6 privalumai seksui supynėse

ScreamerProductShoot-052016-049.jpg
 
2 komentarai
Lova ne visada leidžia įgyvendinti visas svajones ir kartais galite pasijusti tikrais lovos įkaitais, nes savo fantazijose jūs skriejate ore bei mėgaujatės visais sekso teikiamais privalumais. Tačiau, kodėl neįgyvendinus tokių savo fantazijų realybėje? Sekso supynės padės sukurti visiškai naujas ir unikalias kamasutros pozas, o įsiskverbimai taps gilesni ir dar nepadoresni.


Aukštyn kojom

Daugelis vyrų (ir moterų) mėgsta eksperimentuoti ne tik su įsiskverbimo gyliu, bet ir su sekso pozomis. Įsiskverbimo pojūčiai labai daug priklauso nuo to, kokiu kampu ir  iš kurios pusės įsiskverbs partneris. Deja, neretai lova riboja trokštamos pozicijos pasirinkimą, tačiau supynės leis mylėtis nors ir aukštyn kojomis.
 

Saugumas ir komfortas

Sekso prekių parduotuvėse prekiaujamos supynės yra saugios ir  pagamintos iš kokybiškų medžiagų bei sukurtos taip, kad atsisėdus į jas jaustumėtės komfortiškai bei patogiai. Gamintojai apgalvojo visus galimus judesius, pasisukimus ir įsisvyravimą, todėl galite nebijoti, kad toks  seksas gali baigtis rimtomis traumomis.
 

Nežinomybė - jaudina

Sekso supynės puikiai papildys intymių žaidimų scenarijų. Sekso supynėse diržais suriškite partnerę ir sukant  supynes į norimą pusę, iš jums patogios padėties, galėsite prieiti ir pamylėti ją. Tokia nežinomybė  atneš daugiau jaudulio ir intrigų kiekvienos poros miegamajame. 
 

Pasijusk kaip astronautas

Lytiniai santykiai su nuline gravitacija – tai realybė. Seksas, kada partnerių kūnai trinasi vienas į kitą nieko nestebina, o seksas ore tikrai atneš daug naujų ir malonių potyrių. Kontroliuoti ore judesius nėra lengva, tačiau privalumas tas, jog atsilošti galima kiek tik norisi. Taip pat nesudėtinga pakibti ore aukštyn kojomis ir pasisukti norima kryptimi akto metu. Pakabinamos supynės taps tikru atradimu nuotykių ieškotojams.


Vienam ir dviems

Pakabinamos supynės yra dvejų tipų – abiems partneriams ir vienam. Pirmuoju atveju, abu partneriai gali būti ore ir mylėtis supdamiesi. Antruoju , eksperimentavimo galimybių gali būti daugiau. Galima patobulinti ir paįvairinti klasikiniais sekso pozasVienas iš garbingiausių žaidimų - oralinis seksas.


Taupant energiją

Visiems žinomas posakis “Seksas, tai sportas”. Sūpuodamiesi sex supynėse, galėsite daugiau susitelkti į malonius potyrius ir taip greit nenuvargsite.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Spedra skiriasi nuo iprastiniu vaistu dar ir lengvesniu isisavinimu ir sveikatos negadinimu :D visi zinom zydrasias tab letes, nepalyginsi kiek geresne savijauta vartojant Spedra, o ne tas, kurios galvos skausma ir svaiguli daznai kelia.
Realaus nei vieno gero atsiliepimo negirdejau... Nelabai kam patinka, kiek zinau. Uztat daug kas teigiamai atsiliepe isbande Spedra- naujos kartos vaista, gerinanti seksualini vyro pajeguma. Labai greotas poveikis, tereikia isgerus luktelti vos 15-30 minuciu.
Naujas komentaras