7 pasiūlymai karštam seksui

file54459665_c868e29d(2).jpg
 
Seksas gali būti nuobodus tik tiems, kurie mechaniškai mylisi ir visiškai netrokšta artumo. Šis malonumo šaltinis kiekvieną kartą gali būti skirtingas, jei tik partneriai išdrįs atskleisti savo fantazijas vienas kitam.

Svarbiausia yra pasitikėjimas savimi. Išdrįskite pasakyti savo partneriui (-ei) ko jūs iš jo / jos tikitės lovoje. Taip pat galite pasikliauti ir šiais septyniais pasiūlymais karštam seksui. Nieko sudėtingo čia nerasite, todėl vos tik perskaitę šį straipsnį galėsite pradėti žaisti naujus lovos žaidimus!

Seksas ir antrankiai / akių raištis

Tai tobulas valdymo ir paklusnumo derinys. Galbūt mintis mylėtis su antrankiais gali prajuokinti, bet juokus iškart pamiršite, kai ant jūsų ar jūsų partnerio riešų atsidurs atrankiai. Tai gundo, atrodo beprotiškai nepadoriai ir seksualiai.

Akių raištis gali būti dar vienas sekso atributas. Uždėkite jam / jai akių raištį – tegul pajunta per kūną lakstančius šiurpuliukus, kai nieko nemato. Net jeigu sekso metu abu vengiate akių kontakto, iškart pajusite, kad akių raištis tik paaštrina kūno jusles ir suteikia kitokius potyrius.

Seksas duše

Turbūt daugelis porų mylisi duše. Tai gana patogu tiek iš ekonominės pusės (taupote vandenį, nes prausiatės ne atskirai), be to, nejaučiate prakaito kvapo, kuris kai kuriuos atbaido. 

Šiurkštus seksas

Būkite vienas kitam agresyvūs – susibarkite, pulkite vienas kitam į glėbį, kandžiokite vienas kitą. Išbandykite botagėlį ir leiskite būti valdomu arba patys valdykite antrąją pusę. Gali būti, kad liksite nustebę pamačius kitą partnerio (-ės) pusę.

Seksas Jos malonumui

Dažna moteris negali greitai susijaudinti, todėl jai reikia ilgesnės preliudijos. O gal seksas, kur viskas yra daroma jos malonumui, pažadins joje slypėjusią sekso deivę? Tegul jūsų partneris pasistengia ir pasirūpina jūsų malonumu.

Seksas Jo malonumui

Kartais vyrams reikia daugiau dėmesio nei moterims, todėl norintys įvairovės gali išbandyti seksą dėl jo malonumo. Susitarkite su partnere, kad ji darytų tai, ko jūs norite. Kartais reikia pabūti egoistu, ar ne?

Spontaniškas greitukas

Seksas negali būti visada suplanuotas. Jeigu abu susiruošėt į parduotuvę, prieš išeinant skirkite kelias minutes greitukui. Galite tai padaryti prieš išeinant į darbą ar vos tik atsikėlus. 

Masažas ir seksas

Jeigu mėgstate masažus, nepamirškite, kad patys geriausi masažai yra tie, kurie turi „laimingą pabaigą“. Masažuokite jo / jos nugarą, pečius, kojas ir užbaikite tai seksu. Ar tai bus malonu? Dar ir kaip. Naudokite kvapnius masažo aliejus ir lubrikantus – gundantys kvapai patys pasufleruos, ką daryti toliau.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras