6 priežastys masturbuotis

a-guide-to-solo-sex-722x406.jpg
 
Tikimės, kad priežasčių masturbuotis Jums nereikia, tačiau kartais gyvenime žmonės pamiršta šį malonumą. Ir tikrai veltui... Yra mažiausiai 6 priežastys kodėl tą daryti verta ir kuo dažniau!

Sveikata. Masturbacija, kuri baigiasi orgazmu padeda organizmui kovoti su stresu, infekcinėmis ir nervų ligomis, o taip pat  gerina kraujotaką, kas leidžia sumažinti mestruacijų skausmus. 

Santykių išsaugojimas. Masturbacija puikus būdas išsaugoti tarpusavio santykius. Šių dienų tempas ne visada leidžia mėgautis seksu kada norite, o jeigu dar tenka vykti į komandiruotes, tada atrodo, jog vienintelė išeitis patenkinti šį poreikį – kitas partneris ar partnerė. Tačiau yra ir kitų ne mažiau puikių alternatyvių. Juk į keliones taip pat galite vežtis vibratorių ar į vyrtišką rankinę įsidėti dirbtinę makštį. Viešbučio numeryje vakare su šiais žaisliukais galėsite kuo puikiausiai praleisti laiką, o grįžus neteks graužtis dėl įvykusio neištikimybės fakto.

Kūno pažintis. Visai nesvarbu ar turite antrąją pusę ar esate vienišiai, tačiau masturbacija puikus būdas pažinti savo kūną. Sueities metu moterys ne visada patiria orgazmą, tačiau dažniausiai visada jį pasiekia pirštais stimuliuojant klitorį. Žinoma, vien tuo neapsistokite į masturbacijos žaidimus verta įtraukti ir sekso žaisliukus tokius kaip makšties rutuliukai, vibratorius ir klitoriaus stimuliatorius. Makšties rutuliukai puikiai padės pajusti vaginos raumenų darbą, todėl tiek lytinių santykių metu, tiek masturbuojantis geriau jausite falą. Taip pat vertėtų išbandyti ir įvairių tipų vibratorius, kurie vienu metu gali atlikti net kelias funkcijas Jūsų malonumui.

Geresniam seksui. Kūno pažintis masturbacijos metu turi ir kitą teigiamą aspektą. Geriau pažindami savo kūną, labai tikėtina, kad žinosite kaip mėgautis sekso malonumais su partneriu ar partnere. Tad galima teigti, kad masturbacija teigiamai veikia poros  intymius reikaliukus.

Endorfinams padidinti. Sekso ir masturbacijos metu žmogaus organizme padidėja endorfinų kiekis. Žodis endorfinas kilęs iš endo vidinis + morphine morfinas. Morfinas (arba morfijus) yra cheminė opiumo medžiaga, turinti savybę nuskausminti ir sukelia euforiją. Ši cheminė medžiaga taip pat veikia žmogaus savijautą, iš dalies veikia žmogaus emocijas ir elgseną, gerina atmintį bei miegą. Tad ar ši natūrali mūsų organizmo medžiaga nėra puiki priežastis masturbuotis?

Laikas tik sau. Ar kada teko pagalvoti, kad per mažai laiko skiriate sau? Darbas, šeima, vaikai, namų ruoša ir begalė kitų reikalų. Tad kartais tiesiog nelieka laiko sau. Tačiau surasti bent keletą minučių masturbacijai yra kur kas lengviau nei sulaukti tos ypatingos progos seksui su savo  antrąja puse.


Iš pirmo žvilgsnio masturbavimasis gali pasirodyti egoistiškas dalykas. Juk visi malonumai tenka tik pačiam sau. Tačiau iš tiesų šis savęs patenkinimo būdas turi visai kitą medalio pusę. Tai apima geresnę žmogaus sveikatą, padidėjusią savivertę ir sėkmingesnius poros santykius. Oskaras Vaidlis yra pasakęs, “Dievinu paprastus malonumus… Jie paskutinis prieglobstis sudėtingiems žmonėms”. Tad neapkraukite savęs bereikalingomis mintimis, o tiesiog pasimėgaukite paprastais gyvenimo malonumais!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras