7 klaidos, užmušančios pirmą seksą su nauju partneriu

 
1 komentaras
Kad pirmoji naktis su naujuoju partneriu netaptų paskutinė, prieš gulant su juo į lovą, reikėtų vengti tipiškų klaidų. Juk jos gali padaryti galą bet kokiems santykiams!

1. Per greitas seksas

Jokiais būdais negalvokite apie intymumą pirmo pasimatymo metu. Tuo metu tarp jūsų gali būti visa kita: „gilūs“ bučiniai, atviras petingas, tik ne pati sueitis. Seksologų nuomone, geriausiai sugulti yra bent jau po penkių pasimatymų (tarp jų gali būti įvairūs intervalai – nuo savaitės iki vienos dienos). Jei seksas įvyks anksčiau, greičiausiai, partnerių laukia nusivylimas, visų pirma dėl psichologinių priežasčių. Vyrams moteris, kuri greitai sutinka užsiimti seksu, atrodo labai lengvai pasiekiama. Jei intymūs santykiai prasidėjo labai greitai, stipriosios lyties atstovai dažniausiai net nesiekia antrojo pasimatymo, o tik nori patenkinti savo seksualinius poreikius ir jokiais būdais negalvoja, kaip patenkinti partnerę. Silpnosios lyties atstovė tokiu atveju ne tik kad negaus malonumo, bet jausis išnaudota. Moteriai tuo tarpu greitai sugulti yra blogai ir dėl tos priežasties, kad ji nepasitikės savo partneriu. Todėl ir vyras turės būti itin taktiškas, kad ją suprastų ir elgtis labai atidžiai, kad partnerė tikrai atsipalaiduotų ir atsivertų. Praėjus keletui pasimatymų, vyras tampa vis labiau susidomėjęs ir daugiau sužinojęs apie moterį bei jos slaptas vieteles, o moteris gali maksimaliai atsipalaiduoti.

2. Pozų įvairovė

Jokiais būdais nedemonstruokite, kiek jūs sugebate atlikti sekso pozų, kiek jų esate išmokę per gyvenimą. Pirmajai intymiajai sueičiai geriausiai tinkama misionieriaus poza. Žinoma, kiekvienam norisi pasirodyti, koks jis šaunuolis ir kaip gerai išmano „Kamasutrą“, tačiau gali atsitikti taip, kad vietoj sekso malonumas pavirs į sportininkų areną, keičiant pozas ir tempą. Be to, ir moteriai, ir vyrui gana sudėtinga prisitaikyti vienam prie kito, kaip prie naujo partnerio, taip pat nežinomos ir pačios jautriausios naujojo partnerio zonos. Maksimaliai prisitaikyti sekse prie partnerio galima mažiausiai per septynias sueitis, todėl pirmosios sueities uždavinys – garantuoti kuo didesnį komfortą vienas kitam, o ne stengtis pasirodyti savo talentus.

3. Ryški šviesa

Vyrams labai patinka apžiūrinėti apsinuoginusį moters kūną, ypač jei šis kūnas atiteko jam po penkių pasimatymų. Tuo tarpu moteris gali būti nepasiruošus tokiam atvirumui, demonstruojant ne tik savo figūros privalumus, bet ir jos trūkumus. Nenudepiliuotas kūnas, neideali talija ir krūtinė, celiulitas – viso šito nesinori rodyti vyrui ir taip jį nuvilti. Taigi, kad ir kaip norėtųsi užsiimti seksu įsijungus šviesą, atsivėrus užuolaidas, geriau atidėkite tai vėlesniam laikui – pradžiai rinkitės tamsą ar bent jau prietemą. Beje, vyrai taip pat gali nesitikėti, kad iškart pakerės moterį savo kūnu, nebent jie turi Apolono kūną. Iš esmės, nuvilti damą gali bet kas, pradedant plaukuota krūtine ir baigiant žydromis „šeimyninėmis“ glaudėmis. Todėl, geriau atidėkite šiuos „atradimus“ rytui.

4. Visi eksperimentai iš karto

Reikalauti visko ir iš karto – štai pagrindinė klaida tų, kurie guli lovoje su nauju partneriu. Taip, iš dalies norisi, kad tavo naujoji draugė sublizgėtų, kaip mineto karalienė, o partneris – kunilingo asas, o gal neblogai būtų ir paplekšnoti per užpakaliuką. Tačiau kartais nemalonu sužinoti, kad kitiems nepatinka visos sekso rūšys. Patikėkite – dar nemaloniau, jei jums nepatinka tai, ko iš jūsų prašo partneris. Todėl pirmajam seksui egzistuoja nerašyta taisyklė – nedaryti to, ko neprašo partneris. Jei manote, kad vyrauja nepasitenkinimas, žinoma, pasikalbėkite apie tai, užklauskite, ką darote ne taip ir ką reikia daryti, kad partneriui suteikti malonumą – juk nesinori, kad viskas baigtųsi nusivylimu.

5. Trumpa preliudija

Dažnai vyras nori nustebinti savo draugužę tuo, ką turi, ir puola ant partnerės kaip išbadėjęs vegetaras prie garuojančio kotleto. Damą toks antpuolis gali išgąsdinti, ypač dėl to, kad su nauju partneriu jai reiktų gerokai ilgesnės preliudijos, nei kad su pastoviu. T.y. jei su pastoviu partneriu jai užtektų apie 10 minučių preliudijos, su naujuoju – teks paplušėti apie 20-30 minučių. Tad jei vyras negali kontroliuoti savo „eržilo“, jam teks pagalvoti apie futbolą ar palįsti po šaltu dušu. Moteris taip pat neturėtų partnerį griauti į lovą ir užmušti savo aistra bei patirtimi sekso reikaluose. Nes vyrui gali iškilti klausimas, kiek partnerių tokia moteris yra turėjusi, o ne kaip jis dabar bus patenkintas.

6. Per ilga sueitis

Pats seksas taip pat neturi būti per daug ilgas. Žinoma, smagu, jei vyras valdo prailginto lytinio akto techniką, tačiau tai nereiškia, kad moteris yra pasiruošusi ilgai meilės sueičiai, kad ir dėl tos priežasties, jog jai rytoj į darbą. Todėl pirmam seksui dažniausiai abiems užtenka vienos-dviejų sueičių.

7. Orgazmo imitacija

Nuovargis – pagrindinis pirmojo sekso priešas, o tai veda ir prie orgazmo imitacijos. Tiesa, moterims tai dažnai yra įprasta – padejavo, parėkavo, ir vyras patenkintas, ir pagaliau paliko tave ramybėje, ir užsisukęs užmigo. Įdomu tai, kad orgazmą imituoti gali ir partneris, ypač jei bijo nuvilti dailiosios lyties atstovę. Bet kokiu atveju tai yra pavojinga, nes vyras pagalvos, kad iš tiesų jus patenkino ir vėliau „sėkmingai“ naudos tą pačią techniką. Todėl, jei jau nieko gero nepavyko, geriau nutraukti sueitį ir taktiškai prisipažinti, kad malonumo viršūnės pasiekimą atidėsite kitam kartui. O jei vietoj supratimo sulauksite audringos neigiamos reakcijos, vadinasi, toks žmogus jums taip pat nereikalingas: negana to, kad neturi patirties, tai dar ir chamas. Jei intymūs santykiai su juo nepasikartos – tai jums tik pasisekė.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Per pirmą pasimatymą galima tik ausies galiuką nukąsti.
Naujas komentaras