6 pozos, padėsiančios jai greičiau pasiekti orgazmą

__188e9c.jpg
 
Jei ieškote būdų kaip sustiprinti bei dažniau pajausti orgazmą sekso metu arba norite suteikti jį savo partnerei, atkreipkite dėmesį į tai, kokiomis pozomis dažniausiai mylitės. Nors kiekvienos moters pojūčiai ir pomėgiai yra skirtingi, visos šešios, šiame straipsnyje aprašomos pozos dažnai padeda jai „finišuoti“ daug paprasčiau, todėl jas žinoti tikrai verta.

1. Misionierius atlenktomis kojomis

Įprastas misionierius taip pat yra pakankamai geras būdas suteikti partnerei orgazmą, tačiau ši, pačios žinomiausios pozos pasaulyje versija – sustiprina pojūčius. Kada partnerės kojos pakeltos ir atlenktos, vyras gali visiškai kontroliuoti įsiskverbimą ir greitį.


2. Šuniuko stilius gulint


Ši pozicija varo daugumą moterų iš proto. Padėję pagalvėlę ir tarp jos bei makšties pastatę vibratorių taip pat galėsite stimuliuoti erogenines zonas dvigubai. Stiprūs ir gilūs įsiskverbimai iš vyro pusės bus labai pageidaujami.


3. Ant stalo, pakėlus vieną koją


Įprastas seksas ant stalo ne visada yra toks malonus, kaip būtų galima įsivaizduoti. Kieti paviršiai, nereguliuojamas aukštis ir rizika nuversti bei numesti daiktus gali išmušti iš ritmo. Vis dėlto, jeigu apimti aistros perkeliate savo žaidimus ant stalo, laiko skirkite ir šiai pozicijai: ji pusiau sėdomis ir pakėlusi vieną koją. Taip partneriui patogiausia pasiekti „G“ tašką ir itin giliai įsiskverbti. 


4. „Ant kėdutės“


Ši pozicija nereikalauja didelio lankstumo ar ypatingų judesių. Vyras teturi atsisėsti ant lovos ar sofos krašto (taip pat galima ir ant kėdės), o moteris sėdasi ant jo kelių, veidu į partnerį. Įprastai ši pozicija daugiau laisvės ir veiksmų suteikia moteriai, tačiau vyras gali moterį atlošti arba pasilenkti į save ir perimti vadžias.


5. „Erelis“


Tai – vienas iš populiariausių būdų suteikti jai orgazmą. Jeigu norite pradėti viską nuo itin galingos įžangos arba siekiate palepinti partnerę, padėkite pagalvę po jos klubais ir atlikite kunilingą. Pakeltas dubuo padės pasiekti geriausią kampą, kuriuo galėsite pirštais ir liežuviu stimuliuoti partnerės erogenines zonas.


6. Šuniuko stilius pakilus


Įprastas šuniukas patinka turbūt visiems vyrams, tačiau ši, legendinės pozos variacija verčia alpti ir moteris. Patogu taip mylėtis esant ant lovos arba sofos. Partneris kontroliuoja partnerės kūną laikydamas ją už rankos arba net plaukų ir kaklo bei gali stipriais ir greitais judesiais priartinti kulminaciją. Tokiu būdu visa kontrolė priklauso davėjui.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras