7 netikėtini faktai apie seksą rudenį ir žiemą

 
8 komentarai
Šie 7 netikėti faktai paaiškina, kas vyksta jūsų miegamajame rudenį ir žiemą kitaip, nei šiltuoju metų laiku. Dauguma moterų prisipažįsta, kad savo seksualius nėriniuotus naktinukus žiemos metu paslepia komodos stalčiuje – iki pavasario šilumos.

Ne paslaptis, kad apsirengus tokį rūbelį norisi kuo greičiau susisupti į patalus, o pamaloninti mylimojo akis mažiausiai rūpi – daugelyje standartinių butų žiemą paprasčiausiai per šalta atvirai demonstruoti nuogą kūną. Ir vis dėlto tai – ne argumentas atsisakyti suintensyvėjusių erotinių potyrių. Dabar jau net ir moksliškai įrodyta, kad mūsų platumose seksas žiemą būna šiek tiek kitoks. Ir tai nereiškia, kad blogesnis! Temperatūrai krintant žemyn, jūsų aistros stulpelis gali šauti į viršų kaip raketa!

1. Kai lauke šalta, vyrai sekso nori labiau. Leidinyje „Psychology Today“ publikuotoje studijoje aprašomas tyrimas, kurio metu 114 vyrų paprašyti įvertinti vis tų pačių moterų patrauklumą metų periode. Paaiškėjo, kad kuo šalčiau buvo lauke, tuo dažniau vyrai moteris įvardydavo kaip patrauklias. Moterų veidų patrauklumą vyrai vertindavo daugmaž taip pat – tiek gegužę, tiek gruodį. O štai figūros vertinimai pastebimai kito: moterų figūra jie labiau žavėdavosi rudenį ir žiemą. Specialistai šį reiškinį aiškina paprastai: žmogui būdinga labiau norėti to, ko jis negali gauti, arba kas gaunama sunkiau. Taigi, kai matoma mažiau nuogo kūno, intensyviau dirba vaizduotė, vyrai labiau linkę spėlioti, kas slepiasi po tais šalikais ir nertiniais. Taigi tai, kad savo mažučius naktinukus paslėpėte stalčiuje, o vietoje jų pasirinkote apsmukusią pižamą, tikrai nenumuš jo geismo!

2. Rudenį pradedama daugiausia kūdikių. Pagal 14-40 metų amžiaus žmonių gimimo datą nustatyta, kad gimtadienio mėnesių lyderis – rugsėjis. Vadinasi, vienas populiariausių mėnesių naujai gyvybei pradėti – gruodis. Sunku patikėti, tačiau pats nepopuliariausias kūdikio pradėjimo mėnuo – rugpjūtis.

3. Rudenį spermatozoidų – daugiau. Toks atradimas gali tapti puikiu paaiškinimu, kodėl daugiausia kūdikių gimsta vasaros pabaigoje ar rudens pradžioje. Vasarą vyrų spermos koncentracija būna mažiausia nei bet kuriuo kitu sezonu. Be abejo, tai nereiškia, kad vasarą galima liautis saugojusis nepageidaujamo nėštumo: sveiko vyro spermoje spermatozoidų kiekis ir judrumas visais metų laikais išlieka pakankamas kūdikiui pradėti. Tačiau tiems, kurie nesėkmingai bando tapti tėvais, net ir tokia statistika gali praversti: nenusiminkite, jei nieko neišėjo vasarą – tai dar nereiškia, kad neatsigriebsite rudenį ar žiemą!

4. Kai šalta, emocinė koncentracija stipresnė. Pasak seksologės Charley Ferrer, šaltuoju metų laiku, kai daugiau būname namuose, mielai puošiame namus Kalėdoms ar kitoms šventėms, pajuntame didesnį emocinį prieraišumą, esame labiau linkę gilintis į mus supančių žmonių jausmus. Poros tuo metu dažniau apsikabina, šildo vienas kitą – ne tik fiziškai, bet ir emociškai. O tai stiprina artumą, gerina bendravimo kokybę. Kuo didesnį emocinį prieraišumą jaučiame, tuo intensyvesni seksualiniai išgyvenimai. Tiesa, yra viena išimtis. Jei poros jausmai išblėsę ir partneriai sąmoningai nesistengia jų atgaivinti, gali atsiverti ir dar didesnė emocinė tuštuma. Dėl šios priežasties būtent po švenčių itin padaugėja prašymų skirtis.

5. Žiema – klasikinio sekso laikas. Atlikus apklausas nustatyta, kad šaltuoju metų laiku žmonės mieliausiai renkasi klasikines sekso pozas, kurios yra patogios, nereikalauja daug pastangų ir garantuoja maksimalų artumą. Tarp tokius kriterijus atitinkančių pozų lyderiais laikoma misionieriaus ir įvairūs šaukšto variantai. Kitaip tariant, žiema – tai laikas, kai „Kamasutrą“ galite kuriam laikui atidėti į šalį, iki pavasario.

6. Žiemą patogiau užmegzti ilgalaikes pažintis. Kalėdinis periodas, vakarėliai darbe, triukšmingos šventės pas draugus – tai vietos, kur vienišiai gali sutikti savo antrąją pusę. Apskritai žiemą pastebima daugiau progų megzti ilgalaikius socialinius kontaktus. Vasara, kai šiluma kviečia gryname ore būti ilgiau, keliauti ir savaime gaunasi daugiau bendrauti, yra laikas, kai labiau populiarėja trumpalaikiai, neįpareigojantys santykiai. Todėl mintis, esą antrą pusę sutikti vasarą – daugiau šansų, tėra apgaulinga iliuzija: vasarą daugiau šansų užmegzti atostogų romaną ar vienos nakties santykius, o štai ilgesniems santykiams užsimegzti didesnė tikimybė būtent žiemą.

7. Žiemą vyrai ruošiasi seksui. Atrodytų, iš kur statistika gali žinoti, kuriuo metų laiku vyrai labiausiai tikisi sekso? Bet žino. Ir iš labai paprasto šaltinio. Nustatyta, kad žiemos pradžioje, t.y. prieš Kalėdas ir Valentino dieną, parduodama dvigubai daugiau prezervatyvų, nei savaitę po Kalėdų. Tokie duomenys paskelbti leidinyje „Journal of the Royal Society of Medicine“. Erotinių prekių pardavėjai tikina, kad prekyba sekso žaislais taip pat intensyvesnė prieš šias šventes, o ne, tarkim, prieš Velykas ar Jonines.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras