7 priežastys, kodėl jūs neturėtumėte gėdytis naudoti sekso žaislus

orgasm-woman-change-1000.jpg
 
Kažkas yra pasakęs, kad dėvėti gražų apatinį trikotažą privaloma visada. Jis pridengs ne tik jūsų grožybes, bet ir orumą. Išlindusios ar į skalbinių krepšį patekusios nutrintos kelnaitės, ne pats geriausias radinys namiškiams. Juk dėl to galite patirti gėdą ir išgyventi nemalonius jausmus. Lygiai tokią pat gėdą galite pažinti ir kažkam atradus jūsų sekso žaisliuką. Juk visiškai įmanoma, kad jūsų artimieji netyčiomis gali surasti jūsų slaptąją lobių skrynelę?

Tačiau tai ne priežastis, kodėl turėtumėte jaustis sutrikę naudojant suaugusiųjų žaislus - iš tiesų jūs turėtumėte tuo didžiuotis.

Sekso žaislų naudojimas leidžia praplėsti seksualinių  akiratį ir suteikia galimybę patenkini pačius stipriausius žmogaus poreikius. Žinoma, nebūtina visiems pasakoti apie savo mėgstamiausią  vibratorių ar masturbatorių, tačiau pradėjus draugauti su šiais erotinių prekių pirkinukais, greičiausiai nejučiomis pastebėsite, kad juos naudoja toli gražu ne vienišiai ir, kad turite šį tą bendro su savo kolegomis, draugais ar kaimynais. 

Atminkite, kad nėra nieko gėdingo, jeigu rūpinatės savo sveikata ir gyvenate lytiškai aktyvų gyvenimą. Vis vien jaučiatės nejaukiai ir kažko gėdijatės? Yra dar septynios priežastys, kodėl neturėtumėte jaustis sutrikę naudojant sekso žaislus.
 

1. Kiekvienas tai daro

Jeigu jūsų draugai ir bendradarbiai yra pasyvūs šiuo klausimu, tai dar nereiškia, kad jie neturi savo miegamojo stalčiuje vieno kito falo ar dirbtinės vaginos. Dažnai sekso tema ir tokie bendri klausimai apie tai, kiek kartų per savaitę mylimąsi yra drąsiau iškeliami į viešumą nei masturbacijos ar sekso žaislų naudojimo tematika.  


2. Malonumų žemėlapis

Jeigu jaučiatės sutrikę naudodamiesi sekso žaislais, apie juos galvokite kaip apie "žemėlapio programą". Te daikčiukai iš erotinių prekių parduotuvės, būna GPS į jūsų jautriausių kūno vietų taškus. Sekso žaislai pagerins jūsų seksualinę patirtį ir bus įdomūs abiems partneriams. Tiek vyrai, tiek moterys gauna didžiulį malonumą eksperimentuojant su sekso žaislais. Tad kodėl gi nesužinojus, kas jums patinka.3. Kiti žmonės, kurie jaučiasi nepatogiai

Neleiskite kitiems žmonėms kontroliuoti jūsų pasirinkimo. Jeigu pastebite neigiamą aplinkinių požiūrį ir girdite kategoriškus pasisakymus, jog sekso žaislai labiau primena robotų seksą ir, kad tai tiesiog nėra normalu, praleiskite tokias kalbas pro ausis arba išsakykite savo požiūrį. Svarbiausia, kad neleistumėte sau "užsikrėsti" nepagrįsta nuomone, kuri yra išsakoma kitų žmonių. Jeigu įvairūs dalykėliai jums leidžia patirti malonumą, kodėl aplinkinių šnekos turėtų paveikti jūsų seksualinį gyvenimą?4. Intymių santykių gelbėtojas

Nors sekso žaislai yra seni kaip pasaulis, vis dar egzistuoja keli mitai apie juos. Kaip  teigia gydytoja Laura Berman, visuomenėje yra paplitusi klaidinga nuomonė apie sekso žaislų naudojimą. Vienas populiariausių mitų tas, kad nemaža dalis žmonių mano, jog vibratoriai yra populiarūs tik tarp  vienišų moterų. Pasak Berman, 78 procentų moterų, kurios naudoja sekso žaislus turi nuolatinį partnerį, o tokių intymių priedų naudojimas padeda pagerinti porų seksualinį gyvenimą ir turi teigiamos įtakos tarpusavio santykiams. Tai svari priežastis, kodėl žmonės turėtų į savo gyvenimą įtraukti intymius aksesuarus. 


5. Tai drąsu

Kiekvienas naujas žingsnis ar kitokių, neįprastų sprendimų ieškojimas reikalauja drąsos ir ryžto. Jeigu siekiate naujovių savo intymiame gyvenime, sekso žaislų naudojimas yra vienas geriausių būdų pasiekti savo tikslų. Neturėtumėte jaustis nejaukiai užsukę į erotinių prekių parduotuvę. Ten dirbantys žmonės yra įpratę kalbėtis pačiomis intymiausiomis temomis ir visada yra pasiruošę išklausyti jūsų problemų ar poreikių, atsižvelgiant į jūsų asmeninius norus. Jeigu vis dėlto jaučiatės nedrąsiai ir gėdijatės pirmąjį sekso žaislą įsigyti sekso reikmenų paruotuvėje, tą galite padaryti ir užsukę į internetinę erotinių prekių parduotuvę. Neskubėkite ir apžiūrėkite jus dominančias prekes, skaitykite jų aprašymus, žiūrėkite video medžiagą bei skaitykite atsiliepimus, ir galiausiai išbandykite tai, ką išsirinkote.6. Orgazmas

Toli gražu ne kiekviena moteris ir net ne kiekvienas vyras gali pasiekti orgazmą. Pasak psichologų, vibratoriaus naudojimas užtikrina orgazmo  pasiekimą. Didysis „O“ tampa lengviau pasiekiamas, o patirti tai galima dažniau ir intensyviau. Juk pagrindinė sekso žaislų paskirtis ir yra ta, kad būtų užtikrintas orgazmas ir taptų lengviau pasiekti intymių kūno vietų stimuliacijos. 


 

7. Pasitikėjimas savimi

Sekso žaislų pasitelkimas į jūsų ir jūsų partnerio miegamąjį visai nereiškia, kad turite problemų. Priešingai, tai reiškia, kad jūs esate pakankamai seksualiai išprusę ir gebate būti atviri savo ir savo partnerio seksualiniams poreikiams. Jūs puikiai žinote priemones, kuriomis galite užtikrinti malonų seksą. Sekso aksesuarų naudojimas rodo, kad esate patenkinti savimi ir savo kūnu.


 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras