbandyti meilės žaidimus „kaip kine“ – netrūksta. Ir išties apmaudu, kad kai kurie filmai suaugusiesiems neturi užrašo „Nebandykite to pakartoti namuose“, nes jo tikrai reikėtų. Ne tik dėl saugumo, bet ir tam, kad išsklaidytų iliuzijas, esą režisieriaus sumanymas lengvai įgyvendinamas. Absoliuti dauguma meilės scenų (tiek romantiniuose, tiek pornografiniuose filmuose) filmuojamos su gausybe dublių, panaudojant vaizdo montažo gudrybes. Taigi nei meilės žaidimų trukmė, nei įmantresni triukai neturėtų tapti jūsų siekiamu idealu – gali būti, kad iš tiesų to pakaroti net neįmanoma. Na, o jei ir įmanoma – neretai tokie kinematografiniai lovos eksperimentai baigiasi išnirimais, patempimais ir kitomis buitinėmis traumomis.

Netinkamu laiku, netinkamose vietose

Taip, spontaniškas seksas netikėtose vietose turi savyje krislelį beprotybės. O kartu ir kvailumo. Todėl seksas statybų aikštelėje, važiuojančiame automobilyje (kai vienas iš dalyvių – vairuoja) ar netgi pirtyje – šiek tiek nukrypsta nuo sveiko proto ribų. Kad ir kaip kutentų pojūčius lengva baimė būti užkluptiems ar noras pasigirti, kad mylėjotės kokioje nors itin neįprastoje vietoje – pernelyg didelė rizika, kad sekso metu susižalosite arba sukelsite pavojų kitiems. Todėl išmėginkite kitų būdų suteikti savo seksualiniam gyvenimui naujų potyrių.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras