7 įdomūs faktai apie seksą

seksas4(10).jpg
 
Seksas – tai tokia neišsenkanti tema, apie kurią galima kalbėti ir kalbėti. Šiandieną pristatome septynis pačius įdomiausius faktus apie seksą, kuriuos greičiausiai esate girdėję, bet nebuvote įsitikinę, kad tai tiesa.

Pirma – rūkaliai turi silpnesnę erekciją.

Mėgsti užtraukti cigaretės dūmą ir skundiesi nestovinčiu draugužiu? Greičiausiai dėl to bus kalta cigaretė. Tyrimai rodo, kad net kartais rūkantys asmenys susiduria su erekcijos problema. Ką daryti? Mesti rūkyti, atsakytų mokslininkai. Pasirodo, kad buvę rūkaliai džiaugiasi geresne erekcija

Antra – karštu ar šaltu vandeniu nuplauta vagina neapsaugos nuo nėštumo.

Taip jau nutiko, kad plyšo prezervatyvas? Geriau skubėkite į vaistinę ir nusipirkite skubią kontraceptinę piliulę ir nesugalvokite vaginos plauti nei šiltu, nei šaltu vandeniu. Kodėl? Ginekologai sako, kad tai nedaro jokios įtakos spermatozoidams, nes jie juda itin greitai ir juos sustabdyti pajėgs tik kitos priemonės.

Trečia – tiek vyrai, tiek ir moterys suvaidina orgazmą. 

Jei manei, kad tik moterys sekso metu imituoja orgazmą, klysti. Blogeriai „Time out New York“ atliktoje apklausoje išsiaiškino, kad 30% niujorkiečių vyrų bent kartą turėjo suvaidinti orgazmą! Įdomu, ar apklausti lietuviai vyrai taip pat prisipažintų apie netikrą orgazmą?

Ketvirta – kai kurie žmonės suvaidina orgazmą dėl nesaugumo jausmo arba norėdamos kuo greičiau užbaigti lytinį aktą.

Kai kurios moterys prisipažįsta, kad orgazmą suvaidina dėl to, kad nesijaučia saugios, o pats lytinis aktas joms atrodo „nenormalus“. Atsiranda ir tokių, kurios teigia, kad joms tiesiog nusibodo mylėtis. Ech, vargšas vyrukas, kuris norėdamas ilgiau pamaloninti moterį ją verčią suvaidinti orgazmą!

Penkta – lubrikantas gali padėti pasiekti orgazmą.

Mokslininkai iš Indianos universiteto Seksualinės sveikatos centro teigia, kad daugiau nei du trečdaliai amerikiečių vyrų ir moterų naudoja lubrikantą sekso metu ir beveik pusė iš jų teigė, kad patyrė orgazmą būtent lubrikanto pagalba! Po tokios naujienos telieka išbandyti šio fakto patikimumą!

Šešta – kai kurie žmonės patiria orgazmą besitreniruodami.

Pasak amerikiečių mokslininkės Debby Herbenick, tyrinėjančios negenitalinį orgazmą, beveik 10% vyrų ir moterų teigia, kad patiria orgazmą sportuodami. Vyrai sako, kad tai nutinka jiems atliekant prisitraukimus; moterys patiria orgazmą darydamos pritūpimus ar užsiimant joga. 

Septyni – orgazmai gali sumažinti prostatos vėžio riziką.

Vyrai, kurie reguliariai patyria daugybę orgazmų per mėnesį, turi mažesnį šansą susirgti prostatos vėžiu. Mokslininkai teigia, kad tie, kurie turėjo ejakuliaciją daugiau nei 21 kartą per mėnesį, palyginti su tais, kurie turi ejakuliaciją tik 7 kartus, išvengia vėžio rizikos!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras