6 vyrų ir moterų masturbacijos skirtumai

moters-kunas-5329c57f89b33(2).jpg
 
3 komentarai
Ar kada nors bandėte paieškoti skirtumų tarp vyrų ir moterų masturbacijos? Jei ne, siūlome tai padaryti. Tikimės, jog šie vyrų ir moterų skirtumai padės pasiekti geresnių rezultatų lovoje kartu!

Taigi, kaip tai daro vyrai, o kaip moterys? Ir kas dedasi vyrukų ir damų galvose prieš pasineriant į smagią pramogą su pačiu savimi?

Moterys orgazmą  sparčiau pasiekia vienos, o  vyrai  sekso metu baigia greičiau

Lyginant su vyrais, moterims reikia daugiau laiko tam, kad pasiektų malonumo viršukalnę sekso metu. Knygos “Moterų orgazmas”  autorė  ir gydytoja Sadie Allison pabrėžia, kad moters orgazmas priklauso ne tik nuo akto, bet ir pačios preliudijos trukmės. Glamonių metu į moters lyties organus  priplūsta daugiau kraujo, todėl lyties organų stimuliacijai sekso metu, gali pakakti vos  5 – 7 minučių, jog būtų pasiektas orgazmas. Tačiau ne kiekvienas vyras savo damai  gali padovanoti 15-20 minučių trunkančių glamonių ir dar bent 5 minutes grynojo sekso. Dėl šios priežasties, moterys išmoksta mėgautis lytinių santykių teikiamais malonumais ir be orgazmo. Žinoma, tai visai nereiškia, jog didysis O dailiosios lyties atstovėms nėra būtinas. Kai to prireikia, daugelis moterų ir merginų sugeba save patenkinti vos per 2-3 minutes. Tokio greito efekto masturbacijos metu moterims pavyksta pasiekti dėl to, jog jos būna orientuotos tik į savo malonumą. 

Jie masturbuojasi dažniau

Tyrimai rodo, jog 25% vyrų masturbuojasi ne rečiau kaip tris kartus į savaitę, ir 55% tai daro bent kartą į mėnesį. Tačiau moterų masturbacijos statistika yra kur kas kuklesnė nei vyrų. Tik  10% moterų save patenkina tris kartus į savaitę ar dažniau  ir  38% moterų tai daro vos kartą per mėnesį. 

Jie masturbacijai ruošiasi kitaip nei jos

Vyras norėdamas gauti pasitenkinimą įprastai nieko nelauka ir jam pilnai pakanka tiesiog užsidaryti viešajame tualete. Tačiau moterų tokia atrakcija visai nežavi. Damos didelį dėmesį skiria atmosferai ir tinkamos nuotaikos sukūrimui. Prieš nutardama save patenkinti, kiekviena moteris įprastai atlieka tam tikrą ritualą: vonia su putomis ir vyno taure, erotinis filmas ar žvakės. Be abejo, tai galioja daugeliui moterų, tačiau būna ir išimčių. 

Jos glamonėja save

Kitas akcentas, kuo skiriasi vyrų ir moterų masturbacija yra tas, jog dailiosios lyties atstovės masturbaciją sieja ne tik su lyties organais, bet ir kitomis kūno dalimis, kaip kaklas, lūpos, speneliai. Jos mėgsta liesti bei glamonėti save ir tik vėliau pereinama prie savo karštųjų taškų. 

Masturbacijos pobūdžio skirtumas

Besimasturbuodami vyrai tai daro tvirtai ir atlieka stiprius judesius aukštyn ir žemyn. Bet moterys (nors ir sugeba pasiekti orgazmą masturbacijos metu per labai trumpą laiką) nemėgsta skubėti ir tiesiog mėgaujasi žaisdamos su savimi. Švelnūs judesiai ir  įvairus  intensyvumas, tai svarbi savęs pažinimo dalis!

Orgazmas ne visada svarbiausias

Vyrai tikrai neturėtų nusiminti, jei moteris sekso metu nepatyrė orgazmo. Jeigu ji mėgaujasi pačiu procesu – viskas gerai. Netgi besimasturbuodamos, jos ne visada pasiekia tikslą, o orgazmas daugeliui moterų nėra pagrindinis dalykas. Joms tiesiog patinka maloniai leisti laiką su savimi!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
nu tikrai kazkoks briedas cia tas straipsnis moteris ar tu ir i savaite tris kartus masturbuojies ar neduokdie i menesi karta tai kategorijai priklausai? ;)
Kas kuria tokius straipsnius? ????????????
Na man tai visai nereikia jokių žvakių ar vonių su putom. Kažkoks ismislas:)) Užtenka trumpai porno pažiūrėt arba vien minčių ir vaizduotės uztenka
Naujas komentaras