7 geriausios sekso rūšys

bc706ca1-5d7f-429d-abf8-58a30c01e66c-fotolia_132626644_subscription_monthly_m-1.jpg
 
3 komentarai
Seksas yra natūralus ir nuostabus dalykas, tačiau juo neturėtų būti užsiiminėjama su bet kuo ir bet kada. Jis įgauna prasmę tuomet, kai juo užsiima vienas kitą mylintys žmonės, bla bla bla... Ne, ne, šiame straipsnyje nebus pamokslaujama ar dalijami patarimai, su kuo derėtų tai daryti. Čia pateikiamos 7 sekso rūšys, pripažintos geriausiomis.

7. Seksas po susitaikymo

Nėra abejonių, kad kiekvienas žino, ką reiškia susitaikymo seksas. Tai audringi meilės žaidimai po karšto ginčo, kai vyras ir moteris mėgaujasi atleidimo vienas kitam džiaugsmu. Kai kurie teigia, kad ši sekso rūšis yra pati geriausia - jo metu pirmiausia atsikratoma visko,  dėl ko buvo pykstama.

6. Netikėtas seksas

Jums juk patinka būti maloniai nustebintiems? Taip siurprizo elementas vyrauja ir sekse, o jo  planavimas dažnai atrodo neteisingas, dirbtinas (prisipažinkite, juk dažnai į vakaro planą valandos tikslumu įtraukiate ir meilės žaidimus). Daug maloniau, kai įvykiai klostosi savaime. Todėl ir į šį sąrašą yra įtrauktas netikėtas seksas -  bet kur ir bet kada.

5. Rytinis seksas

Negalima pamiršti ir rytinio sekso. Nėra geresnio jausmo už pabudimą šalia savo partnerio – kas gali sulaikyti nuo aistringų žaidimų su mylimu žmogumi? Gali būti, kad tai privers šypsotis visą dieną, o aplinkinius – spėlioti iš kur atsirado toji šypsena.

4. Seksas su drabužiais

Dar kitaip šią sekso rūšį galima įvardinti kaip seksą darbe. Scenarijus toks: moteris vis dar su sijonėliu, o vyras su kelnėmis. Neverta gilintis į šio tipo detales, juk kiekvienas puikiai įsivaizduoja, apie ką eina kalba.

3. Seksas be tabu

Dauguma patvirtins, kad mėgsta nekontroliuojamą seksą, kai atsiduodama įvykiams be jokių tabu, nesvarbu kas nutiktų. Tačiau tai tikrai ne tas variantas, kai imamasi darbo esant apsvaigus.

2. Saugus seksas

Taip, geriausių sekso rūšių sąraše būtinai turi būti ir saugus seksas. Jis užtikrina apsaugą nuo lytiniu keliu plintančių ligų ir panašių nemalonių dalykų. Vieni gali teigti, kad saugus seksas – tai ne tipas, tačiau neverta nė ginčytis. Po sekso su nepažįstamu žmogumi be jokios apsaugos kiekvieną apima nerimas ir klausimai.

1. Romantiškas seksas

Įsimylėjusiems žmonėms daugiausiai reiškia romantiškos akimirkos. Romantiškas seksas tai ne tik seksas, tai ir prisilietimai, glamonės, bučiniai...

Vis dėlto, kiekvienas gali savaip susidėlioti savąjį sąrašą. Tad kuris yra Tavo geriausias būdas mylėtis?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
tai greita ir malonu
O aš vis dar mastau, jog būtu faina išbandyti sexą ofise :D su Drabužiais :D
... prisilietimai, glamonės, bučiniai...
tiktai romantiškame sekse

Kokie proto bokštai taip išmąstto?
Naujas komentaras