6 seksualaus vyro bruožai moterų akimis

hot-men-taking-their-shirts-off-and-then-putting--2-24896-1452007335-0_dblbig.jpg
 
1 komentaras
Nors vyrui išvaizda nėra tokia svarbi kaip moterims, dailiosios lyties atstovės moka įvertinti vyrų seksualumą pagal jų išorės bruožus. Į kokias vyro kūno dalis damos atkreipia dėmesį pirmiausia ir koks patinas yra seksualus bei patrauklus moterų akimis?

Rusų pažinčių svetainės  „Aš ir Tu“ įkūrėja, santykių konsultantė bei psichologė  Jelena Kuznecova, remiantis pažinčių statistika ir profesine patirtimi, portalui memsby.com atskleidė TOP 6 vyro išorines savybes, kurias moterys vertina labiausiai.

Remiantis tyrimo duomenimis, damos labiau linkusios atkreipti dėmesį į vyro plačią krūtinę bei pečius, o siauras ir plonas kaklas nėra patrauklus. Tačiau dar labiau mergaičių nežavi jo dideli sėdmenys. Taip pat moterys visada atkreipia dėmesį į jo rankas, nagus, pilvą bei akis.


Pečiai ir krūtinė. Apie plačių pečių vyrą dažnai svajoja merginos, kurios užaugo be tėvo arba vaikystėje joms trūko saugumo jausmo. Galbūt tai yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl vienoms moterims patinka tik raumeningi plačių pečių vyrukai, o kitoms raumenų masė ir vyro stotas yra visai nesvarbus. 


Kaklas. Šiuo atžvilgiu dydis išties svarbus. Motery svajoja apie vyrą plačiu kaklu, o adomo obuolys turi būti ryškiai matomas. 


Lyties organai. Tyrimai atskleidė, jog moterys, kurios mėgsta seksą, renkasi patinus , turinčius vidutinio dydžio ar didesnę nei vidutinio dydžio varpą. Ne mažai daliai damų, penio dydis yra svarbiau už vyro kūno svorį ar ūgį.


Rankos ir pirštai. Moterys dievina vyrus, turinčius ilgus pirštus. Nagai turi turėti gražią formą ir privalo būti tvarkingi bei švarūs. 


Pilvas. Viena labiausiai atstumiančių vyro savybių damų akimis , tai įsikišęs pilvukas. Tad jei labai mėgstate alų, vertėtų  suklusti. Ar šis malonumas yra mielesnis už moterų dėmesį?

 

Akys. Kalbant apie jas, vertėtų prisiminti garsųjį posakį “akys – sielos veidrodis”, tačiau svarbu ne tik tai. Kalbant apie estetiką, moterys atkreipia dėmesį į vyro žvilgsnį, kaip jis ją nulydi akimis ir, kaip geba užmegzti akių kontaktą. Žvilgsnio galia – beribė, tačiau pernelyg  užsispoksoti į patinkančią damą taip pat nederėtų. Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Primityvus, kvailas, grubus,visa kita -nulis
Naujas komentaras